Зробити оцінку проекту?

SEO послуги: Оптимізація сайту під Google і Yandex

Послуги SEO-просування

SEO услуги: Оптимизация сайта под Google и Yandex

SEO (розшифровується як Search Engine Optimization) являє собою цілий комплекс заходів, спрямованих на оптимізацію сайту з урахуванням вимог систем пошуку, щоб підвищити позиції веб-ресурсу в пошуковій видачі. Оскільки кожна пошукова система має свої вимоги, але найбільш популярними є Google і Яндекс, то в основному беруться до уваги саме їх вимоги. Зазвичай пошукова оптимізація застосовується для збільшення трафіку на сайт, залучення на нього нових клієнтів, розкручування бренду (торгівельної марки) і подальшої монетизації сайту.

Залиште заявку на SEO послуги - отримаєте ціну і пропозицію на свій Email:

Цілі пошукової оптимізації

Цели поисковой оптимизации - Услуги СЕО

Одна з універсальних методик розкрутки сайту – пошукова оптимізація. Вона може бути спрямована як на просування бренду, так і на збільшення обсягів продажів. Але серед усіх цілей є п’ять найбільш затребуваних, заради яких власники сайтів замовляють пошукову оптимізацію свого веб-ресурсу:

 1. Збільшення трафіку на сайт цільової аудиторії;
 2. Створення позитивного іміджу компанії;
 3. Формування більш лояльного ставлення потенційних клієнтів до компанії;
 4. Отримання статистичних даних про поведінкових факторів та інтересів інтересах потенційних клієнтів;
 5. Підвищення показника конверсії і збільшення зростання прибутку.

Варто знати, що в деяких випадках СЕО застосовують для того, щоб вчасно поінформувати користувачів про майбутні події або новинки на ринку (тематична виставка тощо).

Пошукове просування: методи

На сьогоднішній день однією з найдорожчих і тривалих за часом втілення, але найпродуктивніших методів просування сайту є SEO. З його ефективністю мало що може зрівнятися. Обумовлюється це тим, що СЕО включає в себе різні види робіт, починаючи від внутрішньої оптимізації сайту це і закінчуючи нарощування маси на відповідних тематичних ресурсах з метою підвищити індекс цитування веб-ресурсу.

Що включає в себе внутрішня пошукова оптимізація сайту:

 • розміщення на сайті унікального тематичного контенту, в який органічно вписані необхідні ключі (запити, що вводяться користувачами в пошукову систему для знаходження даного їх товару або послуги);
 • виправлення коду, оптимізація внутрішнього наповнення, щоб збільшити швидкість завантаження сайту;
 • оптимальна настройка кешування з обох сторін (з боку сервера і з боку інтернет-користувача);
 • адаптація сайту під різні мобільні пристрої (зміна структури і дизайну, скорочення коду шляхом видалення зайвих елементів);
 • валідація сайту являє собою тестування веб-ресурсу на можливі помилки і виявлення неактивних тегів, а також перевірка на те, наскільки сайт відповідає всім вимогам пошукових систем;
 • коригування внутрішніх системних файлів, які необхідні для «спілкування» з пошуковими системами;
 • проведення внутрішньої перелинковки, яка в покращеному вигляді полегшити користувачам переміщення по сайту;
 • написання нових або коригування вже наявних мета-тегів, які потрібні для проведення індексації ботами систем пошуку.

Варто мати на увазі, що іноді бувають такі ситуації, коли сайт вимагає практично повної переробки сайту для того, щоб ефективне СЕО-просування сайту стало можливим. В такому випадку коригувати доводиться все: структуру, дизайн, розташування різних модулів або блоків на сайті, принципи «спілкування» з сервером і т.д.

Що включає в себе зовнішня пошукова оптимізація сайту:

 • сайт буде зареєстрований в різних тематичних каталогах (в першу чергу в Google My Business і Яндекс.Каталог);
 • робота з посилальною масою на різних тематичних майданчиках і сайтах для підвищення авторитетності сайту;
 • використання різних PR-інструментів для розкрутки сайту;
 • розкрутка сайту в соціальних мережах;
 • застосування інструментів крауд-маркетингу;
 • Розробка та розкрутка сайтів-сателітів (наприклад, блогів, новинних або корпоративних ресурсів).

Крім того, послуги по СЕО можуть включати в себе і установку на сайт необхідних аналітичних систем, наприклад, Google Analytics або Яндекс.Метрика. При необхідності можуть бути встановлені і інші подібні сервіси. Вони можуть бути корисні не тільки для того, щоб збирати дані для оцінки ефективності розкрутки сайту, але і для аналізу потенційних клієнтів, вивчення їх поведінкових факторів, смаків, уподобань і для отримання інших даних, які можуть допомогти збільшити обсяги продажів.

Ціна на СЕО-послуги

Цена на СЕО-услуги

Скільки коштує просування і розкрутка сайту і онлайн магазину в інтернеті?

 • Комплекс послуг SEO – «Мінімум»
СайтТерміни (місяців)Посилальна масаЗростання трафікуКлючових слів в просуванніЦіна в місяць
Сайт послуг435от 15%100-200від 4 500 грн
Інтернет магазин650от 20%200-400від 5 500 грн
Landing Page425от 25%100-200від 3 500 грн
Портал650от 15%200-250від 5 000 грн
Блог335от 20%200-300від 4 000 грн

Точної вартості в даному питанні немає, оскільки специфіка роботи така, що назвати відразу кінцеву вартість не представляється можливим через велику кількість факторів, що впливають на кінцеву цифру. Кількість конкурентів в даній ринковій ніші (а значить і рівень конкуренції в системі пошуку), різний масштаб робіт по внутрішній і зовнішній оптимізації сайту в залежності від його стану, вартість посилань і створення текстів – все це буде визначати вартість SEO послуги, яка може варіюватися в межах від трьох сотень до трьох тисяч доларів на місяць. Одним словом, для того щоб визначити точну вартість пошукової оптимізації, необхідно попередньо провести не тільки аудит сайту і аналіз ринкової ніші, в якій сайт функціонує, але і грамотно зібрати семантичне ядро ​​сайту, що містить всі необхідні ключові запити, за якими буде розкручуватися сайт.

Послуги сео-спеціаліста

Наше web агентство пропонує комплексні SEO послуги (Україна), які включають в себе і внутрішню, і зовнішню оптимізацію сайту. Щоб отримати більш детальну інформацію, можна зв’язатися в онлайн-чаті з нашим консультантом, зателефонувати нам по телефону або відправити лист на наш e-mail. Будь-яка форма консультації є безкоштовною, а при необхідності менеджер зможе розрахувати попередню вартість послуги або організовує для вас особисту зустріч.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 54,50/5 37
Loading...
Статьи по теме
Закажите бесплатную консультацию!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

Дізнатися вартість сайту

  • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
   066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

  • Расширенная формаСкачать бриф
  Зробити оцінку проекту?