Зробити оцінку проекту?

Ведення Instagram аккаунта під ключ

Аккаунт Інстаграм для бізнесу

Ведение Instagram аккаунта под ключ

Ціна і Вартість 2020

Найменування послугиВартість
Просування бізнес аккаунта в Instagramвід 1 050 грн
Щомісячне ведення Instagramвід 1 900 грн
SMM специалист по веденню соц. мережвід 5 000 грн
СММ розкрутка в соц.сетяхвід 2 750 грн
Розміщення постів в місяцьвід 550 грн
Додавання like до однієї фотографіївід 550 грн
Збільшення передплатників в місяцьвід 2 500 грн
Видалення спаму в коментарях, раз в тижденьвід 2 250 грн
Проведення конкурсів / розіграшів, раз на місяцьвід 2 250 грн

Соціальна мережа Інстаграм користується величезною популярністю серед рекламодавців, які представляють свої товари або послуги. За допомогою SMM можна залучити потенційних споживачів, підвищити впізнаваність бренду і рівень конверсії. Деякі підприємці використовують Інстаграм в якості єдиної торгової онлайн площадки не створюючи основні інтернет ресурси. Маркетинг в Інстаграм – це відмінне доповнення до пошукового просування і контекстній рекламі.

Вести аккаунт в представленій вище соціальної мережі може сам рекламодавець за умови, що володіє потрібними знаннями, практичними навичками і чітко розуміє стратегію просування. В іншому випадку це справа можна доручити фрілансерам або приватним компаніям, що спеціалізуються на соціальному маркетингу. Природно послуги компанії будуть стояти дорожче, але і сам ефект значно краще.

Що потрібно, щоб запустити кампанію?

Аналіз ринку, цільової аудиторії. Для створення портрета цільової аудиторії необхідно враховувати геотаргетинг, демографічні показники, інтереси та інші чинники, які допоможуть зрозуміти, хто саме Вам потрібен.

Стратегія. На цьому етапі визначаються цілі, терміни їх досягнення і підбираються відповідні маркетингові інструменти, складається план розкрутки.

Контент-план для Інстаграм. Щоб домогтися успіху і залучити максимальну кількість зацікавлених користувачів варто створити контент-план, щоб знати які посади і в які дні розміщувати.

Контент. Під даним словом маються на увазі графічні зображення, відео ролики. Контент повинен бути корисним і цікавим. Тоді буде багато підписок і лайків. Головне дотримуватися унікальність. Для цього доведеться фотографувати або знімати відео самостійно.

Самостійне просування – корисні поради

Тільки унікальний контент. Як вже вище було зазначено, кожна публікація повинна бути унікальною. Тобто Вашої, авторської. Не варто постити відео і картинки з інтернету. Якщо Ви щось продаєте, тоді робіть оригінальні фото товарів. Оригінальні пости мають хороший відгук цільової аудиторії у вигляді лайків і коментарів.

Текстовий супровід кожного поста. Текст не повинен бути занадто довгим. Це по суті підпис, що коротко відображає суть публікації. До тексту обов’язково варто додавати від п’яти до десяти міток – хештегов. За цим тематичним мітках Вас будуть шукати зацікавлені користувачі.

Ведение Instagram

Контент варто чергувати. Тобто, пости не повинні бути тільки рекламними. Можна публікувати деяку інформацію про себе, життя компанії, огляди товарів та корисні рекомендації. Потрібно стимулювати користувачів на спілкування. Просити ділитися своїми думками, задавати питання.

Сколько стоит ведение Инстаграма в месяц ? | MyMaster

Інтерактив. Щоб підвищити рівень залученості користувачів постійно необхідно підігрівати різними цікавими пропозиціями – акціями, розіграшами, вікторинами і т. Д. Все це викликає інтерес до Вас і азарт. Люди люблять подібні речі і завжди охоче реагують на них. Завжди виконуйте обіцянки – даруєте знижки, призи переможцям. Таким чином з’явиться можливість заслужити лояльність цільової аудиторії.

Ведение Instagram аккаунта под ключ

Ціни. Якщо Ви пропонуєте товар або послугу, вказуйте ціни. Це підвищити рівень продажів.

Реклама і SMM

Соціальний маркетинг є відмінним інструментом для організації продажів і залучення цільового трафіку з соціальних мереж. Але якщо підключити таргетингової рекламу можна:

 • отримати швидке залучення потенційних клієнтів;
 • налаштувати рекламну кампанію протягом години;
 • максимально точно підібрати цільову аудиторію грунтуючись на різних фільтрах.

Таргетингової реклама в Інстаграм демонструється в сторіз і новинній стрічці. Це відмінний інструмент для просування будь-якого виду бізнесу.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 54,90/5 41
Loading...
Статьи по теме
Закажите бесплатную консультацию!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

Дізнатися вартість сайту

  • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
   066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

  • Расширенная формаСкачать бриф
  Зробити оцінку проекту?