Зробити оцінку проекту?

Ціна на просування інстаграм – вартість SMM розкрутки

Цена на Продвижение Инстаграм - стоимость SMM раскрутки

Вартість просування в Instagram: як формується ціна

Кожен бізнесмен, не залежно від того, який бізнес він веде, задається питанням: як я можу ще залучити клієнтів на свій сайт і у скільки мені це обійдеться?

І якщо на першу частину питання відповісти можна досить просто – в Instagram, то з другою частиною питання необхідно трохи повозитися.

Розкрутка інстаграма Ціна 2019/2020

Найменування послугиЦіна
Розкрутка бізнес аккаунта в інстаграмвід 1 000 грн
Щомісячне ведення інстаграмавід 2 000 грн
Спеціаліст з ведення соціальних мережвід 4 000 грн
Smm просування в соц.сетяхвід 2 500 грн
SMM специалиствід 1 500 грн
Ведення і просування аккаунта в Instagramвід 1 750 грн
Хотите развивать свой бизнес в Интернете и иметь больше заказов?

  Розкрутка в Instagram в Україні: яка її реальна вартість?

  Припустимо, що ви вже маєте Instagram-аккаунт, де ви із завидною регулярністю викладаєте пости. І раптом ви чітко усвідомлюєте в якийсь момент, що отримуються like, коментарів і замовлень вам вже не вистачає, і ви явно хочете більшого. Яка причина такого стану речей? Невелике число передплатників. Як тільки ви це зрозуміли, так і починаєте фактично мислити комерційними поняттями.

  Відправившись в пошуковик за відповідями на питання «Як розкрутити Instagram в Києві?», Ви знаходите досить велика кількість різних пропозицій, які відрізняються і ціною, і способом виконання. Є ті, хто готовий запропонувати свої послуги і допомогти в розкрутці Instagram-аккаунта. Зазвичай це digital-агентства або фрілансери. Ще хтось рекомендує записатися на курси, після чого виконувати просування самостійно. Є категорія користувачів, які радять купити або скачати відповідну літературу.

  У процесі ознайомлення з інформацією ви розумієте, що обсяги одержуваної інформації нещадно ростуть, а ви тільки все більше заплутується в них. Однак, все не так складно, як здається. Є два моменти, які потрібно усвідомити для себе.

  Перший. Є не так багато дійсно ефективних способів розкручування в Інстаграме, і кожен з них буде мати свою ціну.

  Другий. Вартість буде залежати від того, хто саме буде проводити просування.

  Методи розкрутки в Instagram

  1. Якщо мова йде про таргетированной рекламі в Instagram (рекламні оголошення, показуються у вашій стрічці, що мають позначку «Реклама»), то ціна буде залежати від того, скільки ви готові заплатити, беручи до уваги, що мінімум стартує приблизно від ста п’ятнадцяти гривень.

  В даному випадку вартість не змінюватиметься незважаючи на те, хто буде займатися проведенням рекламної кампанії: ви самі або спеціалізоване агентство. Якщо ви вдамося до послуг агентства, то воно отримає певний відсоток від вашого рекламного бюджету, але не від вас, а від компанії Facebook, оскільки саме вона володіє Instagram.

  таргетированной рекламе в Instagram Киев, Украина

  1. Якщо у вас є бажання публікувати свої рекламні оголошення в інших Instagram-акаунтах, то вартість такої послуги буде залежати від ціни публікації одного поста. І ця цифра може дуже сильно варіюватися: від 22 гривень за один пост. Залежить вона від числа фоловерів аккаунта, де буде розміщуватися рекламне оголошення.

  платные посты в инстаграм, SMM Киев

  1. Якщо говорити про автоматичне просуванні, коли ви ставите like і підписуєтеся на потенційних клієнтів, розраховуючи отримати зворотну реакцію з їх боку, то ціна питання буде залежати від того, хто буде виконувати просування.

  Сьогодні ринок кишить кількістю пропозицій по автоматичної розкрутки. Більшість виконавців (майже 90%) – це фрілансери і digital-агентства. Тому вартість виконання може коливатися в межах від тисячі двохсот до десяти тисяч гривень. Різниця відчутна. Яка її причина? Апетит виконавця, або іншими словами, скільки він бажає отримати чистого прибутку за свою роботу. Зауважте, йдеться про надання одній і тій же послуги: підписка і лайки по ЦА. Ніхто не говорить, що всі виконавці погано роблять свою роботу. Зовсім ні. Є досить велика кількість реально гідних виконавців. Але питання в іншому: а ви готові викладати величезні суми за ту роботу, яку здатні виконати самостійно?

  Якщо ви не впевнені, що зможете самостійно виконувати автоматичне просування, можна скористатися спеціальними для цього сервісами, які спрощують і полегшують ваше завдання. При цьому ви маєте можливість відстежувати ефективність виконуваних дій.

  Багато агентства або фрілансери нерідко також вдаються до допомоги подібних сервісів, але при цьому вимагають ще й оплату своїх послуг. Якщо ж ви самостійно поладите з таким сервісом (він теж не безкоштовний, але вам не доведеться платити за послуги агентства або фрілансера), то зможете за доступною ціною самостійно організовувати масовий фолловінг і like, не витрачаючи на це багато часу і зусиль.

  • УкрОборонПром
   Державний концерн
  • Veladis
   Ідеальні морепродукти з 40 країн світу
  • Досягай
   Школа футболу Олексія Гая
  • Шустов
   Музей Шустова
  • Хлібні технології
   Компанія, яка є одним з найбільших виробників тонкого лаваша на території України з 2009 року.
  • Vestum
   Торгова марка світлодіодного освітлення
  Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 55,00/5 1
  Loading...
  Статьи по теме
  Закажите бесплатную консультацию!

  Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

  Дізнатися вартість сайту

   • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
    066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

   • Расширенная формаСкачать бриф
   Зробити оцінку проекту?