Зробити оцінку проекту?

Технічна підтримка клієнтських сайтів

Забезпечуємо роботу вашого сайту 24/7

Всі сайти періодично вимагають доопрацювань, поновлення і стеження за працездатністю. Студія My Master надає комплексний сервіс з технічної підтримки сайтів наших клієнтів. Ми надаємо технічні консультації, вирішуємо питання по хостингу сайту і доменному імені, виконуємо своєчасні резервні копії сайту

Mobile desktop
У вас є проект?
Давайте його обговоримо.
Продумаємо.
І зробимо.
Як забезпечити роботу сайту без перебоїв?
  З якими проблемами ви можете зіткнутися:
 • Відключення послуг з надання доменного імені або хостингу через невчасно внесеної оплати
 • Сайт став занадто довго завантажуватися
 • Стали видаватися повідомлення про помилку
 • Треба щось змінити в функціоналі / дизайні, але нікому...
 • З'явилися зміни в контенті, а оновити інформацію на сайті
  И именно поэтому важно позаботиться про:
 • Доменне ім'я, і ким саме воно буде зареєстровано
 • Хостинг, так як від його якості сильно залежить робота сайт в цілому
 • Ким буде здійснюватися доопрацювання сайту в разі потреби
 • Хто буде стежити на стабільною і безпечною роботою вашого інтернет-ресурсу
 • Як і коли буде наповнюватися ваш сайт контентом
Якщо у вас немає відповідей, нічого страшного, адже є ми!Студія MyMaster готова взяти на себе всі технічні рішення, пов'язані з роботою вашого сайту!
 • Ми надаємо особистого менеджера, до якого ви завжди можете звернутися з питанням
 • Допомагаємо з підбором доменного імені і вибору хостинг-провайдера
 • Відновлюємо сайт після допущених помилок клієнта, а також збою або атак
 • Допрацьовуємо сайти для їх розвитку або збільшення функціональності
 • Вносимо правки після проведених аудитів, виправляючи знайдені помилки
 • Можемо взяти регулярне оновлення сайту на себе (контент, зображення)
Іншими словами, звертайтеся до нас і ми візьмемо на себе всі «технічні» турботи про вашому сайті!
Замовте безкоштовну консультацію!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом після відправки заявки і з удовольствем відповімо на всі питання, які будуть вам цікаві!

Наші переваги
 • Ми завжди на зв'язку
 • Надання консультацій з усіх питань про роботу вашого сайту
 • Оптимальні ціни за якісний результат
Наші роботи
Що отримує замовник?
 • Надійність
  НадійністьРобота 24/7
 • Швидкість
  ШвидкістьОперативна реакція
 • Гнучкість
  ГнучкістьЛояльне ціноутворення
Технічні рішення, які ми надаємо:
 • Реєстрація домену
  Ми допоможемо вам зареєструвати доменне ім'я на вашу компанію або купити це доменне ім'я для вас.
 • Надання хостингу
  Ми є реселлером хостингу від компанії Mirohost і пропонуємо нашим клієнтам наші хостинг ресурси на пільгових умовах. При необхідності ми також можемо поставити сайт на ваш хостинг або виділений сервер.
 • Доопрацювання сайту
  Ми надаємо послуги з доопрацювання вже існуючих сайтів, оновлення CMS сайту, перенесення сайту з Бітрікс, joomla, на wordpress або Yii, допрацьовуємо нові розділи або невеликі сторінки, створюємо банери і інші супутні речі.
 • Техпідтримка сайту
  Ми надаємо повну технічну підтримку наших клієнтів в робочий час. Також для деяких наших клієнтів важлива робота сайту 24/7. Для таких клієнтів ми працюємо вночі і на вихідних.
 • Наповнення сайту контентом
  Більшість наших клієнтів оновлюють інформацію на своє сайті самостійно, так як це робити досить просто після нашого навчання. Але іноді наші клієнти зайняті для великого обсягу контенту, в цьому випадком наші контент-менеджера завжди готові прийти вам на допомогу.

