Зробити оцінку проекту?

Що таке контекстна реклама Google AdWords?

Що являє собою контекстна реклама в Гугл Адс

adwords что это

Ще в далекому 1999 році творці мега-популярною пошукової системи Гугл придумали яким чином можна отримувати дохід від свого вже тоді популярного проекту. Було прийнято рішення в пошуковій видачі розміщувати текстові оголошення рекламодавців, релевантні введеному користувачем пошуковому запиту. Так почалася історія самого популярного в світі рекламного онлайн сервісу.

Як виглядає реклама в Гугл Адс?

google adwords что это

Контекстна реклама – це найефективніший маркетинговий інструмент для швидкого залучення цільового трафіку, популяризації бренду і збільшення зростання продажів.

Рекламні мережі в Гугл Адс

Пошукова мережа – рекламні оголошення текстового формату відображаються біля результатів пошукової видачі у відповідь на релевантні пошукові запити користувачів.

Медійна – реклама відображається на сайтах партнерів Google, які встановили на своїх веб сторінках спеціальний програмний скрипт.

Останній варіант дає можливість розміщувати не тільки текстові оголошення, але і банери, а також відео рекламу. У пошуковій мережі оплата йде виключно за переходи користувачів на цільові сторінки з реклами, а КМС передбачає два способи оплати – за переходи і за покази реклами. Відповідно і розцінки тут будуть дещо іншими ніж в пошуковій мережі.

Контекстна реклама на мобільних пристроях

гугл адвордс это

Для того, щоб реклама була ефективною в повному сенсі цього слова потрібно створити мобільну версію сайту з можливістю для користувачів зробити дзвінок натисканням однієї іконки з номером телефону.

adwords google что это

Реклама на планшетних пристроях.

 

Цілі контекстної реклами в Гугл Адс

Серед основних цілей варто відзначити:

 • збільшення обсягів цільового трафіку;
 • розвиток впізнаваності бренду;
 • підвищення продажів, (конверсії).

Яка вартість контекстної реклами в Гугл?

На вартість впливають такі показники, як рівень конкурентності по кожному окремому ключовим словом, кількість бажаного трафіку. У будь-якому випадку рекламодавець сам вирішує яку суму бюджету виділити на рекламу. Також є можливість встановити добовий бюджет.

Переваги контекстної реклами в сервісі Гугл Адс

 1. Тематичність – рекламні оголошення показуються тільки цільової аудиторії.
 2. Оперативність – запустити рекламну кампанію можна відразу після її створення і переказу коштів в акаунт.
 3. Точність таргетингу – для залучення користувачів, які будуть максимально зацікавленими Вашим комерційною пропозицією, буде використано геолокації і демографічними показниками.
 4. Гнучкість – Ви можете швидко змінювати відповідно до підвищення результативності.

Рекламодавець платить за результат – за переходи на сайт або дзвінки клієнтів. Також має можливість самостійно визначати суму рекламного бюджету.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 54,70/5 40
Loading...
Статьи по теме
Закажите бесплатную консультацию!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

Дізнатися вартість сайту

  • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
   066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

  • Расширенная формаСкачать бриф
  Зробити оцінку проекту?