Зробити оцінку проекту?

Топ 3 фішок інтернет-магазину в інстаграм

как продвигать магазин в инстаграм

3 фішки для просування інтернет магазину в Інстаграм

У популярній соціальній мережі з’явилося ще більше нових можливостей для просування бізнесу пов’язаного з електронною комерцією. Далі будуть розглянуті п’ять найефективніших прийомів, які можна використовувати для розкрутки інтернет магазину в Інстаграм.

Хотите развивать свой бизнес в Интернете и иметь больше заказов?

  1. Платні пости

  Існують безкоштовні способи просування, які дозволяють досягти бажаного результату. Але для цього потрібен час. До них можна віднести створення якісних постів, массфолловінг, масслайкінг, взаємодія з цільовою аудиторією за допомогою коментарів і проведення різного роду акцій, розіграшів призів, публікацію сторіз, якісне використання геолокації і хештегов для пошуку передплатників. Але для розкрутки профілю вище представленими методами буде потрібен певний час. Щоб підсилити і прискорити цей процес доведеться познайомитися з платними методами просування до яких відноситься реклама. Ви розміщуєте пост, який з’являється в новинній стрічці і потім маєте можливість підняти його за гроші. Також в профілі з’явиться кнопка із закликом до дії.

  как раскрутить интернет магазин в инстаграм

  2. Важливість профілю в Інстаграм

  Аккаунт – це Ваша бізнес майданчик, яка дозволяє взаємодіяти з користувачами і здійснювати продаж товарів або послуг, популяризувати бренд. Продумайте власний фірмовий стиль, щоб користувачі могли знайти Вас легко запам’ятати. Створіть контент-план публікацій на місяць вперед. Найкраще підбирати зображення однаковою кольорової палітри і стилю оформлення. Додавайте продають тексти і тематичні хештеги до кожного нового посту. Краще якщо хештеги матимуть відношення до Вашої геолокації. Наприклад “# продвіженіесайтовукраіна”. З цієї мітці Вас легко знайдуть потенційні клієнти.

  3. Реклама в Stories

  Сторіз – це публікації у вигляді фото, гіф-анімації або відео роликів, які через добу автоматично видаляються. Історії будуть переглядати передплатники. Корисною фішкою, яка з’явилася зовсім недавно, є реклама в сторіз. Її вартість поки не велика. Значить потрібно скористатися цією можливістю для просування інтернет магазину.

  раскрутка магазина в инстаграм

  При розміщенні чужого контенту обов’язково питайте дозвіл у автора. Найкраще розміщувати унікальний контент. Тоді проблем з інтелектуальною власністю не буде.

  Алгоритми згаданої соціальної мережі часто змінюються. Для розвитку профілю необхідно його постійно вдосконалювати під нововведення і тоді все буде в повному порядку.

  • УкрОборонПром
   Державний концерн
  • Veladis
   Ідеальні морепродукти з 40 країн світу
  • Досягай
   Школа футболу Олексія Гая
  • Шустов
   Музей Шустова
  • Хлібні технології
   Компанія, яка є одним з найбільших виробників тонкого лаваша на території України з 2009 року.
  • Vestum
   Торгова марка світлодіодного освітлення
  Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 54,70/5 51
  Loading...
  Статьи по теме
  Закажите бесплатную консультацию!

  Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

  Дізнатися вартість сайту

   • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
    066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

   • Расширенная формаСкачать бриф
   Зробити оцінку проекту?