Зробити оцінку проекту?

Скільки коштує зробити сайт з нуля під ключ?

Сколько стоит создать сайт с нуля под ключ?

Скільки коштує розробка сайту Україні?

Скільки коштує магазин на OpenCart з нуля?

Ціна інтернет магазину на CMS OpencartЦінаТерміни
Шаблонний дизайнвід 7 000 грн10-20 днів
Уникализировать шаблон (дизайн)від 12 000 грн25-35 днів
Унікальний дизайнвід 15 000 грн

от 35 днів

 

Яка ціна сайту на WordPress з нуля?

Ціна інтернет магазину на CMS WordPressЦінаТерміни
Шаблонний дизайнвід 7 000 грн9-13 днів
Уникализировать шаблонвід 10 000 грн13-25 днів
Унікальний дизайнвід 13 000 грнот 25 днів

 

Скільки потрібно грошей для Landing Page під ключ?

Ціна Landing PageЦіна , грн
Продающий landing pageвід 5 500 грн
Односторінковий сайтвід 10 000 грн
Сайт каталогу товаріввід 12 500 грн
Верстка Лендінгавід 3 000 грн
Просування Landing Pageвід 4 000 грн
Доробки Landing Pageвід 2 500 грн
контекстна рекламавід 3 500 грн

 

 • УкрОборонПром
  Державний концерн
 • Veladis
  Ідеальні морепродукти з 40 країн світу
 • Досягай
  Школа футболу Олексія Гая
 • Шустов
  Музей Шустова
 • Хлібні технології
  Компанія, яка є одним з найбільших виробників тонкого лаваша на території України з 2009 року.
 • Vestum
  Торгова марка світлодіодного освітлення

Так чи необхідно знати вартість створення сайту?

На даний момент є дуже багато бажаючих взятися за створення вашого сайту. Різниця в запитуваної вартості величезна: починаючи з декількох сотень доларів і закінчуючи захмарними значеннями.

Ми постараємося розповісти в цій статті, як відбувається ціноутворення інтернет-сайту і його окремих складових, а також про хитрощі окремих розробників, додаткових опціях і спробуємо визначити, скільки все-таки повинен коштувати ваш сайт, щоб ви могли отримати від обраного розробника потрібний продукт.

Так ли необходимо знать стоимость сайта?

З чого складається послуга створення сайту в інтернеті

Вартість сайту і інтернет магазину можна вирахувати тільки тоді, коли чітко маєш уявлення із складових він збирається сайт, які будуть виконуватися етапи роботи. Оскільки вартість web сайту безпосередньо залежить від обсягу роботи, яку виконуватиме фахівець. Кожен обсяг робіт виконується за якийсь певний час, яке має свою вартість.

сколько стоит сайт киев

Це список складових сайту і етапів роботи над ним, які впливають на ціну сайту:

 1. домен;
 2. хостинг;
 3. дизайн;
 4. верстка;
 5. втілення в життя або імплементація;
 6. програмування;
 7. перевірка функціонування сайту;

 

Платити за домен слід регулярно, оскільки це – абонентська плата за те, що ви орендуєте доменне ім’я, яке буде посилатися на ваш хостинг, де розміщується сайт. Вартість імені домена стартує від п’яти доларів за рік і буде залежати від престижності доменної зони (.com.ua, .com, .ru і інші). Так, наприклад, домен в зоні .com буде коштувати 15 доларів за рік оренди, а в зоні .ua вже буде коштувати близько 60 доларів, якщо будете мати торгову марку.

Оплачувати хостинг також слід із завидною регулярністю, оскільки це – абонентська плата за послугу, яка дозволяє розміщувати і зберігати ваш інтернет-магазину, сайт на сервері, який завжди знаходиться в мережі. Коштує така послуга від 20 доларів в рік. Ціна безпосередньо залежить від розмірів, тобто ресурсоємності вашого веб-сайту.

Тепер трохи про дизайн сайту. Проект вашого веб-сайту, який є макетом в форматі PSD, оскільки розробляється в Photoshop, де зображується вже фінальний варіант зовнішнього вигляду сайту.

