Зробити оцінку проекту?

Скільки коштує створення інтернет-магазину? Ціна 2020 року

Вартість створення інтернет-магазину під ключ в Україні

Сколько стоит создание интернет-магазина?

Відкривати свій бізнес в усі часи було досить ризикованою справою. Особливо страшно це робити за часів економічної нестабільності, коли в бізнес вкладається велика сума грошей взята в кредит або під заставу нерухомості. Адже результатом може виявитися і не процвітаючий бізнес, а цілковите банкрутство.

Сьогодні мова піде про вартість створення інтернет-магазину. Ми сподіваємося, що даний матеріал стане в нагоді тим, хто тільки збирається відкривати свій онлайн-магазин. Якщо ж даний матеріал для вас інтересу не представляє, ви можете прочитати на нашому сайті інші матеріали, які виділені в окремий розділ – «Блог».

Найбільший страх – це сума, необхідна для старту власного бізнесу. Такий розклад, звичайно, чудовий, але на сьогоднішній день він вже не є обов’язковим, якщо відкривати свій бізнес в Інтернеті. Створення інтернет-магазину вимагає набагато менших фінансових вкладень, ніж оренда офісу та складу для ведення бізнесу в офлайн-режимі. Почнемо з підрахунку приблизних витрат для відкриття офлайн-магазину в якомусь торговому центрі в вашому місті.

Вартість оренди буде дуже різнитися, але в рамки від 300 до 3 000 гривень за метр квадратний укластися можна. Приблизна квадратура, яка дозволить не тулитися клієнтам і персоналу, – це близько двадцяти кв.м. Помноживши вартість на квадратуру, отримаємо суму, необхідну для оренди приміщення за місяць – від 6 до 60 000 гривень. Далі слід додати вартість ремонту, покупку торгового обладнання і касового апарату, зарплату персоналу, виготовлення вивісок і рекламних щитів, ну і звичайно закупівлю товару. Все це потягне не менше, ніж на двісті тисяч гривень. Потім почне додаватися вартість комунальних послуг і щомісячна зарплата працівникам. Сума вже виходить чималенька. Ось тепер можна подивитися, скільки буде коштувати створення інтернет-магазину.

Ціна і вартість онлайн магазину 2019/2020 року

Ціна інтернет магазину на CMS OpencartЦінаТерміни
Шаблонний дизайнвід 7 000 грн10-20 дней
Унікалізований шаблон (дизайн)від 12 000 грн25-35 дней
Унікальний дизайнвід 15 000 грнот 35 дней
   
   
Ціна інтернет магазину на CMS WordPressЦінаТерміни
Шаблонний дизайнвід 7 000 грн9-13 дней
Унікалізований шаблон (дизайн)від 10 000 грн13-25 дней
Унікальний дизайнвід 13 000 грнот 25 дней

Вартість розробки інтернет-магазину

Вартість розробки онлайн-магазину може різнитися просто немислимо. Хтось пропонує створити інтернет-магазин навіть за тисячу гривень, а хтось виставляє ціну від 150 тисяч. Така різниця в цінах має своє пояснення. Виконавець – це головний фактор, який надає безпосередній вплив на вартість послуги. Точніше – його можливості, досвід, знання і навички і, звичайно, його репутація. Саме вона може значно збільшити вартість створення онлайн-магазину. Адже звертатися за послугами в авторитетне і відоме агентство – це, по суті, те ж саме, що купити колекційну річ з останньої колекції якогось відомого дизайнера.

Однак, вартість створення інтернет-магазинів також можна умовно розділити на деякі категорії:

 • Бюджетний варіант (або економ) – вартість варіюється в межах 3 000 – 5 000 грн. За таку вартість створити онлайн-магазин можуть фрілансери, програмісти, студенти або веб-студії, які тільки починають свою діяльність;
 • Бізнес-варіант – тут вартість буде варіюватися в межах 5 000 – 35 000 грн. За таку вартість готові працювати фрілансери, які мають достатній досвід в даній сфері і веб-агентства, що працюють не менше п’яти років в даній сфері;
 • Преміум – в даному варіанті є тільки стартова ціна, і починається вона від 35 000 грн. Створенням інтернет-магазинів за такою ціною можуть займатися тільки авторитетні веб-агентства і digital-агентства.

Хтось може сказати, що немає особливої різниці у вартості сайту, і можна не витрачати багато грошей на розробку онлайн-магазину, оскільки з однаковою віддачею працюватимуть сайти і за 3, і за 30 тисяч гривень. Але не все так просто як здається. Тому будемо розбирати ситуацію на прикладі.

Вибравши створення інтернет-магазину за 3 000 гривень, можна отримати зовсім не те що хотіли. Безумовно, виконавці будуть обіцяти багато, в тому числі і багато продажів і покупців. Але на ділі ситуація зазвичай починає складатися зовсім по-іншому. Вам, як замовникові, створять онлайн-магазин на безкоштовному «движку», з шаблонним варіантом дизайну, з обмеженим функціоналом. А ще в процесі створення сайту будуть зриватися терміни виконання того чи іншого етапу, бути присутнім з’ясування стосунків із замовником і т.д. На питання «Чому так працює / відбувається?» відповідь буде приблизно такою: «Яка ціна, такий і сайт» (або щось в цьому роді).

