Зробити оцінку проекту?
Дивитися всі послуги студії

Розкрутка сайта в Києві (SEO просування України)

Бути в ТОПі вигідно!

Зростання позицій кожного сайту безпосередньо залежить від його просування. Регулярно працюючи над його рівнем довіри "в очах" пошукових систем, і популярністю за рахунок якісних зворотних посилань, інформація вашого сайту стає найбільш релевантної по пошуковим запитам. А це пряма дорога в ТОП!

Правильна SEO-розкрутка сайту приносить:
 • ВЕЛИКИЙ ТРАФІК ВІДВІДУВАНЬ
 • ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ПРОДАЖ
 • ПРОЦВІТАННЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ
Стати ж лідером по ключових запитах в своїй тематиці!
Дизайн сайта
Mobile desktop
У вас є проект?
Давайте його обговоримо.
Продумаємо.
І зробимо.
Як відбуваєтьсяSEO-просування
 • SEO аудит сайту
 • Usability аудит
  інтерфейсу
 • Web-аналітика
  вузьких місць
 • Внутрішня
  оптимізація
 • Зовнішня
  оптимізація

Завдяки опрацюванні всіх аспектів, які впливають на конверсію сайту ми досягаємо завжди максимального результату.

Очікування від якісноїоптимізації сайту
 • 1

  Ні технічних порушень всередині сайту

 • 2

  Ні санкцій за неякісне створення довідкового профілю

 • 3

  Сайт формує останній клік, і пошукові системи це бачать

 • 4

  Клієнти потрапивши на сторінку, оптимізовану під запит, знаходять те, що шукали

 • 5

  Ваші продажі ростуть, як і позиції сайту в інтернеті, так як він вважається релевантним!

Розкрутка сайтів в
 • продвижение сайтов киевДосвід

  Наш досвід дозволяє знаходиться в ТОПі пошукової видачі самостійно і також виводити в ТОП наших клієнтів, створювати першокласні сайти для лідерів ринку за найвищими стандартами якості та конверсією.

 • продвижение сайта в киевеСервіс

  Наша компанія надає повний спектр веб послуг, починаючи від створення сайтів, закінчуючи його просуванням і поліпшенням конверсії

 • seo продвижение сайтовГарантії

  Ми націлені на продажу, а не на позиції вашого сайту. З усіма клієнтами ми працюємо за договором.

Нам довіряють:
 • Інтернет магазин
 • Сайти послуг
 • Бізнес сайти
 • Інформаційні портали
Замовте безкоштовну
консультацію!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Отримати консультацію
Нас рекомендують
Відео відгуки
Відео відгук - Бюро переводов – Филин
Бюро переводов – Филин
Відео відгук - Адвокат – Андрей Козырев
Адвокат – Андрей Козырев
Відео відгук - Ресторан в Запорожье – Ochagzp
Ресторан в Запорожье – Ochagzp
Відео відгук - Создание видеороликов – Lp-movie
Создание видеороликов – Lp-movie

Ефективне пошукове просування сайту, магазину

Продвижение сайтов Киев + УкраинаПросування сайтів в Києві - це постійне збільшення і поліпшення позицій і трафіку Вашого сайту. У вас з'явилася дітище - власний web-сайт або інтернет магазин! І, цілком природно, що ви хочете залучити туди трафік. А може у вас є необхідність збільшити кількість продажів за рахунок тієї цільової аудиторії, яка потрапила до вас на сайт за посиланнями з видачі пошукових систем? В такому випадку - вам до нас! Наша web студія займається просуванням сайту різної спрямованості, оптимізуючи їх з урахуванням пошукових вимог. Фінальною метою своєї праці наша SEO студія бачить присутність інтернет-сайту замовника на топових позиціях пошукових систем Google і Yandex, а також залучення найбільшого числа цільових переходів на сайт. Якщо висловлюватися простіше, то ми докладаємо великих зусиль, щоб сайт постійно відвідували максимальною кількістю потенційних клієнтів.
Які завдання вирішує просування сайту:
 1. Збільшення відвідуваності сайту;
 2. Зростання позицій сайту в пошукових системах;
 3. Продажі і заявки магазину і веб сайту ростуть;
 4. Покращує впізнаваність бренду в інтернеті.

