Зробити оцінку проекту?

ТОП 10 кращих інтернет магазинів України 2018 – 2019 року

ТОП 10 кращих інтернет магазинів України 2018 - 2019 року

Отже, топ-10 найбільших (відвідуваних) онлайн-магазинів виглядає наступним чином:

 

Хотите развивать свой бизнес в Интернете и иметь больше заказов?

  Кількість відвідувань (в млн):

   

  Час на сайті за одне відвідування (в хвилинах):

  ТОП 10 кращих інтернет магазинів України 2018 - 2019 року

   

  Кількість переглядів сторінок за одне відвідування:

  ТОП 10 кращих інтернет магазинів України 2018 - 2019 року

   

  Рейтинг найпопулярніших інтернет магазинів України:

  ТОП 10 кращих інтернет магазинів України 2018 - 2019 року

   

   

  Кращі інтернет магазинів одягу:

  ТОП 10 кращих інтернет магазинів України 2018 - 2019 року

  ТОП 10 кращих інтернет магазинів України 2018 - 2019 року

   

  Кращі магазини косметики та парфумерії:

  ТОП 10 кращих інтернет магазинів України 2018 - 2019 року

  ТОП 10 кращих інтернет магазинів України 2018 - 2019 року

  ТОП 10 кращих інтернет магазинів України 2018 - 2019 року

   

  В кінці року завжди підводяться підсумки прожитих 365 днів. У цей час непогано проаналізувати свої перемоги і падіння. Однак існує сфера діяльності людини, де найкраще можна відстежити просування вперед і вгору, а ось для провалів місця просто не залишається. Йдеться про електронну комерцію. У цій сфері оборот легко може збільшитися на п’ять десятків мільярдів гривень. Відсоток активних клієнтів також не пасе задніх і може різко злетіти практично на третину. Але цікаво те, що онлайн-магазини змагаються за першість у рейтингу. Factum Group – центр, що займається дослідженнями і в даній сфері також, вирішив скласти такий список.

   

  Як вибирали кращих

  ТОП 10 кращих інтернет магазинів України 2018 - 2019 року

  Порівнюючи успіхи торгових майданчиків, які займаються бізнесом на Інтернет-просторі за минулий 2018 рік з нинішнім роком, можна побачити, що розвиток їх бізнесу вчинила різкий стрибок. Вони змогли показати, що робити покупки не виходячи з дому – це вигідно, і що українська електронна комерція є перспективною сферою.

  В українську десятку найпопулярніших інтернет-магазинів увійшли:

  1. «Розетка»
  2. «Алло»
  3. «Цітрус»
  4. «Фокстрот»
  5. «Эльдорадо»
  6. «MOYO»
  7. Make Up
  8. Lamoda
  9. LeBoutique
  10. Mobilluck

  Якщо приводити точні цифри, то вони такі: загальний прибуток за рік зросла на п’ятдесят мільярдів гривень, число онлайн-покупців – на цілих тридцять два відсотки. Але і це ще не все. До числа досягнень цих інтернет-магазинів можна віднести і збільшення асортименту товарів, зростання відсотка угод, збільшення кількості відвідувачів і покупців. Ці дані і були прийняті до уваги, коли складався список найбільш успішних українських інтернет-порталів. З’ясовуємо, як же цим інтернет-магазинах став підвладний такий успіх.

  Трійка лідерів

  ТОП 10 кращих інтернет магазинів України 2018 - 2019 року

  Лідерство тут тримає інтернет-магазин, в якому здійснюють покупки люди, які не мають зайвого часу бігати по магазинах – «Розетка». Інтернет-ресурс наростив обороти, пустивши в хід потужну стратегію маркетингу, яка просто захопила все канали спілкування з потенційними клієнтами. «Розетка» нагадувала про себе всюди, де тільки можливо:

  • Жоден день радіо і телебачення не обходився без веселого зеленого смайлика.
  • Часта присутність різних видів реклами в різних телепередачах.
  • Нікуди без просуває реклами.
  • Соціальні мережі рясніли постами про «Розетка.