 

Створення PSD макета проходить поетапно:

 • першим етапом є проектування. У цей час ведеться обговорення розділів і належного функціоналу сайту, його контенту і створюється схема сайту (mock-up);
 • потім починається промальовування дизайну, тобто створюється графічний файл з розширенням PSD, щоб потім його можна було зверстати (нижче будуть приклади);
 • обговорення з замовником – на цьому етапі вносяться поправки за бажанням замовника і затверджується дизайн;

Из чего складывается услуга создания сайта в интернете

Ціна таких послуг залежить від рівня майстерності та досвіду фахівця, який буде створювати дизайн, а також від числа сторінок, які потрібно створити. Це означає, що чим більше буде обсяг виконуваної роботи і вища кваліфікація виконавця, тим дорожче буде коштувати дизайн. Вартість хорошого дизайну стартуватиме від 250 доларів і розроблятися менше тижня.

цена создание сайта

Наступний етап створення веб сайту – це його верстка. Це фінальна стадія роботи над дизайном. Під час верстки створюється структура веб-сайту, яка буде визначати якість відображення графіки і тексту на ресурсі в різних інтернет-браузерах.

Вартість верстки також може варіюватися з урахуванням таких параметрів:

 • наскільки грамотно створена верстка: розмітка, оптимізація та відображення – все повинно виконуватися згідно макету;
 • адаптивність – сторінка повинна однаково добре відображатися на екранах різних розмірів і на будь-яких комп’ютерних пристроях;
 • обсяг верстки – це кількість сторінок інтернет-сайту плюс складність їх виконання.

З урахуванням всіх цих параметрів ціна верстки стартує від 40 доларів за сторінку. Розробляється строком не менше семи днів.

Вартість наступних трьох етапів точно порахувати досить складно, оскільки вона буде залежати від того, наскільки висока складність виконуваних робіт і великий їх обсяг. Але приблизно ця цифра буде стартувати від ста доларів за кожен етап, якщо ви розраховуєте на створення інформаційного веб-сайту або простого інтернет-магазину. Терміни роботи за цими етапами становлять від двох-трьох тижнів.

Знаючи приблизну вартість кожного етапу, можна підрахувати приблизну стартову вартість для створення інтернет сайту-500 – 600 доларів. Якщо вам озвучують цифру нижче, то шанс отримати недопрацьований або неякісний інтернет-продукт збільшується багаторазово.

создание сайтов с нуля

Вартість сайту, виконаного на шаблоні, придбання вже готового сайту

Вартість сайту, який був створений за готовим шаблоном, буде набагато нижче вже озвученої, оскільки в такому разі не буде необхідності розробляти індивідуальний дизайн, верстати та імплементувати. Отже, вартість за розробку такого веб-сайту буде на порядок нижче і дасть можливість не тільки заощадити близько доларів на розробці, але і зменшити тимчасові витрати на реалізацію проекту.

Але слід зауважити, що такий інтернет-продукт буде вельми і вельми непристосований і невигідний в довгостроковій перспективі, оскільки реалізовувати його буде проблематично через обмежені можливості шаблону. До того ж використання готових макетів може в майбутньому привести до ускладнень в роботі з наповненням сайту або навіть стати причиною його злому.

Існують такі категорії шаблонів: безкоштовні, платні та зламані. При використанні того чи іншого шаблону можна буде зіткнутися з певними труднощами, які властиві певним категоріям.

создание сайта стоимость услуги

Зробити інтернет-сайт на безкоштовному шаблоні. Такі готові заготовки найчастіше використовуються початківцями розробниками, тому рідко відрізняються гарною якістю і стабільної продуктивністю, в силу браку досвіду і практики у розробників.

Розробка сайту на платному шаблоні. Структура таких шаблонів така, що змінювати її або допрацьовувати можна тільки змінюючи файли самого шаблону. Оскільки шаблон може оновлюватися, то це нерідко веде до того, що всі внесені зміни відлітають геть. Крім того, різні методи, які покликані захистити шаблонний макет від злодійства, викликають певні труднощі в роботі з самим шаблоном.

Розробка магазину або сайту на шаблоні, який був зламаний, загрожує в подальшому великою кількістю проблем. Нерідко такі «фахівці» прописують шкідливий код, який досить складно виявити. Такі зламані шаблони не можуть оновитися, тому дають можливість зламувати сайт повторно.

