Зробити оцінку проекту?

Скільки коштує логотип сайту та магазину?

сколько стоит сделать логотип

Вартість якісного логотипу – що впливає на ціну?

Розробка логотипу сайту або компанії, бренду – це творчий процес у першу чергу, який вимагає суто індивідуального підходу. Нижче Ви зможете дізнатися, як на ціну впливають етапи створення логотипу. Яка вартість унікального лого на сучасному споживчому ринку. Кому краще довіряти – професійним дизайнерам або сучасним онлайн сервісів з розширеним функціоналом.

Ціна і вартість логотипу 2019/2020

Вартість створення логотипуЦіна, грн.
Розробка 5 варіантів логотипувід 2000 грн
Розробка більше 10 варіантів логотипувід 5000 грн
Редизайн логотипувід 3000 грн
Розробка фірмового стилювід 10000 грн

Ціна лого, що розроблені абсолютно різними способами

логотипы цена

Вартість за розробку логотипу може бути різна. Можна внести незначну суму або заплатити кілька тисяч доларів. Давайте більш детально розберемося в чому тут різниця.

Хотите развивать свой бизнес в Интернете и иметь больше заказов?

  Замовлення у професійного дизайнера

  В даному випадку вартість розробки логотипу коливається від двісті до п’ятсот доларів. Це цілком прийнятний варіант. Але, щоб отримати чудовий результат необхідно пошукати відповідного виконавця, що часом буває досить важко.

  Самостійна робота

  У фінансовому плані це найвигідніший варіант, оскільки самому собі платити не треба. Але необхідно мати художню натуру, відмінну фантазію, хороші навички роботи з графічними редакторами і багато вільного часу.

  Замовлення в студії дизайну

  Це цілком надійний варіант оскільки в такому колективі працюють кваліфіковані професіонали з необхідним досвідом в даній сфері. Вартість логотипу в даному випадку від тисячі доларів.

  Купівля лого на аукціоні

  Можна створити спеціальний аукціон-тендер на створення унікального і стильного логотипу з фіксованою ціною за подібного роду послугу, наприклад в сто американських доларів. Виконавці з’являться обов’язково. Реалізувати представлену завдання можна на спеціалізованих онлайн сервісах, (DesignCrowd).

  Використання онлайн редакторів

  сколько стоит разработка логотипа

  Створення логотипу на одному зі спеціалізованих сервісів обійдеться всього приблизно в десять доларів. За порівняно короткий час Ви зможете створити оригінальний логотип, що буде представляти Ваш бізнес в мережі і запам’ятовуватися користувачам.

  Скільки готові платити невеликі компанії і підприємці?

  Згідно зі статистикою, більшість представників малого бізнесу не готові виймати з кишені великі суми грошей за створення логотипу, який би асоціювався з їх брендом.

  сколько стоит дизайн логотипа

  ише дев’ять відсотків готові заплатити від 500 до 1000 доларів, двадцять один – від 100 до 500 і двадцять сім – до 30 американських доларів. При цьому більшість замовників виділяють на розробку лого не більше двох тижнів. Є й такі для яких чекати більше двох днів не прийнятне.

  цена создания логотипа

  Половина респондентів Не проти пожертвувати якістю продукту на користь його низької вартості.

  логотип компании цена

  Розробка логотипу – залежність ціни

  Часто дизайнеры предлагают заказчику разработать не только непосредственно сам логотип, а фирменный стиль компании с набором соответственных шрифтов, графики, фонов и оттенков. Такая работа естественно обойдется Вам дороже.

  Кількість правок і розроблених шаблонів

  У більшості випадків дизайнери пропонують від двох до п’яти варіантів шаблону логотипу. Якщо клієнт вимагає більш розширених правок, тоді ціна може помітно збільшитися.

  Досвід і навички фахівця

  Розробка лого в дизайн-студії буде дорожче, але в підсумку ми отримуємо якісний результат. Такий логотип буде служити відображенням ідей і цінностей бізнесу клієнта.

  Терміни виконання роботи

  У більшості випадків термін регламентується виконавцями. Але якщо клієнт готовий платити за оперативність, зробити це йому не заборонить ніхто. Відповідно за більш тривалий період розробки може бути передбачена знижка.

  Що краще – онлайн сервіс або дизайнер професіонал?

  Тут в основному все залежить від наявності бюджету. Якщо великих грошей немає, тоді є сенс звернутися до онлайн-генераторів лого. Професійні розробники створять унікальний, стильний логотип під тематику Вашого бізнесу, але за це візьмуть значну суму грошей.

  стоимость разработки логотипа

  Онлайн сервіс Логастер – це найкращий інструмент для швидкого створення лого будь-якої тематики всього за кілька секунд. Ви отримуєте десятки варіантів логотипу та можливість оформлення в різних колірних схемах. Завантажити готовий продукт можна після невеликої плати за використання сервісу. Створення логотипу є досить не простим завданням, оскільки лого – це візитна картка бренду. Вона повинна виглядати відповідно.

  • УкрОборонПром
   Державний концерн
  • Veladis
   Ідеальні морепродукти з 40 країн світу
  • Досягай
   Школа футболу Олексія Гая
  • Шустов
   Музей Шустова
  • Хлібні технології
   Компанія, яка є одним з найбільших виробників тонкого лаваша на території України з 2009 року.
  • Vestum
   Торгова марка світлодіодного освітлення
  Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 54,91/5 56
  Loading...
  Статьи по теме
  Закажите бесплатную консультацию!

  Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

  Дізнатися вартість сайту

   • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
    066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

   • Расширенная формаСкачать бриф
   Зробити оцінку проекту?