Зробити оцінку проекту?

Скільки коштує реєстрація домену?

Реєстрація домену та його вартість

Сколько стоит регистрация домена?

Під час вивантаження сайту в всесвітню мережу йому присвоюється унікальне ім’я ввівши яке в адресний рядок браузера можна потрапити на головну веб сторінку і насолоджуватися переглядом інтернет ресурсу цілком. Таке ім’я називається доменом. Зареєструвати домен можна у хост-провайдера. Доменне ім’я вибирають з огляду на тематичну спрямованість, регіональне розташування компанії. При цьому ціна на доменне ім’я може істотно відрізнятися в залежності від його виду.

Вартість домена в Україні

сколько стоит доменное имя

Актуальну вартість того чи іншого домену можна дізнатися тільки на офіційному ресурсі реєстратора. Хостинг-компанії часто проводять акції і надають знижки клієнтам на різні доменні зони. Домени першого рівня – com, ua, ru коштують дорожче. Другого рівня – com.ua, org.ua мають середню вартість, регіональні домени, наприклад kiev.ua дешевші.

Тематичні домени

Що впливає на вартість домену?

В першу чергу це вибір доменної зони. Грає роль також довжина слів в доменному імені. Чим воно коротше, тим дорожче. Якщо в домені є цінні слова або домен вже розкручений і перепродується його ціна підвищується.

Реєстратори можуть запропонувати додаткові послуги крім самої реєстрації домену. Це шифрування даних, різні сертифікати і т. Д. Іноді додаткові послуги коштують дорожче самого домену.

При замовленні послуг хостингу деякі хостери надають знижки на реєстрацію домену. Тому реєстрацію найкраще здійснювати в хост-провайдера. Це досить вигідно в фінансовому плані. Знижки можуть надаватися і за тривалість періоду на який реєструється доменне ім’я. Зазвичай домен реєструється на рік, період дії домену може бути і більше.

Найдорожче доменне ім’я в історії

Як правило, доменні імена, які вважаються найдорожчими, вже давно добре розкручені і існує багато років. Деякі великі компанії прагнуть придбати такі домени за великі суми грошей. Найдорожчі домени знаходяться в міжнародній доменній зоні і їх вартість може досягати десятків мільйонів американських доларів.

Вдало підібране доменне ім’я добре запам’ятовується користувачами. Престижний домен підвищує довіру потенційних споживачів товарів і послуг. Відповідно до вибору домену для свого сайту варто підходити з усією відповідальністю. Не завжди виходить зареєструвати ім’я, яке ідеально підходить саме Вашому онлайн бізнесу, але якщо витратити час на пошуки, можна отримати в результаті хороший результат.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 54,90/5 41
Loading...
Статьи по теме
Закажите бесплатную консультацию!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

Дізнатися вартість сайту

    • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
      066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

    • Расширенная формаСкачать бриф
    Зробити оцінку проекту?