У підсумку виходить збільшення запланованого бюджету, оскільки всі труднощі, що виникають в результаті створення сайту на основі шаблону, слід якось долати, і сайт, з яким періодично трапляються якісь проблеми.

сколько стоит заказать сайт

Ціна сайту-візитки, створеного на шаблоні

Створення інформаційного веб-сайташаблонного варіанти – одне з найчастіших пропозицій. Замовнику обіцяють створити вже готовий до роботи інтернет-продукт за добу або днів за сім. Це є свідченням того, що сайт буде створюватися на шаблоні. вартість таких послуг стартує зі ста доларів.

Якщо сайт-візитка буде розроблятися на шаблоні, то в подальшому може виникнути ряд складнощів:

 • труднощі з сео-оптимізацією;
 • труднощі зі зміною принципу роботи певних блоків ресурсу;
 • важко буде змінювати структури розділів сайту і самих сторінок;
 • проблемно додавати блоки, поля, елементи.

Робота з чужим кодом в принципі досить проблематична процедура, оскільки вимагає не тільки знань, що стосуються безпосередньо створення сайту, але і хорошою психологічної підготовки і навичок думати як творець коду.

Вартість розробки інтернет-магазину на шаблоні

Розробку на шаблоні такого типу інтернет-сайту відносять до категорії найбільш ризикованих. Причина проста: крім всіх труднощів, про які згадували раніше, додаються ще й деякі особливості, зокрема особливості товарів або торговельної сфери. Ціна інтернет-магазину, створеного на шаблоні, починається від двох сотень доларів.

На практиці виходить такий варіант: виконавці, які створюють інтернет-магазини за шаблоном, не беруть індивідуальних замовлень, оскільки замовник дуже часто хоче мати додатковий функціонал на веб-сайті, тому що цього вимагає специфіка торгівлі. Якщо ж в безкоштовному доступі таких модулів немає, то і встановити їх буде неможливо.

Скільки коштує створення веб сайту під ключ?

сколько стоит сайт

Ми впевнені, що розробка веб-сайту під ключ є оптимальним варіантом. Замовник може отримати індивідуальне рішення і створений під свої вимоги сайт і зручною і практичною панеллю керування.

Ми не підносимо замовнику примітивні рішення, а готові створювати швидко і якісно прості сайти з індивідуальним дизайном і доробком для подальшої успішної роботи сайту навіть при мінімальних стартових витратах. Ми створюємо якісний інтернет-продукт, оскільки прагнемо до довгострокового співробітництва. Ми підтримуємо своїх замовників і супроводжуємо сайти, допомагаючи вести успішний бізнес у всесвітній павутині.

Цена корпоративного сайта

сколько стоит сайт создать

Ціна такого сайту буде розраховуватися, беручи до уваги структуру інформаційного сайту, додатковий функціонал і інші маркетингові «плюшки». Ціна корпоративного web-сайт може стартувати від семи сотень доларів.

Ціна буде включати в себе: розробку і створення унікального авторського дизайну, адаптивну верстку, програмування функціональної частини сайту, його втілення в життя (імплементація) і перевірка на життєздатність (тестування). На виході замовник отримає корпоративний веб-сайт-унікальний, зручний, практичний і простий в управлінні.

Ціна створення інтернет магазину під ключ

Сколько стоит сайт сделать

На сьогоднішній день інтернет-магазин є головним інструментом, який дозволяє збільшувати обсяги продажів, тому наша команда з усією відповідальністю підходить до розробки сайтів цього типу. Ми дуже тісно взаємодіємо з замовником, тому що він, як ніхто інший, знає специфіку того чи іншого товару, цільову аудиторію і принципи спілкування з нею.

Ми розробляємо унікальні авторські модулі для популярних движків, що дає можливість істотно розширювати функціонал, якщо це необхідно для ведення бізнесу замовником. Крім того, команда наших фахівців старанно трудиться над створенням архітектури сайту, дотримуючись усіх правил проектування і розробляє гнучкий і практичний механізм управління інтернет-магазином. Мінімальна вартість створення інтернет-магазину – 900 доларів.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 54,90/5 47
Loading...
Статьи по теме
Закажите бесплатную консультацию!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

Дізнатися вартість сайту

  • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
   066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

  • Расширенная формаСкачать бриф
  Зробити оцінку проекту?