  Але, мабуть, основним досягненням «Розетки» стала можливість охопити всю цільову аудиторію. Не просто – від малого до великого. А саме надавши різним віковим групам різні товари для хобі і відпочинку, товари народного споживання, електроніку і побутову техніку, продукти харчування, одяг, взуття, ювелірні вироби і т.д. І треба віддати належне, що їх маркетинговий хід виявився правильним. «Розетка» змогла зацікавити своїми пропозиціями величезна кількість людей. Цей сайт є найбільш відвідуваним серед інтернет-магазинів і може похвалитися відміткою в п’ятдесятку мільйонів відвідувачів.

  ТОП 10 кращих інтернет магазинів України 2018 - 2019 року

  На сходинку нижче знаходиться інтернет-магазин «Алло», який займається реалізацією мобільний телефонів і різного роду електронних гаджетів. Тут маркетинг був не так активний. Споглядати рекламу «Алло» можна було в різних видах транспорту – автобуси, тролейбуси, метро, ​​трамваї, а також в рекламних роликах між різними телепередачами. Такий вид реклами був для них акцентом. Крім того, вони не тільки привертають нових, але й не забувають і про своїх старих клієнтів. Магазин регулярно проводить різні акції і організовує спеціальні пропозиції. А така увага завжди приємно.

  ТОП 10 кращих інтернет магазинів України 2018 - 2019 рокуНа третій сходинці п’єдесталу варто «Цитрус». Він також використовує креатив в своїй рекламі. Магазин реалізує різні електронні пристрої і аксесуари до них від відомих китайських виробників. «Цитруса» закликає бачити яскраві кольори в своєму житті і не приймати нав’язані цінності. Своєю ж місією інтернет-портал вважає підкорення вершини українського інтернет-ринку і очолення списку кращих торгових інтернет-порталів незабаром. Якщо колектив і далі буде працювати не покладаючи рук, запускаючи такі ж цікаві і привабливі рекламні кампанії, не забуваючи при цьому розширювати свою торгову мережу, то, швидше за все, ми зможемо їх споглядати на першому місці української ТОП-десятки.

  Інші місця пошани

  ТОП 10 кращих інтернет магазинів України 2018 - 2019 року«Фокстрот» – величезний інтернет-супермаркет побутової техніки відстав зовсім не на багато від «Цитруса». Знаючі люди вважають, що причина того не в малому асортименті товарів, а в тому, що «Фокстрот» не особливо приділяє увагу власній рекламі, не розкручує себе так само активно, як інші. Магазин піклується про своїх покупців. Щоб здійснення покупок в магазині були комфорту і вигідні, «Фокстрот» не тільки пропонує різного роду акції до різних дат в календарі, а й у міру можливості розширює свої торгові площі, відкриваючи нові точки продажів в різних містах, і збільшуючи кількість товарів.

  ТОП 10 кращих інтернет магазинів України 2018 - 2019 року

  На п’ятій позиції зручно вмостився головний конкурент «Фокстроту» – інтернет-портал «Ельдорадо». «Фішками» цього інтернет-порталу є:

  • можливість платити за товару частинами;
  • купуючи побутову техніку для дому можна отримати безкоштовні подарунки;
  • акційна падіння цін на різні товарні групи в різні часові проміжки;
  • в разі немелочной поломки смартфонів можливий їх обмін на нові апарати плюс отримання гарантії від виробника на певний проміжок часу.

  Це не всі приховані козирі. Більше інформації можна підглянути на сайті «Ельдорадо».

  ТОП 10 кращих інтернет магазинів України 2018 - 2019 рокуНа наступній сходинці розташувався інтернет-магазин «MOYO». Він підгледів тактику ведення бізнесу у «Розетки» і вирішив розширювати свій асортимент товарів. Спочатку магазин наголошував на планшети, мобільні телефони, смарт-годинник, смарт-браслети, смартфони. Зараз же в магазині з легкістю можна знайти товари для дітей, техніку для будинку, комп’ютери, ігри, автомобільні аксесуари, товари для офісу і вдома, косметику і навіть прикраси. Але охопити такий же великий обсяг покупців магазину поки не під силу.

