Зробити оцінку проекту?

Як розкрутити Instagram в 2020 році

Как раскрутить Instagram в 2020 году

Як розкрутити Instagram в 2020 році?

Що рік прийдешній нам готує? Багатьом він обіцяє зростання популярності і успішний розвиток бізнесу. Особливо якщо не упускати свій шанс і використовуватися по максимуму наявні можливості. Є аккаунт в Інстаграм? Тоді саме час зробити його ефективним інструментом бізнесу.

Що може бути свідченням популярності аккаунта в Інстаграме? Безліч коментарів, like і велика кількість фоловерів свідчать про популярність аккаунта і довірливого ставлення цільової аудиторії як до самого бренду, так і до якості тих товарів, які просуваються на акаунті. Непросто займатися розкручуванням аккаунта. А особливо складно, якщо не знаєш, як до цього підступитися і з чого почати. Тому сьогодні розглянемо досить прості, але від цього не менш дієві методи розкрутки Instagram-аккаунта, які допоможуть підвищити впізнаваність розкручуваного бренду.

Хотите развивать свой бизнес в Интернете и иметь больше заказов?

  Поділися змістовним контентом

  Поделись содержательным контентом

  За прогнозами аналітиків даної соціальної мережі намічається збільшення переглядів саме історій. Це означає, що користувачі Instagram приділятимуть менше часу гортання стрічки, а більше переглядати історії. Тому варто регулярно завантажувати красиві, яскраві, цікаві та незвичайні фотографії та відео, додавати до них оригінальні ефекти. Варто вести прямі ефіри і зберігати їх, щоб мати можливість розповідати гостям свого аккаунта про достоїнства свого бренду. Все це дозволить підвищити видимість аккаунта в Instagram і підвищити свій рейтинг на каналах фоловерів. Варто заохочувати бажання передплатників залишати відгуки про товар у вигляді фотографій або відео матеріалів на своїй сторінці в Інстаграм. Після розміщення подібних матеріалів можна їх легко репостнуть.

  Взаємодія з іншими акаунтами

  Взаимодействие с другими аккаунтами

  Instagram має свій алгоритм визначення якості розміщеної інформації: якщо пост має високий рівень активності, значить контент якісний, і користувачі мережі хочуть бачити цей (і подібний) матеріал в своїй стрічці. При тісній взаємодії з іншими акаунтами дуже висока ймовірність, що їх власники захочуть стати вашими передплатниками, а значить і лайкать, і коментувати публікації. Варто брати активну участь в обговореннях та опитуваннях (хай не всіх, а тільки цікавих). Не зайвим буде і підписатися на цікаві акаунти. Регулярне спілкування зі своїми фоловерів також настійно рекомендується. При спілкуванні варто продумувати кожен відповідь, щоб не відштовхнути зневажливим ставленням передплатників. Варто дякувати за їх увагу та інтерес до вашого аккаунту і не забувати відповідати на їхні запитання і коментарі.

  Хештеги обов’язково

  Хештеги обязательно

  Варто придумувати точні і оригінальні хештеги, щоб можна було ефективніше просувати свій товар, а фоловерів могли відшукувати з їх допомогою потрібний матеріал у вашому блозі, а потім ділиться ним зі своїми передплатниками. Варто перевірити, чи є хештеги в шапці профілю, в різних соц. мережах, на основній сторінці сайту або в підписі електронних листів (якщо застосовується e-mail-розсилка), тому що тільки в постах хештегів буде мало. Не варто використовувати поширені хештеги, оскільки вони тільки втоплять контент в море подібної інформації.

  Даєш перехресну рекламу!

  Даешь перекрестную рекламу!

  Зазвичай у тих людей, які використовують аккаунт в Instagram для просування свого бізнесу, є акаунти і на інших соціальних майданчиках. Їх також варто задіяти для розширення цільової аудиторії і залучення більшого числа потенційних клієнтів. Наприклад, є необхідність і бажання провести невеликий конкурс з розіграшем призів. Про це варто розповісти не тільки передплатникам в Instagram, але і друзям в інших соціальних мережах (Facebook, Twitter, YouTube, VK, OK). Таким чином, можна вбити відразу двох зайців: розширити кількість потенційних клієнтів і збільшити кількість фоловерів в Instagram.

  Над якісним контентом для Instagram коштує чимало працювати, витрачаючи на це не тільки сили і час, а й чималі гроші. Буває, що відчувається напруженість з тимчасовими ресурсами. У такому випадку можна використовувати спеціальні сервіси, які допоможуть просувати бренд, залучати нових передплатників, створювати якісний контент, а також зможуть взаємодіяти з відвідувачами інших соціальних мереж. Тоді стане можливим заощадити непогані гроші на запуск реклами в Інстаграм, оскільки навіть за допомогою невеликих фінансових вливань можна буде і підвищити впізнаваність бренду, і отримувати регулярно нових фоловерів і позитивні відгуки. І мало того. При правильному підході до розкручування аккаунта в Інстаграм можна не тільки мати велику кількість like, коментарів і відгуків, але і отримувати непогані гроші.

  • УкрОборонПром
   Державний концерн
  • Veladis
   Ідеальні морепродукти з 40 країн світу
  • Досягай
   Школа футболу Олексія Гая
  • Шустов
   Музей Шустова
  • Хлібні технології
   Компанія, яка є одним з найбільших виробників тонкого лаваша на території України з 2009 року.
  • Vestum
   Торгова марка світлодіодного освітлення
  Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 55,00/5 1
  Loading...
  Статьи по теме
  Закажите бесплатную консультацию!

  Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

  Дізнатися вартість сайту

   • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
    066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

   • Расширенная формаСкачать бриф
   Зробити оцінку проекту?