Зробити оцінку проекту?

Як розкрутити інтернет магазин за допомогою Інстаграм

Как раскрутить интернет магазин с помощью Инстаграм

Як розкрутити онлайн магазин за допомогою Instagram

На сьогоднішній час Інстаграм є найпопулярнішою і простий інтернет платформою для просування різного виду товарів. Для цього Вам необхідно всього лише постити цікаві публікації зі своїм комерційним пропозицією, нарощувати передплатників і вести діалог з потенційними клієнтами. Нижче ми розглянемо, як правильно розкручувати інтернет магазин в Інстаграм.

Для ефективного просування немає необхідності налаштовувати оголошення і геотаргетинг всередині самої платформи. Як і в соціальній мережі Фейсбук, досить просто опублікувати пост, а потім піднімати його. Пост з’являється в новинній стрічці, як зазвичай, крім цього читачі і користувачі можуть побачити невелику кнопку закликає до дії.

Как раскрутить онлайн магазин с помощью Instagram

Хотите развивать свой бизнес в Интернете и иметь больше заказов?

  1. Профайл в Інстаграм важливіше самого сайту

  Щоб вести успішний продаж товарів, підвищувати рівень конверсії Вам зовсім не обов’язково володіти своєю персональною торговим майданчиком. Йдеться про Лендінзі або інтернет магазині. Реалізувати успішні продажі допоможе тематичний профіль в Інстаграм. Але для досягнення цієї мети необхідно добре попрацювати над його просуванням і залученням цільових передплатників. Щоб почати продавати за допомогою представленої соц. мережі спочатку необхідно створити свій особистий фірмовий стиль для подальшої впізнаваності бренду і розробити якісний контент-план, найкраще на місяць вперед. Важливе значення має вибір фотозображень. Крім якості увагу варто звернути на те, щоб всі вони мали однакову палітру і стиль.

  2. Реклама в Stories – ефективний інструмент просування

  Реклама в Stories - эффективный инструмент продвижения

  Дана рекламна платформа в Інстаграм відносно молода, але за останні роки нею користується величезна кількість людей. Наприклад, ще в 2017 році сторіз використовували більше трьох сотень мільйонів людей. Розцінки на розміщення реклами поки оптимальні. Це ще один важливий аргумент на користь даного рекламного інструменту.

  3. Обережно – інтелектуальна власність!

  Варто подбати про те, щоб контент, який Ви публікуєте в своєму профілі був унікальним. Таким чином права інших авторів не будуть зачеплені і у Вас не виникне проблем з адміністрацією соціальної мережі.

  4. Завжди залишатися на чеку

  Алгоритми Інстаграм постійно зазнає змін. Для ефективного просування онлайн сайту необхідна функція якісний моніторинг всіх змін і підстроювання профілю під алгоритми Інстаграм. Грамотно використовуйте вже існуючі внутрішні інструменти і стежте за нововведеннями.

  • УкрОборонПром
   Державний концерн
  • Veladis
   Ідеальні морепродукти з 40 країн світу
  • Досягай
   Школа футболу Олексія Гая
  • Шустов
   Музей Шустова
  • Хлібні технології
   Компанія, яка є одним з найбільших виробників тонкого лаваша на території України з 2009 року.
  • Vestum
   Торгова марка світлодіодного освітлення
  Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 54,70/5 47
  Loading...
  Статьи по теме
  Закажите бесплатную консультацию!

  Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

  Дізнатися вартість сайту

   • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
    066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

   • Расширенная формаСкачать бриф
   Зробити оцінку проекту?