Зробити оцінку проекту?

Скільки коштує сайт візитка? Ціна і вартість 2020

Сайт Візитка – створення під ключ Ціна від 5 500

Сколько стоит сайт визитка - Цена и стоимость 2019

 

Корисне:

  • Сайт візитка на WordPress
  • Сайт візитка приклади

 

Ціни на розробку сайту Візитки

Вартість дизайну сайту візиткиЦінаТерміни
Унікальний дизайнвід 10 000 грн15-20 днів
Шаблонний дизайнвід 5 500 грн9-15 днів
Продає дизайнвід 12 000 грн18-24 днів

 

Наші роботи: Сайт Візитка

Паперові візитки, які ще донедавна були атрибутом успішної людини, поступово відходять у небуття. А на їх місце приходять більш сучасні методи і інструменти, що дозволяють розповісти про себе вже не одному, а відразу багатьом зацікавленим людям. З появою Інтернету в житті людства багато що змінилося. І в найближчі роки він не зникне, як паперові візитки, а дасть ще більше можливостей, як для саморозвитку, так і для розвитку бізнесу. Саме сюди викладають інформацію про себе або про свою компанію, створюючи вже електронний варіант візитки, який так і називається – сайт-візитка. Такий сайт зазвичай не має великої кількості сторінок, а обмежується декількома. Тут розміщується вся необхідна інформація про компанію (або фірмі), перелік продукції, що випускається, контактні дані, номери телефонів, e-mail. Оформлення сайту залежить від ваших побажань.

Сайт Визитка - создание под ключ Цена от 5500

Створення і просування сайту-візитки, за великим рахунком, не є чимось дуже складним, однак, людині далекій від комп’ютерних технологій таке завдання може виявитися непосильним. З розвитком технологій стали з’являтися і агентства, які зайнялися створенням сайтів. На сьогоднішній день замовити створення сайту-візитки в спеціалізованому агентстві дуже просто. Фахівці в досить короткі терміни створять подібний сайт, оформлений з урахуванням всіх побажань замовника. Насправді фахівцям не так складно створювати безпосередньо сайт, як знайти оптимальне рішення в створенні дизайну, оскільки не завжди побажання клієнта адекватно будуть виглядати як оформлення сайту. Тільки професіонали своєї справи можуть знайти компроміс у цьому питанні і створити унікальний дизайн сайту з урахуванням побажань замовника. Якщо у клієнта є бажання, то створення сайту може проводитися ще більш поглиблено.

сайт визитка недорого киев и харьков

На сьогоднішній день існує величезна кількість фірм, компаній, агентств або студій, які здатні створити сайт-візитку. Якісь організації вважають за краще працювати з клієнтами тільки через Інтернет, а якісь навпаки: віддають перевагу особистому спілкуванню в офісі. У будь-якому випадку, в компаніях, не один рік займаються розробкою сайтів, працюють професіонали своєї справи, які можуть не тільки створити сайт-візитку, але і запропонувати кілька варіантів дизайну для неї, на випадок, якщо клієнт ще точно не знає, чого він хоче . Що ж стосовно вартості створення подібного сайту, то в різних студіях вона буде різнитися. І тут роль буде грати кілька факторів: рівень кваліфікації фахівців, застосування шаблонів або розробка унікального дизайну, терміни розробки та деякі інші моменти Одне точно: вартість розробки сайту-візитки не перевищує вартість розробки особистого сайту.

сколько стоит сделать сайт визитку в украине

Якщо у вас є непереборне бажання істотно заощадити на створенні сайту-візитки, то можна знайти агентство, яке пропонує мінімальні розцінки. Для цього достатньо ввести пошуковий запит «створити сайт-візитку недорого». Інтернет зможе запропонувати дуже більший список сайтів, готових відгукнутися на ваше замовлення. Найчастіше розцінки на свої послуги агентства вказують на своїх сайтах.

Сайти-візитки останнім часом стали користуватися все більшою популярністю. У великих містах існує велика кількість організацій, які б хотіли розповісти користувачам про свої послуги.

сколько стоит сайт визитка

Якщо і ви є жителем великого міста, наприклад Києва або Харкова, і теж подумує про сайті візитці, то знайти в вашому місті агентство по створенню сайтів не є проблемою. Інтернет прийде на допомогу. Вам тільки необхідно ввести запит «створення сайту-візитки Київ» або «створення сайту-візитки Харків», і пошукова система і в цей раз запропонує вам перелік компаній, які надають такі послуги. Вам залишиться тільки ближче познайомитися з кожною з них і вибрати ту, яка вам підійде.

Сайт-візитка стає все більш популярним. Він дозволяє не тільки зробити вашу фірму більш популярною, а й привести в неї нових клієнтів. У вас ще немає сайту-візитки з готовим дизайном? Тоді покваптеся його замовити.

Створення сайту-візитки з SEO просуванням

Інтернет на сьогоднішній день стає невід’ємною частиною життя людей. Тут не тільки спілкуються, шукають потрібну інформацію, а й ведуть бізнес. Було б нерозумно упускати такий шанс і не використовувати можливості всесвітньої павутини для розвитку бізнесу і пошуку нових клієнтів. Створення сайту-візитки дасть можливість розповісти потенційним клієнтам про компанію.

сайт визитка недорого

Створення сучасного сайту-візитки є вельми швидкий і фінансово доступний процес. Якщо ви є власником невеликої фірми, а надані послуги або реалізований товар не вимагають частого оновлення інформації, то такий невеликий сайт стане відмінним виходом з положення. В такому Інтернет-представництві ви успішно розмістіть потрібні зведення про діяльність фірми, про послуги, що надаються або про реалізоване товар, а також свої контактні дані. Все це не зажадає великих капіталовкладень.

сайт визитка цены в Украине

Чим же допоможе сайт візитка в Україні? Перше – сайт розповість про вашу організацію в Інтернеті, а це дуже добре для розвитку бізнесу. Друге – допоможе знайти вам нових клієнтів, оскільки зможе охопити вашу цільову аудиторію, розповісти потенційним клієнтам про ваші послуги або товари, а значить, полегшить їм пошук необхідного. Як наслідок – сайт допоможе створити приємне враження про вашу компанію у потенційних клієнтів. Сайт-візитка природно допоможе збільшити прибуток компанії за рахунок збільшення кількості клієнтів, які прийдуть через Інтернет. А отримання прибутку і є кінцевою метою бізнесу. До слова, сайт-візитку ви можете замовити і в нашому агентстві.

Статьи по теме
Закажите бесплатную консультацию!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

Дізнатися вартість сайту
  • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
    066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

  • Расширенная формаСкачать бриф
Зробити оцінку проекту?
ми випустили книгуІнтернет магазинисекрети
успіху
Детальніше