Зробити оцінку проекту?

Який сайт краще створити для заробітку в інтернеті?

Сайт для заробітку в Інтернеті?

Багато людей без Інтернету вже просто не уявляють свого життя. Його присутність відчувається у всіх аспектах життя. Глобальна мережа навіть відкриває необмежені можливості перед охочими мати додатковий (або основний) заробіток. В такому випадку багато хто задається питанням: яким саме має бути сайт, щоб він приносив прибуток?

Який вибрати сайт?

Не секрет, що сайти бувають різних типів. І не кожен з них буде оптимальною майданчиком, щоб мати додатковий прибуток від розміщення рекламних оголошень. Для такої мети не підходять такі типи сайтів:

 • інтернет магазин;
 • корпоративний сайт;
 • lading page (посадковий одностранічнік, що містить відомості про певний продукт і закликає потенційного клієнта до здійснення цільового дії).

А ось інформаційний сайт для розміщення рекламних оголошень підійде ідеально. До даної категорії відносяться блоги або форуми на певну тематику. Багато радять створювати новинний сайт, однак варто врахувати, що це досить непросто. Бути власником такого сайту це, звичайно, чудово, але варто до дрібниць знати всі тонкощі роботи з сайтами такого типу і мати чималий досвід. В іншому випадку замість стабільно і прибутково роботи сайту можна отримати постійну боротьбу з пошуковими системами, які регулярно будуть «нагороджувати» сайт штрафними санкціями.

Наші роботи:

Чому необхідно приділити особливу увагу?

Дизайн, в принципі, є одним з найважливіших моментів, а в даному випадку – особливо. Розробляючи дизайн, варто правильно оформляти і місце під рекламні банери, які будуть основним джерелом доходу від сайту. В іншому випадку можна викласти чималі гроші за створення сайту, на яких ви плануєте отримувати гарний прибуток, але так і залишитися ні з чим виникли внаслідок неправильного розробленого дизайну.

Ще один важливий момент – оптимізація сайту під вимоги пошукових систем. В Інтернеті, безумовно, можна знайти чимале число сайтів, що надають свої сторінки для розміщення рекламних матеріалів, які неспроможні приносити прибуток, оскільки кількість відвідувачів у них дуже мало. Збільшити трафік можна, вдавшись до допомоги СЕО. Необхідно підібрати ключі, які задовольняють тематиці вашого сайту, і використовувати їх в розміщуваних на сайті матеріалах.

Не варто забувати і про структуру сайту. Вона повинна бути правильною, що дозволить пошуковим системам проіндексувати сайт. Виходить, що створення сайту для заробітку, є лише першим кроком до можливості мати стабільний дохід.

Вибір теми

Ви готові вже займатися створенням сайту для заробітку, але чи правильно вибрали тему свого сайту? Є певні теми, які здатні принести більший дохід, оскільки вартість кліка у них вище. До таких належать:

 • просування сайтів;
 • заробіток в інтернеті;
 • інтернет маркетинг;
 • бізнес.

Не варто забувати, що ці теми не тільки прибуткові, але і мають високу конкурентність, так що новому сайту буде дуже складно змагатися з уже розкрученими і популярними порталами схожих тематик. Оптимальним варіантом може бути вибір тієї теми, в якій ви добре розбираєтеся.

Також не варто скидати з рахунків і ті теми, які користуються попитом у вашому регіоні. Якщо ви будете їх якісно висвітлювати, то це принесе свої плоди. Але необхідно пам’ятати, що відвідувачі вашого сайту повинні бути:

 • активними;
 • зацікавленими в даний темі;
 • платоспроможні.

Якщо вам вдасться домогтися цього, то вам відкриються двері не тільки заробітку на контекстній рекламі, але і на розміщенні на своєму сайті рекламних матеріалів. Як відомо, вони коштують набагато дорожче ніж контекстні рекламні оголошення. Рекламодавці, які хочуть розміщувати у вас свої рекламні матеріали, повинні бути впевнені в тому, що ваш сайт відвідують і їх потенційні клієнти.

Залиште заявку - отримаєте ціну і пропозицію на свій Email:

Наше агентство не тільки спеціалізується на створенні сайтів для заробітку, а й займається просуванням сайтів в топ 10. При цьому ми гарантуємо швидке та якісне збільшення трафіку. Наші фахівці готові допомогти з вибором оптимальної тематики для вашого сайту, а в разі потреби і проконсультувати по будь-яких питань.

Статьи по теме
Закажите бесплатную консультацию!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

Дізнатися вартість сайту
 • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
  066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

 • Расширенная формаСкачать бриф
Зробити оцінку проекту?
ми випустили книгу Інтернет магазини секрети
успіху
Детальніше