Зробити оцінку проекту?
Position

Професійне створення сайтів

для лідерів ринку
Наші роботи - наша гордістьДивитися портфоліо
Ми розробляємо сайти будь-якої складностіДетальніше
  Mobile desktop
  У вас є проект?
  Давайте його обговоримо.
  Продумаємо.
  І зробимо.

  Розробка сайтів для бізнесу

  продуманість логіки + ефектний дизайн
  Нас рекомендують
  Окремі послуги нашої студіїми допоможемо вашому бізнесу досягти успіху
  Адаптивність під всі
  мобільні пристрої

  Розробка сайту в нашій студії - це гарантія коректного його показу як на ПК, так і на всіх гаджетах сучасності!

  Замовте безкоштовну
  консультацію!
  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
  Отримати консультацію
  З ентузіазмом за справу!або як ми працюємо
  • Концепція &
   прототипування
  • Дизайн & творчість
  • Верстка &
   програмування
  • Текст &
   наповнення сайту
  • Оптимізація &
   розкрутка
  1
  2
  3
  Які гарантії ми надаємо
  • Гарантуємо якість продукту
  • 100% гарантія безпеки (всі вихідні коди і доступи)
  • Надійні схеми співпраці
  Чому ми?
  • Web-стратегії сьогоднішнього дня
  • Сучасні тенденції в дизайні
  • Проектування з урахуванням SEO та usability
  Наші досягнення::
  • 88сайтів стали показовими
  • 73ключових слів в ТОП-10
  • 94клієнтів рекомендують нас іншим
  Створення сайту у Києві Сьогодні Створення сайту у Києві — це інвестиції у ваш бізнес. Розробка - розкрутка в пошукових системах збільшить вашу присутність в інтернеті, допоможе знайти нових партнерів та ринки збуту вашої продукції або клієнтів. Веб студія My Master забезпечить вам якісне створення сайту в Києві, це дозволить вам бути в ТОП -10 пошукової видачі за цільовим пошуковим запитам.  Ми найкраща веб-студія в Києві, і тому ви можете бути впевнені в якості результату, ми забезпечимо повний цикл розробки сайту — від створення ідеї, дослідження конкурентів і проектування сайту, закінчуючи професійною розробкою сайту, просування сайту і досягненням його максимальною ефективністю в залученні лідів і продажах. Розроблені сайти веб студією My Master — кращі сайти в своєму ціновому діапазоні, але ми щодня працюємо над поліпшенням якості по створенню сайту, сервісу, і тому кожен наступний розроблений сайт ми робимо все краще і краще. Розробка сайтів, за допомогою нашої компанії, являє собою послідовне виконання декількох етапів роботи, по завершенню якої, ви отримаєте гарантований результат. Створення сайту для бізнесу і його просування — це, перш за все, знаходження вашого ресурсу в топ 10 в найпопулярніших пошуковиках, і як наслідок – збільшення відвідувань, а так само продажів ваших товарів за рахунок постійного припливу нових заявок. Як правило, існує багато способів просування web-проекту в Києві. Ми ж керуємося тільки найефективнішими, і перевіреними способами. Це реклама в соц. мережах, всілякі види банерної реклами, СЕО просування, а так само контекстна реклама. Київ– місто великих можливостей, і тому у нас велика конкуренція. Але чим цікава саме наша компанія? Перш за все, клієнт хоче замовити сайт у Києві, і отримати не тільки якісний результат, але і супутні поради, професійну підтримку. Тому, замовляючи у нас, ви отримуєте тільки якісне просування сайтів. Ми допоможемо створити сайт і здійснити індивідуальний підхід до кожного замовника, а так само, ми дамо гарантії того, що наша розкрутка сайту в Києві протягом обумовленого часу виведе ваш сайт на високі позиції у видачі пошукових систем. Зазвичай соц. мережі – це аудиторія, яка готова йти на контакт. А от коли відвідувачі соц. мереж почнуть бачити вашу продукцію у вигідному для себе вигляді, і більше того, робити замовлення, то це вже будуть не просто пасивні відвідувачі, а потенційні заказчки, які готові робити покупки і йти на контакт.

  Агентство продуктивних інтернет-рішень

  На сьогоднішній день сфера IT-технологій може запропонувати великий вибір, але найбільш затребуваними залишаються розробка сайту та його розкрутка в мережі. Такі дії благотворно позначаються на всіх і кожному виді діяльності інтернет-бізнесу. Ще жоден власник веб-ресурсу жодного разу не пошкодував про те, що зробив інвестицію в розробку власного ресурсу. Вони грамотно проінвестували своє майбутнє, яке дуже тісно пов'язане зі всесвітньою павутиною. З кожним днем зростає число тих, хто хоче мати своє представництво в Інтернеті, тому звертається за професійною допомогою в різні студії або агентства.

