Зробити оцінку проекту?
Mobile desktop
У вас є проект?
Давайте його обговоримо.
Продумаємо.
І зробимо.
Секрет продажів з сайту:
 • Бути на очах у цільових користувачів

 • Мати зрозумілу і доступну інформацію на сторінках

 • Бути зручним для замовлення послуги або покупки товару

Як це зробити?
 • Створити якісний продукт

  Якісний сайт виділить вас серед конкурентів, повисить лояльність вашого сайту перед відвідувачами, збільшить конверсію вашого сайту.

 • Знайти цільових користувачів

  Запустивши рекламну кампанію ми забезпечимо постійний потік цільових відвідувачів на ваш сайт, які замовлять ваш продукт

 • Дослідити і тестувати рішення, щоб досягти максимум результату

  Після отримання трафіку на сайт ми аналізуємо поведінку користувачів, виявляємо слабкі місця сайту і покращуємо роботу сайту, роблячи його ефективність максимально можливої

Замовте безкоштовну
консультацію!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Отримати консультацію
Нас рекомендують
Відео відгуки
Відео відгук - Бюро переводов – Филин
Бюро переводов – Филин
Відео відгук - Адвокат – Андрей Козырев
Адвокат – Андрей Козырев
Відео відгук - Ресторан в Запорожье – Ochagzp
Ресторан в Запорожье – Ochagzp
Відео відгук - Создание видеороликов – Lp-movie
Создание видеороликов – Lp-movie

My-Master: Послуги по створенню і просування сайтів

услуги по разработке сайтовСьогодні Інтернет відкриває безліч можливостей. Причому це не тільки розваги та цікаве проведення часу, а й більш серйозні речі, наприклад, розвиток бізнесу і можливість самореалізації. Крім того, глобальна павутина може стати і чудовою рекламної майданчиком свого бізнесу. Саме тому розробка сайтів стає в наш час такий затребуваної. На сьогоднішній день створення сайтів вже не є чимось неординарним. На сьогоднішній день сайт - це ще один інструмент, який допомагає успішно вести бізнес. Саме тому наше агентство My Master пропонує послуги по створенню якісних, унікальних, ефективних або продають сайтів. Сайти, створені нашими фахівцями, відкриють для вас необмежені можливості Інтернету, давши шанс отримувати більший дохід від свого бізнесу. Суспільство давно вже не живе за законами натурального господарства, а це значить, що кожну роботу повинен виконувати фахівець. Створення сайтів - це один з основних напрямків, в якому працює наша студія. У нас працюють грамотні і досвідчені фахівці, майстри своєї справи, тому ми маємо всі можливості для розробки якісних сайтів.

Web розробка: послуги та їх вартість

оказание услуг по созданию сайтаВ Інтернеті можна знайти достатню велику кількість компаній, агентств, студій або просто окремих фахівців, які пропонують різні веб-послуги, в тому числі і по розробці сайтів. Вартість на такі послуги теж абсолютно різна: від підозріло низьких до захмарних. Як же вибрати відповідального виконавця і не прогадати з цінами на послуги? Тут є кілька моментів, на які варто звернути увагу: професійний вік компанії, кількість виконаних проектів, якість і складність цих проектів і відгуки клієнтів. Нашій студії є чим пишатися. Всі наші досягнення описані і представлені на сторінках нашого сайту, а задоволені клієнти залишають позитивні відгуки про співробітництво з нашою компанією. Тому, якщо вам цікаво, ви можете погортати наш сайт. Послуги веб-студії My Master включають в себе цілий спектр в різних веб-напрямках, починаючи від створення прототипу сайту і закінчуючи комплексної послугою з підтримки сайту. Беручи до уваги, що штат студії укомплектований різними фахівцями, то кожна з послуг, що надаються виконується найкращим чином. Вираз «Зустрічають по одягу» - актуально і для сайтів. Саме дизайн сайту - перше, на що звертають увагу відвідувачі ресурсу. Наступний крок - його юзабіліті і адаптація під мобільні гаджети. Всі ці моменти важливі для користувачів, тому, замовляючи розробку сайту, не варто вибирати найдешевший варіант, адже доопрацювання сайту в майбутньому, в кінцевому підсумку, може обійтися ще дорожче. Створення якісного сайту вимагає певних інвестицій. Однак, це не слив фінансів в трубу, а грамотне і розумне капіталовкладення в розвиток бізнесу. Всі інвестиції повернуться, примножуючи, за досить короткий термін, якщо сайт буде створений професіоналами і буде відповідати всім необхідним вимогам. Приступаючи до створення сайту, наші фахівці уважно і глибоко вивчають ринкову нішу, в якій буде знаходитися сайт, для того, щоб врахувати при розробці веб-ресурсу, всі можливі нюанси бізнесу. Потім починається створення ескізів для дизайну, верстка, створення структури сайту, опрацювання всіх технічних моментів, створення необхідного контенту, тестування сайту. Варто зауважити, що жоден етап створення сайту не обходиться без участі клієнта. Кожен наступний крок команда фахівців робить тільки після затвердження клієнтом попереднього. Саме в такому тісному співробітництві створюються унікальні проекти. Вартість послуг нашої студії залишається в середньому ціновому сегменті, а це значить, що будь-який бажаючий зможе замовити у нас необхідну послугу за доступною ціною. Більш подібну інформацію про ціни на послуги, що надаються можна уточнити у наших менеджерів.

Чому варто замовити послуги в My Master?

услуги изготовления сайтовПроцедура виготовлення сайтів досить складна, адже сайт - це не просто набір картинок і текстів. Сайт - це дуже складний і унікальний продукт, над створенням якого буде працювати не один професіонал. Наш колектив - це дружна команда досвідчених фахівців, які готові викладатися по повній, для того, щоб сайт вийшов унікальним. Ми не просто працюємо з замовником, ми знаходимо з ним спільну мову для того, щоб робота над проектом була плідною. Ми готові втілювати по максимум всі побажання клієнта для того, щоб сайт був дійсно таким, яким він його бачить. І ще. Ми виконуємо всі взяті на себе зобов'язання якісно і точно в строк. Звіти, які надаються клієнту, завжди прозорі, тому замовник без праці може відстежити, куди пішли його гроші. Вам потрібна допомога? Ми готові вам допомогти!
Дізнатися вартість сайту
 • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
  066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

 • Расширенная формаСкачать бриф
Зробити оцінку проекту?
ми випустили книгуІнтернет магазинисекрети
успіху
Детальніше