Основні напрямки нашої студії в SEO оптимізації:

 • Просування сайту Google і Yandex;
 • Внутрішньою оптимізацією магазинів і сайтів;
 • Висновком запитів в топ-10, 5, 3;
 • Зовнішньої оптимізацією проектів.

Скільки коштує просування сайту, розкрутка в Україні?

 • Пакет - «Мінімум»
Сайт Терміни (місяців) Посилальна маса Зростання трафіку Ключових слів в просуванні Ціна в місяць
Сайт послуг 4 35 от 15% 100-200 від 4 500 грн
Онлайн магазин 6 50 от 20% 200-400 від 5 500 грн
Лендінг Пейдж 4 25 от 25% 100-200 від 3 500 грн
веб Портал 6 50 от 15% 200-250 від 5 000 грн
Особистий Блог 3 35 от 20% 200-300 від4 000 грн

SEO просування сайту Київ

Раскрутка веб сайта в КиевеТрудитися над створенням сайту завершили, домен і місце на хостингу купили, тепер саме час приступати до СЕО розкручування сайтів в світових системах пошуку. Нерідко, запустивши свій сайт в інтернет-мережу, бізнесмени починають замовляти в друкарнях візитки, ділитися посиланнями на свій web сайт з друзями і родичами, і чекають, думаючи, що "сарафанне радіо" розповість про новий і корисному сайті, зробивши його популярним. Однак такий метод не приносить бажаного ефекту. Його змінили вже зовсім нові способи пошукового розкручування інтернет-сайтів. Одним з таких способів є просування сайту - розкрутка в пошукових системах по ключових запитах. Рад і принципів в бізнесі багато, і один з них стверджує, що не бізнес повинен бігати за клієнтами, а вони повинні знаходити цікаві для них пропозиції. Розглянемо приклад докладніше. Ви надрукували тисячу візиток, найняли людину, щоб він роздав їх на вулиці. Що в підсумку отримуєте? Велика частина візиток гарантовано піде в смітник, зустрінуту по шляху. Ще якась частина осяде в гаманцях або визитницах у тих, хто все ж взяв у вас візитку. В результаті, з тисячі розданих візиток, спрацює лише кілька. Тепер порахуйте витрати на дизайн і друк візитки, оплату праці тому, хто буде їх роздавати. А що отримали натомість? Всього кілька десятків дзвінків, з яких тільки невелика частина тих, що дзвонили стала вашими клієнтами. Так чи успішно пройшла ваша рекламна кампанія, як Вам би цього хотілося? Замовлення розкрутки в пошукових системах хороший тим, що зацікавлені люди зможуть знайти вас самостійно. Наше СЕО агентство надає будь-які послуги з просування сайтів в пошукових системах. Ми не один рік успішно просуваємо, як абсолютно "зелені сайти", так і потребують повторному просуванні сайту через неякісної сео-оптимізації. SEO-оптимізація буває внутрішня і зовнішня.

Оптимізуємо сайт всередині і зовні

SEO оптимизация интернет магазинаВнутрішня оптимізація - це зміни внутрішнього змісту самого web-сайту. Цей етап має на увазі під собою складання семантичного ядра, підбір оптимальних ключів, написання оптимізованого унікального контенту з урахуванням ключових запитів, вибір сторінок розкрутки. На цьому етапі сайт потрібно перелінковивают, переписати заново все Title і Description. Першочерговим завданням є оптимізація коду сайту, його контенту, оформлення. Все це робиться з урахуванням вимог пошукових систем. Оскільки в даний час багато користувачів заходять в інтернет з мобільних пристроїв, то ще однією вимогою до сайту є його адаптація під мобільні пристрої. Після коригування всіх нюансів ми приступаємо до наступного етапу пошукового розкручування. Закінчили оптимізувати сайт всередині, сміливо починаємо займатися оптимізацією його зовнішнього середовища. Мета цього процесу - просунути розкручується сайт по необхідних ключових запитах, а також підвищити його місце в рейтингу. Для цього ведеться робота з пошуковими системами і інтернет-сайтами різної тематики. Робота над зовнішніми посиланнями - наступний крок на даному етапі. Саме вони дадуть можливість просунути необхідний web-сайт по Харкову або іншим необхідним регіонах. Гугл і Яндекс приділяють велику увагу не тільки кількістю, а й якістю всіх інтернет-сайт, що дають посилання на інтернет-магазин. Велика кількість сайтів з відмінними вихідними показниками підвищать авторитет і допоможуть просунути вашу сторінку вище, ніж знаходяться ваші конкуренти. Проаналізувавши запити систем пошуку і позицій, які є на даний момент, ми приступаємо до складання семантичного ядра, оскільки воно є якорем при будівництві посилальних зв'язків в будь-якого сайту.