  Розробка сайту Київ

  Розробка і просування-чи так вони необхідні? На такий пошуковий запит можна отримати велику кількість пропозицій від різних компаній, що пропонують свої послуги зі створення різних веб проектів. Кожен підприємець і будь-яка компанія, що бажають мати власне представництво в Інтернеті, задаються одним і тим же питанням: чи є можливість замовити розробку сайту, а якщо «Так», то яким чином це здійснити? Перше, що необхідно зробити-це розглянути пропоновані варіанти. Насправді, величезна кількість веб студій пропонують свої послуги. Ознайомившись із запропонованими варіантами, майбутній власник web зупиняє свій вибір на тій компанії, якій довірить створення свого дітища. Інтернет кишить величезною кількістю пропозицію по розробці сайтів і їх розкрутці, тому знайти той варіант, який влаштує за ціною цілком реально. Але варто бути уважним при виборі виконавця, оскільки висока вартість послуг не завжди є гарантією такої ж високої якості, власне, як і низька вартість не говорить про погану якість.

  Кому варто довірити розробку сайту у Києві?

  Не намагайтеся заощадити. Краще вивчіть ті показники, які вказують на професіоналізм виконавця. До таких можна віднести репутацію компанії, досвід роботи на ринку, вже готові проекти. У разі, якщо ви прийміть рішення замовляти створення сайту і його розкручування в компанії, що має безліч позитивних відгуків і успішно зарекомендувала себе на ринку протягом уже багатьох років, то про свій вибір вам жалкувати не доведеться. Ви можете бути впевнені в тому, що всі послуги дана компанія виконає максимально якісно.

  Які варто пред'являти вимоги до компанії-виконавця?

  Якщо ви хочете отримати якісні сервіс, то варто звертатися за допомогою По створення до фахівців. Замовлення створення веб ресурсу і його просування в професійному агентстві має такі плюси:
  • створення і його просування є першочерговими завданнями,
  • виконавець завжди прислухається до побажань замовника,
  • досвідчені фахівці зможуть створити висококласний web ресурс,
  • web студія має варте портфоліо вже готових проектів (ми Вам готові показати більше тисячі),
  • ціни на створення доступні,
  • тимчасові рамки виконання наданих послуг завжди строго визначені.
  Ми можемо гарантувати, що якщо ви вирішите замовити в нашій компанії послуги з розробки сайту і його просування, то робота буде виконана якісно і професійно. Ще одним плюсом нашої з вами співпраці може стати той факт, що наша IT-компанія готова здійснювати технічну підтримку вашого сайту вже після того, як сайт був створений і розкручений.

  Професійне виготовлення сайту в Києві

  Професійне виготовлення сайту Про високу якість послуг, що надаються нашим агентством, можуть розповісти самі клієнти. Позитивні, а нерідко і захоплені відгуки, вони залишають на нашому сайті, тому, якщо вам цікаво, ви можете прочитати їх. Що пропонуємо при розробці і просуванні:
  1. реальна ціна для кожного клієнта,
  2. технічна підтримка та консультування клієнтів,
  3. великий досвід роботи на ринку IT,
  4. надання можливості клієнту контролювати всі етапи розробки і створення свого сайту,
  5. можливість просувати в системах пошуку сайт будь-якої складності і будь-якого віку, розробленого як нашим агентством, так і будь-яким іншим творцем,
  6. виправлення різного роду помилок, які були допущені іншими виконавцями при розробці сайту,
  7. складання для кожного замовника персонального плану робіт,
  8. якісне виконання всіх робіт,
  9. всі міжнародні вимоги будуть враховані.
  Перш, ніж приступати до створення, ми уточнюємо у замовника всі нюанси: які цілі він збирається досягати за допомогою сайту, які ставить перед собою завдання, яким бачить свій майбутній сайт і багато іншого. Наші фахівці розробляють сайти різної складності, починаючи від односторінкових і закінчуючи повномасштабним багатосторінковим порталом. Розробка і його розкрутка проводиться в закріплені в договорі терміни з урахуванням всіх прийнятих стандартів якості. Ми готові в будь-який момент представити повний звіт про всі виконані роботи. IT мають великий попит, про що свідчить велика кількість вже завершених проектів у поданій на сайті розділі «Портфоліо».