Але насправді не в тому, скільки вони запросили за свою роботу, а в тому, що їм байдуже, як буде працювати ваш інтернет-магазин. Для таких виконавців важливо отримати свої гроші, а інше їх не хвилює. Результат для замовника залишає бажати кращого, оскільки він отримує недопрацьований сайт, який практично неможливо просувати, з жахливим юзабіліті, через якого більшість потенційних клієнтів просто йдуть, так і не зробивши цільового дії. Система управління сайтом незручна і корява. При такому положенні не хочеться вести бізнес. В результаті сайт закидається, а гроші викинуті на вітер. У прикладі ми трохи перебільшують, але і такий сумний варіант розвитку подій можливий.

Якщо не можете викласти багато тисяч на створення інтернет-магазину, спробуйте розробити його самостійно. Для цього існують онлайн-конструктори. Навіть при такому розкладі ви зможете створити досить пристойний онлайн-магазин з потрібним вам функціоналом і дизайном.

Чи варто замовляти створення інтернет-магазину по категорії «Бізнес-варіанту»?

Не можна однозначно сказати «Так», оскільки відповідь буде залежати від того, які цілі ви будете ставити перед собою. Даний варіант варто вибрати, якщо у вас є бажання протестувати можливості своєї компанії. Оскільки за таку ціну створенням інтернет-магазинів займаються вже досвідчені агентства або фрілансери, то результатом створення буде досить пристойний сайт, хоча деякі недоробки все ж можливі. Отже, результатом подібної співпраці буде сайт з наступними характеристиками:

 • Якісне оформлення з використанням готового шаблону. Цілком можливо, що дизайн може бути унікальним, проте, з деякими нюансами. Тут багато чого буде залежати від рівня професіоналізму виконавця;
 • CMS, яка буде мати весь необхідний функціонал;
 • Юзабіліті сайту буде на цілком прийнятному рівні.

Якщо в загальних рисах – то співпраця з такими виконавцями тільки на ваш страх і ризик. Ніякої гарантії в якості виконання немає.

Чи варто замовляти створення сайту за вартістю преміум-класу?

Стоит ли заказывать создание сайта по стоимости премиум-класса?

Вартість послуг в цьому сегменті у багатьох бізнесменів викликає шок, оскільки не кожен готовий і морально, і матеріально вкласти в створення сайту від тридцяти п’яти тисяч гривень. А ще ж необхідна чимала сума на здійснення просування інтернет-магазину. Домен і хостинг також є платними. Однак, всі ці послуги в даному сегменті надаються дійсно професіоналами, які живуть своєю роботою. Вони прикладають максимум зусиль, оскільки зацікавлені в кінцевому результаті. Тому, замовляючи інтернет-магазин у таких виконавців, можна отримати:

 • Відповідальний підхід до роботи. Над створенням проекту працює ціла команда фахівців вузької спрямованості, тому кожен етап виконується дуже ретельно;
 • Маркетинговий аудит, який проводиться ще до початку розробки сайту, оскільки саме його результати лягають в основу. Дизайн, функціонал і інші не менш важливі моменти будуть створюватися з оглядкою на результати даного аудиту. Тільки в такому випадку інтернет-магазин буде успішно працювати на просторах глобальної мережі;
 • Індивідуальний підхід і до клієнта, і до його бізнесу, саппорт, надання гарантій – все це буде надаватися на найвищому рівні.

Чіплятися до такої якісної роботи, продуманої до самих дрібниць, не виходить. Сайт буде мати зручне юзабіліті, весь необхідний функціонал і легко управлятися через адміністративну панель. Вартість створення подібного сайту немаленька, проте, вона того варта.

Що ще впливає на кінцеву вартість створення онлайн-магазину?

Что еще влияет на конечную стоимость создания онлайн-магазина?

Існує ще деякі моменти, які можуть збільшити кінцеву ціну створення сайту. Адже озвучена розробником вартість, найчастіше є стартовою. До неї необхідно додавати ще й такі витрати:

 • Витрати на хостинг і домен. Платити за них потрібно відповідно до купленим тарифним планом або (найчастіше) раз на рік;
 • Послуги просування сайту;
 • Послуги фотографа, які можуть знадобитися, якщо необхідно зробити професійні знімки товару (ці матеріали після розміщуватимуться на сайті);
 • Послуги копірайтера. Найчастіше вартість послуг даного фахівця включена в ціну створення інтернет-магазину, але тільки на обмежену кількість сторінок сайту. Все, що буде виходити понад цю норму, необхідно буде оплачувати окремо;
 • Індивідуальна розробка додаткового функціонала. До таких можуть належати: прив’язка до банківських операцій, створення персонального кабінету, валютний конвертер, порівняння товару і т.д.

Як результат – кінцева вартість може зрости більш, ніж на 10 000 гривень. Саме тому, необхідно обумовлювати всі нюанси розробки інтернет-магазину з виконавцем. Це дозволить правильно розрахувати необхідний на створення і просування бюджет.

Скільки коштує створення інтернет-магазину? Ціна 2020 року
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 55,00/5 2
Loading...
Статьи по теме
Закажите бесплатную консультацию!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

Дізнатися вартість сайту
 • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
  066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

 • Расширенная формаСкачать бриф
Зробити оцінку проекту?
ми випустили книгуІнтернет магазинисекрети
успіху
Детальніше