Підтримка сайтів, магазинів і їх обслуговування

Підтримка веб сайту і інтернет магазину має на увазі під собою розміщення на сайті інформації про нові товари, написання та розміщення цікавих новин та зачіпок статей, ведення блогу, хостинг, подальше адміністрування сайту, відстеження та видалення небажаної розсилки (спаму). Вартість підтримки веб-ресурсу має пряму залежність від того, скільки вибрано послуг з пропонованого переліку.

Ціна підтримки сайту в місяць - Вартість 2019

Ціна на підтримку сайту Ціна, грн на місяць
1-3 місяців від 1200 грн
3-6 місяців від 1100 грн
6-12 місяців від 1000 грн
12-18 місяців від 900 грн
18-24 місяців від 800 грн

Види підтримки сайту і що входить:

SEO техпідтримка

SEO техпідтримка Ціна в місяць
Купівля посилальної маси від 1 000
Написання Сео статей від 1 500
Підтримка позицій в топ 10 від 2 000
Внутрішня оптимізація сайту від 2 500

Комплексна підтримка контекстної реклами

Підтримка контекстної реклами  Ціна в місяць
Робота з мінус словами від 1 000
Робота з ключовими словами від 1 500
Ведення контекстної реклами від 2 000

Захист сайту від вірусів

Захист сайту від вірусів Ціна в місяць
Видалення вірусу на проекті від 3 000
Усунення шкідливого коду від 3 500
Захист від DDOS атак від 5 000

Доопрацювання сайту та магазину

Доопрацювання сайту та магазину Ціна в місяць
Установка модулей від 500
Установка плагінів від 500
Доопрацювання шаблону і дизайну сайту від 1000
Доопрацювання елементів сайту від 1500

Супроводжуємо і допрацьовуємо сайти на наступних CMS:

 1. Joomla!
 2. MODx;
 3. OpenCart;
 4. WordPress.

Супровід web-ресурсів в My Master Київ, Україна

Досвід нашого агентства My Master в розробці і підтримці інтернет-магазину і сайту складає вже більше п'яти років. Ми обслуговуємо сайти на постійній основі і віддаємо їм пріоритет в подальшому обслуговуванні. My Master може гарантувати своєчасне оновлення сайту. Ми відповідально ставимося до оновлення кожного веб сайту, виконуємо свою роботу якісно і своєчасно, тому не боїмося давати гарантійні зобов'язання. Якісне обслуговування сайту гарантує його лідерські позиції в пошукових видачі, збільшення прибутку в найкоротші терміни і постійний приплив нових відвідувачів, число яких обчислюється не сотнями і не тисячами. Десятки тисяч зацікавлених людей, які в подальшому обов'язково стануть не тільки вашими потенційними, а й реальними, постійними клієнтами. Дізнаючись в нашому агентстві вартість обслуговування сайтів і онлайн магазинів, ви повинні чітко усвідомлювати, що вартість безпосередньо залежить від того, наскільки заповнений сайт. Кожен власник сайту бачить свій сайт по-своєму, тому інтернет сайт, «проживають» в Інтернеті все різні. Вони відрізняються дизайном, архітектурою, креативністю, спрямованістю і багатьма іншими параметрами. У будь-якому випадку, здійснюючи обслуговування вашого сайту, ми робимо його саме таким, яким хочете бачити його ви і, природно, ваші клієнти. Якщо ви не впевнені в тому, що зможете самостійно впоратися з додаванням якісного контенту, опублікованому цікавої інформації у власному блозі, регулярним оновленням свого інтернет-сайту, то довірте нам, агентству My Master, обслуговування сайту. Крім усього перерахованого вище, ми гарантуємо постійний контроль над інтернет магазином, сайтом і його безперебійну роботу.