  Трохи історії нашої Веб Студії

  Наше агентство було створено багато років тому, ще тоді, коли не було такого великого попиту на всілякі інтернет-послуги не лише в нашому регіоні, а і в принципі по всій країні. Нам подобалося наше заняття, тому ми поглиблено вивчали наявні і з'являються інтернет-технології та створювали сайти на голому ентузіазмі. Через кілька років, коли створення сайтів стало затребуваним, наше агентство було вже цілком і повністю готовий до такого розвитку подій. На сьогодні ми надаємо послуги в багатьох містах України, оскільки географія надання наших послуг значно розширилася. Тепер в агентстві працює дружна команда професіоналів, здатних створити проект абсолютно будь-якої складності. У штаті є вузькопрофільні фахівці, які виконують якісно всю покладену на них роботу: дизайнери, програмісти, верстальники, фотографи, копірайтери, перекладачі. Така кількість фахівців дає можливість створювати унікальні сайти, які навіть перевершують очікування замовників. Клієнтами нашого агентства стають різні компанії, організації, підприємства, видання, банки, установи, торговельні мережі в окремо взятих містах і по всій території України. Створення веб ресурсу завжди проводиться з індивідуальним підходом і з урахуванням сфери діяльності замовника. Головними перевагами розкрутки і розробки сайтів є:
  • ми маємо не просто великий, а успішний досвід створення різних сайтів,
  • співробітники – дружна команда,
  • вартість залишається доступною для будь-якого клієнта,
  • реальні, а не роздуті терміни виконання робіт
  • конфіденційність всіх даних,
  • персональний підхід до кожного клієнта,
  • креативність виконання,
  • знання іноземних мов,
  • орієнтація на довготривалу спільну діяльність,
  • працюємо по всій території України.
  Яку користь отримують наші замовники від спільної співпраці:
  1. Надання повного пакету послуг, починаючи від створення сайту, в тому числі і реєстрація доменного імені і оплата хостингу, і до наповнення сайту необхідним контентом і його розкрутки в мережі.
  2. Якість завжди відмінна. Практична і зрозуміла навіть для початківців адміністративну панель сайту, без якої неможливо буде професійне і успішне просування сайту в пошукових системах. Замовник при бажанні може самостійно займатися сео-оптимізацією свого сайту, що дасть йому можливість заощадити кошти.
  3. Ми готові в будь-який момент проконсультувати, дати рекомендацію або пораду від професіонала. Це дасть можливість не допускати помилок в самостійній роботі над своїм сайтом.
  4. Створення сайту має на увазі під собою ще й надання технічної підтримки нашими фахівцями.
  Реклама бізнесу в Інтернеті щороку набирає обертів, отже, для того, щоб ваш бізнес процвітав, вам просто необхідно мати своє представництво в глобальній мережі. Якщо ви тільки робите перші кроки в розвитку власного бізнесу, то почніть їх робити з замовлення розробки сайту. Потім необхідно буде просувати сайт в Інтернеті. Вартість роботи завжди залишається прийнятною. У міру зростання вашого бізнесу Ви зможете модернізувати і свій сайт. Для такої категорії замовників пропонована нашим агентством комплексна послуга зі створення сайту з нуля і його розкрутці в мережі є просто ідеальним варіантом! Ми створимо для вас сайт, наповнивши його оптимальним набором функцій, необхідних саме для вашого бізнесу. Ми розкрутимо вашу компанію, перетворивши її в впізнаваний і популярний бренд. Дизайнери на славу попрацюють над дизайном вашого проекту, зробивши його не лише оригінальним, яскравим і привабливим, але і унікальним. Готові рухатися до успіху? Зробіть перші кроки разом з нами вже сьогодні!отже, для того, щоб ваш бізнес процвітав, вам просто необхідно мати своє представництво в глобальній мережі. Якщо ви тільки робите перші кроки в розвитку власного бізнесу, то почніть їх робити з замовлення розробки сайту. Потім необхідно буде просувати сайт в Інтернеті. Вартість роботи завжди залишається прийнятною. У міру зростання вашого бізнесу Ви зможете модернізувати і свій сайт. Для такої категорії замовників пропонована нашим агентством комплексна послуга зі створення сайту з нуля і його розкрутці в мережі є просто ідеальним варіантом! Ми створимо для вас сайт, наповнивши його оптимальним набором функцій, необхідних саме для вашого бізнесу. Ми розкрутимо вашу компанію, перетворивши її в впізнаваний і популярний бренд. Дизайнери на славу попрацюють над дизайном вашого проекту, зробивши його не лише оригінальним, яскравим і привабливим, але і унікальним. Готові рухатися до успіху? Зробіть перші кроки разом з нами вже сьогодні!
  Останні записиНовини та події
  • Скільки коштує створення інтернет-магазину? Ціна 2020 року16/04/2020Створення сайтів

   Вартість створення інтернет-магазину під ключ в Україні Відкривати свій бізнес в усі часи було досить ризикованою справою. Особливо страшно це робити за часів економічної нестабільності, коли в…

  • Як зробити свій сайт самому10/04/2020Створення сайтів

   За статистикою запитів в пошукових системах, все більше людей цікавляться питанням, як створити свій сайт. Практично на кожен такий запит знайдеться мінімум кілька веб-ресурсів, що відповідають особистими…

  • Скільки коштує SMM під ключ?09/04/2020Інтернет маркетинг

   Скільки коштує SMM і за що платить клієнт? Кожен інтернет-користувач, який планує замовляти в нашому агентстві послуги з SMM-просування, цікавиться вартість такої послуги. Коли користувачі бачать вартість…

  • Таргетована реклама – Ціна і Вартість 202009/04/2020Інтернет маркетинг

   Таргетована реклама ціна в Україні під ключ Однією з найбільш популярних соціальних майданчиків є Instagram. Ця «соціалка» вже досить давно розширила свої можливості і перестала бути просто…

  Дізнатися вартість сайту

   • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
    066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

   • Расширенная формаСкачать бриф
   Зробити оцінку проекту?