  ТОП 10 кращих інтернет магазинів України 2018 - 2019 рокуНу і як же без магазина для слабкої статі. Є і такий в ТОП-списку. Стоїть він на сьомій позиції. «Make UP» є улюбленцем для всіх, хто розуміє толк в косметиці і парфюмерії. Тут можна відшукати різні засоби гігієни, декоративну косметику та парфуми різної стійкості.

  ТОП 10 кращих інтернет магазинів України 2018 - 2019 року«Lamoda», що стоїть на восьмий сходинки п’єдесталу, пропонує одяг для всіх бажаючих від виробників зі світовим ім’ям. Часто проводяться акції, знижки і розпродажі дозволяють зробити покупки відразу всією сім’єю в один клік.

  ТОП 10 кращих інтернет магазинів України 2018 - 2019 року«LeBoutique» щосили намагається стати наздогнати «Lamoda». Тут знайдуть для себе цікаві моделі одягу та взуття, а також аксесуари дівчата, які можуть собі дозволити витрачати трохи більше.

  А ось «Модна Каста», яка досить активно веде свою рекламну діяльність і в телеефірі, і в соцмережах не потрапила в ТОП-десять.

  ТОП 10 кращих інтернет магазинів України 2018 - 2019 рокуЗамикає десятку переможців інтернет-магазин «Mobilluck». Його девізом стала фраза «Все для дому». Тому на просторах «Mobilluck» можна знайти абсолютно різні категорії товарів, починаючи від будівельних матеріалів і закінчуючи великою побутовою технікою. Цей інтернет-портал пропонує товари, які, на його думку, можуть подарувати тепло домочадцям і зробити будинок затишніше.

  Хочете стати кращим в 2018-2019?

  Ми впевнені, що найперші і головні кроки до успіху слід робити на стадії тільки ще розробки інтернет-магазину. Саме тоді, коли продумуються найголовніші моменти, наприклад вибір CMS або створення структури сайту, вибір функціоналу сайту, підбір дизайну та інших не менш важливих моментів. Від сукупності всіх вищевказаних моментів буде залежати, як сприймуть користувачі новий інтернет-продукт, як вони будуть знаходити спільну мову з даною платформою, наскільки їм зручно буде шукати їх цікавить товар, робити замовлення і консультуватися з менеджерами магазину.

  Оцінивши сайти найбільших український інтернет-магазинів, ви зможете побачити, скільки сил доклали розробники, щоб так грамотно продумати все до дрібниць.

  Ще один важливий момент – це просування інтернет-магазину в Інтернеті. Тут реклама доречна скрізь: соціальні мережі, різні форуми, сайти різної тематики.

  Третій головний момент – це поєднання різних рекламних трюків плюс постійне спілкування з потенційними клієнтами. Нагадувати про себе можна і потрібно не тільки на просторах Інтернету, але і по радіо, телебаченню, у друкованих виданнях. «Розетка» грамотно зуміла розставити всі рекламні акценти. Результат побачили все.

  Не забувайте! Для досягнення успіху необхідний правильний підхід на всіх етапах створення і розробки інтернет магазину. Саме таку стратегію вибрали все інтернет-магазини, що потрапили в ТОП-10.

  Наши работы
  • УкрОборонПром
   Державний концерн
  • Veladis
   Ідеальні морепродукти з 40 країн світу
  • Досягай
   Школа футболу Олексія Гая
  • Шустов
   Музей Шустова
  • Хлібні технології
   Компанія, яка є одним з найбільших виробників тонкого лаваша на території України з 2009 року.
  • Vestum
   Торгова марка світлодіодного освітлення
  ТОП 10 кращих інтернет магазинів України 2018 - 2019 рокуТОП 10 кращих інтернет магазинів України 2018 - 2019 рокуТОП 10 кращих інтернет магазинів України 2018 - 2019 рокуТОП 10 кращих інтернет магазинів України 2018 - 2019 рокуТОП 10 кращих інтернет магазинів України 2018 - 2019 року 4,70/5 47
  ТОП 10 кращих інтернет магазинів України 2018 - 2019 рокуLoading...
  Статьи по теме
  Закажите бесплатную консультацию!

  Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

  Дізнатися вартість сайту

   • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
    066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

   • Расширенная формаСкачать бриф
   Зробити оцінку проекту?