Розкрутка інтернет сайту з гарантією і швидко в Україні

Seo продвижение сайта в КиевеЗалежно від спрямованості, географічного таргетингу, поставлених цілей, фінансових можливостей, побажань клієнта та інших можливих нюансів, ми можемо запропонувати послуги з оптимізації веб-сайту, інтернет магазину в різних системах пошуку. Природно, що наші замовники висловлюють бажання про те, щоб найбільший перехід по посиланнях на їх сайти був би з найпопулярніших систем пошуку - Google або Яндекс. Хоч би якими були ваші вимоги, ми гарантуємо, що виведемо ваш веб-сайт на лідерські позиції в необхідних пошуковій видачі! Ми завжди проводимо оптимізацію інтернет-сайтів з урахуванням вимог пошукових систем. Оскільки це є одним з найпродуктивніших способів просування сайту Київ.

Скільки часу буде потрібно на оптимізацію сайту?

сео продвижение киев и украинаТочно сказати не зможе ніхто. Оскільки оптимізація сайту процес трудомісткий і кропіткий, що вимагає зусиль цілої команди фахівців, то для того, щоб побачити перші результати, має пройти час. Тому не варто вірити тим агентствам, які обіцяють вивести на лідерські позиції ваш сайт всього за якихось чотирнадцять днів. В даному випадку справа не впирається в розмір вкладених в пошукову розкрутку фінансів. Причина в іншому. Пошукові системи мають свої алгоритми, які здатні проаналізувати виконану роботу по оптимізації сайту, тільки через певний час. Якщо робота сео-фахівцями була виконана якісно, ​​то і результат буде досягнуто максимального. Наше агентство відповідає за якість виконаної роботи і не займається "роздуванням" кількості посилань до захмарних цифр. Безумовно, можна заплатити на спеціальних біржах за тисячі посилань, але результат цієї покупки буде негативний. Максимально, що може загрожувати - це виключення з індексу пошукових систем. Результатом буде забанений веб-ресурс, викинуті на вітер гроші і перетрепленние нерви. Ми завжди впевнено і наполегливо йдемо до досягнення поставленої мети, для того, щоб результат просування сайту та магазину в пошукових системах був довготривалим і стійким! А цього можна досягти тільки правильно розробленою стратегією пошукового просування сайту в пошукових системах, а також якісної і покрокової роботою на всіх етапах.

Замовити СЕО просування недорого в Києві і Україні

Заказать СЕО продвижение недорогоЦіна пошукового розкручування веб-сайту по Києву або по іншим містам України буде різною і недорогий. Вона залежить від стартових позицій сайту, але тільки після повного пошукового аудиту всіх необхідних параметрів ми зможемо назвати вартість. Ви можете зв'язатися з нашими консультантами або залишити заявку, заповнивши форму на сайті і ми обов'язково відповімо на ваші запитання найближчим часом!
Хочете ефектно виділитися серед конкурентів?

Почніть просування вашого сайту прямо зараз

Дізнатися вартість сайту
 • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
  066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

 • Расширенная формаСкачать бриф
Зробити оцінку проекту?
ми випустили книгуІнтернет магазинисекрети
успіху
Детальніше