Зробити оцінку проекту?

Як зробити свій сайт самому

Как сделать свой сайт самому

За статистикою запитів в пошукових системах, все більше людей цікавляться питанням, як створити свій сайт. Практично на кожен такий запит знайдеться мінімум кілька веб-ресурсів, що відповідають особистими поясненнями та прикладами. Багато з нас зустрічали подібні “інформаційні портали”, де написано керівництво по розробці сайту “з нуля”.

Безкоштовне створення сайту: плюси і мінуси

 • Найчастіше люди знаходять інформацію, що розробити ресурс легко і для цього не потрібно великої кількості часу завдяки сучасним CMS-систем. Однак для якісного та інформативного наповнення такого сайту буде потрібно безліч тижнів або навіть місяців.
 • Друге загальнопоширених і помилкова думка – розробка сайту вимагає неймовірну кількість тимчасових витрат і зусиль. Досить порівняльне твердження, адже розробити невеликий ресурс в ModX або WordPress “з нуля” досить легко, а ось розробка серйозного сайту з різними PHP-скриптами – куди важче, і зазвичай для цього потрібна ціла команда.

В цілому, обидві думки частково вірні. Однак необхідно розуміти, що створити сайт може будь-хто, а розробка дійсно якісного веб-ресурсу вимагає чималих знань і зусиль.

Для отримання необхідних навичок і знань потрібно тимчасові витрати, ретельне вивчення різних книг, сайтів, семінарів і вебінарів. Згодом ви, безумовно, почнете розуміти процес створення великого і складного ресурс завдяки MySQL, PHP, XML і навіть CMS. В результаті такого підходу ви все ж зможете зайнятися розробкою сайту. Однак після його опублікування в інтернеті, у вас з’явиться проблема, як просунути сайт в ТОП пошукової видачі.

Завдяки чому можна створити свій сайт:

Благодаря чему можно создать свой сайт

 1. HTML – елементарна і поширена база кожного сайту, необхідна для вивчення;
 2. CSS – технологія, без якої у вас не вийде розробити цікавий і продаваний дизайн веб-ресурсу;
 3. JavaScript – за допомогою цієї мови програмування ви додасте динаміку і функціонал сайту (обов’язкові елементи хорошого складного порталу);
 4. MySQL – програмне забезпечення, що дозволяє працювати з різними базами даних з мовою запитів SQL (його ніяк не оминути, якщо ви маєте намір розробити серйозний сайт);
 5. PHP – один з найбільш відомих мов програмування. Завдяки йому у вас з’являється можливість додати реєстрацію та авторизацію користувачів, робити пошукові запити і оптимізуєте їх, створити індивідуальний движок і т.д .;
 6. XML – найменш відноситься до розробки сайту частина. Однак не викидайте його зі списку мов для ознайомлення, адже він має досить широку область застосування і користь.

В цілому, це і є відповідь на питання: “Як створити свій сайт”. Однак подумайте заздалегідь, наскільки вам це потрібно, адже навіть після довгого і докладного вивчення всього необхідного, немає гарантій, що ваш сайт буде якісним і продаваним. Набагато простіше і надійніше замовити розробку та просування сайту у профільних фахівців: великий досвід дозволить створити функціональний і ефективний ресурс за максимально короткий термін. Команда MyMaster з ентузіазмом підійде до вирішення проблем, в результаті чого ви отримаєте продає сайт з унікальним дизайном.

Проаналізуйте фразу “безкоштовне створення сайту”: так чи так це насправді? Адже час і сили, витрачені на вивчення необхідних матеріалів, можуть використовуватися на отримання доходу і контакт з потенційними клієнтами. Замовляйте послугу створення і просування сайту в Google у нас, і ви гарантовано отримаєте шуканий результат, причому витрачені ресурси окупляться найближчим часом.

Як зробити свій сайт самому
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 55,00/5 1
Loading...
Статьи по теме
Закажите бесплатную консультацию!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

Дізнатися вартість сайту
 • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
  066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

 • Расширенная формаСкачать бриф
Зробити оцінку проекту?
ми випустили книгуІнтернет магазинисекрети
успіху
Детальніше