Зробити оцінку проекту?

Скільки коштує створення дизайну сайту в 2019?

Сколько стоит создание дизайна сайта в 2019?

Скільки коштує розробка web дизайну сайту з і без верстки?

Дизайн сайтів ціна – вартість 2019

ПослугаЦінаТерміни
Дизайн сторінки сайтувід 1 750 грнвід 2 днів
Дизайн сайту без версткивід 1 999 грнвід 4 днів
Дизайн сайту з версткоювід 2 999 грнвід 5 днів
Дизайн сайту магазинувід 4 999 грнвід 8 днів
Дизайн сайту каталогувід 6 999 грнвід 9 днів
Дизайн сайту візиткивід 3 999 грнвід 3 днів
 • УкрОборонПром
  Державний концерн
 • Veladis
  Ідеальні морепродукти з 40 країн світу
 • Досягай
  Школа футболу Олексія Гая
 • Шустов
  Музей Шустова
 • Хлібні технології
  Компанія, яка є одним з найбільших виробників тонкого лаваша на території України з 2009 року.
 • Vestum
  Торгова марка світлодіодного освітлення

Це питання звучить одним з перших від тих, хто збирається замовляти створення власного сайту. Точної відповіді дати не зможуть ні в одному агентстві, оскільки є певні чинники, від яких залежить вартість даної послуги.

Дизайн сайту є тією самою, першою, інформацією, по якій відвідувач сайту оцінює компанію. Знайомлячись з оформленням веб-ресурсу, користувач порівнює цей сайт з сайтами конкуруючих компаній, вибираючи для себе найбільш красивий, привабливий, зручний сайт. Тому дуже важливо створювати веб-ресурс з зрозумілим і практичним інтерфейсом, щоб користувач відчував себе комфортно на ньому. Дизайн сайту являє собою графічне самовираження компанії на ринку. Крім того, правильно створений дизайн допомагає виділяти потенційних відвідувачів із загального числа користувачів.

Це означає, що висококлассно розроблений дизайн сайту допоможе на самих ранніх етапах знайомства з компанією заручитися підтримкою цільову аудиторію, показавши користувачам плюси від співпраці з цією компанією.

Хотите развивать свой бизнес в Интернете и иметь больше заказов?

  Співвідношення ціна / складність дизайну

  Сколько стоит разработка web дизайна сайта

  Саме ці два параметри найтісніше пов’язані між собою. Чим вище складність виконання дизайну сайту, тим більше часу це займає, і, отже, коштує дорожче.

  Оскільки сайт – це, по суті, представництво компанії в Інтернеті, то дизайн сайту можна порівняти з вітриною магазину. Залежно від оформлення вітрини покупець або пройде мимо, або зайде в магазин, щоб зробити покупку. Також відбувається і з сайтами. Якщо веб-ресурс має шаблонний дизайн, він залишається одним з сотень або тисяч собі подібних. Відвідувача складно буде запросити на сайт і утримати на ньому до здійснення замовлення. Створюється такий дизайн досить швидко, відповідно і коштує досить дешево.

  Але, якщо сайт має ексклюзивний дизайн, то він виділяється своєю унікальністю на тлі інших веб-ресурсів, чим приваблює відвідувачів. Інтернет-користувачі з задоволенням і цікавістю відвідують такі сайти, затримуючись на них, щоб погортати сторінки, вибираючи для себе щось потрібне, корисне або цікаве. Їх не треба просити залишитися на сайті, оскільки величезна кількість відвідувачів і не поспішають покинути такий веб-ресурс. Але і коштує створення такого дизайну на порядок вище. Однак, вартість послуги стане найкращим вашим капіталовкладенням в свій бізнес і зможе окупитися вже найближчим часом.

  Створення дизайну сайту, інтернет магазину

  Сколько стоит разработка дизайна сайта

  Але краса сайту не єдиний фактор, якому приділяється увага при створенні дизайну. Ще однією, якщо не головною функцією, є юзабіліті. Зручність користування сайтом для відвідувача є дуже актуальним. Якщо користувач досить складно знайти потрібні йому на сторінці кнопки, то навіть красиве оформлення не втримає його на веб-ресурсі.

  Наша студія My Master займається створенням дизайнів сайтів вже не один рік. Ми готові розробити для вас адаптований під всі мобільні пристрої, практичний, зручний і індивідуальний дизайн з урахуванням всіх нюансів вашого бізнесу.

  Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 54,90/5 46
  Loading...
  Статьи по теме
  Закажите бесплатную консультацию!

  Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

  Дізнатися вартість сайту

   • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
    066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

   • Расширенная формаСкачать бриф
   Зробити оцінку проекту?