Обслуговування web сайтів: основи

Що ж включає в себе обслуговування сайту? Тут існує кілька основних напрямків:
 • Технічна підтримка сайту. Здійснюючи таку підтримку, наші фахівці контролюють, наскільки стабільно працює веб-ресурс, перевіряють надійність його захисту від різних зломів, вірусних атак, і тестують на наявність інших можливих технічних проблем. Вони успішно вирішують всі нагальні питання, встановлюючи необхідне захист і усуваючи технічні недоробки. Крім того, фахівці нашого агентства можуть додати на ваш інтернет-ресурс нові необхідні розділи, модулі або сторінки, якщо в цьому є необхідність і дано «добро» замовником.
Підтримка сайту дає можливість реагувати на будь-які зміни алгоритмів пошукових систем, а значить - вносити всі необхідні коректування для гарної індексації сайту без будь-яких затримок. Завдяки якісній, продуктивної і своєчасної роботі наших програмістів сайт замовника завжди знаходиться в перших рядках видачі світових пошукових систем - Google і Яндекс.
 • Інформаційна тих підтримка сайту. Цей напрямок включає в себе не тільки оновлення фотографій для контенту, але і всіх необхідних текстів - описів, новин, статей. Це дозволяє підтримувати інтерес потенційних клієнтів і залучати нових, а також сприяє утриманню сайту в ТОП в пошукових запитах. Як наслідок - збільшення прибутку. Фахівці нашого агенства не тільки зможуть грамотно зверстати, але і розмістити всю необхідну інформацію ресурсі. Крім того, ми наповнюємо якісним контентом нові, новостворені розділи веб-сайту, оптимізуємо або додаємо необхідні банери, зображення, а також виправляємо вже наявні, заповнюємо нові картки товарів в необхідних розділах інтернет-магазинів.
Необхідність поновлення (додаток або зміна будь-якої інформації) в результаті з'являється у будь-якого сайту. Змінювати або доповнювати можна не тільки каталоги, а й реквізити компанії, контактні номери телефонів, поштову адресу складу, або офісу. Наше агентство завжди готове простягнути вам руку допомоги і запропонувати комплексну підтримку сайту на найвищому професійному рівні.
 • Маркетингова технічна підтримка інтернет ресурсу. Це послуга включає в себе просування сайту на топові позиції. Ми займаємося і створенням сайтів, і їх просуванням в різних містах України. Ви можете звернутися до нас в будь-який час за маркетинговою підтримкою. У такому випадку ви зможете отримати найповніший перелік послуг, які надає наше агентство. Наші фахівці зможуть підібрати оптимальні варіанти маркетингової підтримки саме для сайту. Ми пропонуємо вам почати співпрацювати з нами з самого нуля: ми розробимо і створимо сайт для вас з урахуванням всіх побажань. А після будемо супроводжувати його, виведемо в топові позиції видач потрібних світових пошукових систем, і в подальшому будемо підтримувати його на таких лідируючих позиціях.

Веб Студія My-Master Україна, Київ

Звернувшись в наше агентство, ви можете замовити не тільки розробку, створення інтернет-сайту, але і його повний супровід по всьому, що цікавлять вас. Ми обслуговуємо інтернет-сайтауже не один рік, тому добре розуміємо всю складність, копіткість і необхідність даної роботи. Ми не встановлюємо захмарних цін на свої послуги. Всі фінансові витрати клієнтів окупаються їм сповна протягом короткого проміжку часу. Такі капіталовкладення стають основою стабільного і прибуткового бізнесу в Інтернеті. У портфоліо на нашому сайті ви можете подивитися приклади вже готових робіт, виконаних нашими фахівцями. Ми справляємося з проектами будь-якої складності, виконуючи їх відповідально, професійно і в строго встановлені терміни.
Замовте безкоштовну консультацію!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом після відправки заявки і з удовольствем відповімо на всі питання, які будуть вам цікаві!

Дізнатися вартість сайту

  • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
   066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

  • Расширенная формаСкачать бриф
  Зробити оцінку проекту?
  ми випустили книгуІнтернет магазинисекрети
  успіху
  Детальніше