Зробити оцінку проекту?

Створення інтернет-магазину на Joomla

Розробка інтернет-магазину на Joomla

Создание интернет-магазина на Joomla

Створення інтернет-магазину, зручного, якісного і практичного, на сьогоднішній день є не найлегшою завданням, оскільки процес цей досить трудомісткий, оскільки слід не просто створити вітрину магазину, а й розробити безліч функціональних блоків – систему оплати і безпеки, товарний каталог і інші .

На сьогоднішній день вже є цілий ряд систем управління контентом, завдяки яким процес створення сайту пішов не тільки швидше, але і простіше. Так, розробка інтернет-магазину на Joomla – це грамотне налаштування основної системи з урахуванням всіх потреб замовника.

Команда фахівців нашого агентства вже протягом багатьох років розробляють сайти на цьому «движку», тому можуть в найкоротші терміни створити якісний інтернет-магазин. Чому ж для створення сайтів такого типу вибирають цю CMS?

Joomla має достатню кількість переваг перед іншими CMS, що успішно виводить її на лідерські позиції:

  • доступність для будь-якого клієнта. Творці надають в розпорядження бажаючих весь комплекс, не вимагаючи за це ніякої плати. Все це істотно впливає на вартість і час створення сайту;
  • великі можливості. Сконструювати можна абсолютно будь-який магазин, оскільки число доступних опцій і наявних додаткових плагінів досить велике. При необхідності наші фахівці можуть дописати унікальний модуль, органічно вписавши його в загальну структуру сайту і вирішивши певну поставлену замовником завдання;
  • ексклюзивність. Створення інтернет-магазину на Joomla на сьогодні є досить затребуваною послугою, але, незважаючи на це, наші фахівці персоналізують розробляється сайт замовника, виділяючи його із загального числа подібних;
  • безпека. Безпека переданих при здійсненні замовлень і платежів в інтернет-магазині даних у Джумли на одному з перших місць. CMS має багаторівневий захист передачі всіх даних. «Движок» постійно перевіряється на вразливість і всі недоробки ліквідуються максимально швидко;
  • для магазину вже існують готові інструменти. В даному випадку мається на увазі VirtueMart, який має повний комплект необхідних функцій для ефективної роботи створеного інтернет-магазину. Розробка на VirtueMart інтернет-магазину є практичною, швидкої і надійної.

Ціна розробки інтернет-магазину на Joomla

Вартість послуги залежатиме від певних параметрів, зокрема від обраного дизайну. Терміни створення також будуть варіюватися. Наше агентство пропонує своїм клієнтам створення інтернет-магазину з шаблонним дизайном, уникализировать і унікальним. Який саме варіант вибрати, яка вартість кожного з них і час створення інтернет-магазину – все це можна дізнатися у нашого менеджера в онлайн-чаті або по телефону.

Чому варто вибрати саме нас?

Цена разработки интернет-магазина на Joomla

У нашому агентстві можна замовити за доступними цінами і на прийнятних умовах ефективний і продає інтернет-магазин. Замовляючи такий сайт нашим фахівцям, ви можете бути впевнені в його високій якості створення, тому він буде приносити прибуток вже через досить короткий термін. Професіонали, що працюють в нашому агентстві, проаналізують і протестують сайт на виході, надавши клієнту практичний, зрозумілий, зручний, надійний і безпечний інтернет-магазин.

Web-студия MyMaster 4,50 из 5 на основе 55 оценок. Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Loading...
Статьи по теме
Закажите бесплатную консультацию!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

Дізнатися вартість сайту
  • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
    066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

  • Расширенная формаСкачать бриф
Зробити оцінку проекту?
ми випустили книгу Інтернет магазини секрети
успіху
Детальніше