Зробити оцінку проекту?

SEO оптимізація WordPress – розкрутка та просування сайтів на Вордпресс

wordpress seo

Робимо правильно SEO розкрутку для WordPress

Відео відгуки
Відео відгук - Бюро переводов – Филин
Бюро переводов – Филин
Відео відгук - Адвокат – Андрей Козырев
Адвокат – Андрей Козырев
Відео відгук - Ресторан в Запорожье – Ochagzp
Ресторан в Запорожье – Ochagzp
Відео відгук - Создание видеороликов – Lp-movie
Создание видеороликов – Lp-movie
Хотите развивать свой бизнес в Интернете и иметь больше заказов?

  Зміст:

   • Модулі для SEO WordPress;
   • Поради щодо оптимізації;
   • Про нашу Веб Студію.

  Вартість розкрутки сайту – Ціна 2019

  Ціна на оптимізацію WordPressЦіна, грн на місяцьЦіна, грн на місяць
  Внутрішня оптимізаціявід 3 500 грн
  Зовнішня оптимізаціявід 2 500 грн
  Контекстна рекламавід 2 000 грн

   

  Приклади сайтів на Вордпресс

  seo оптимизация wordpress
  Найоптимальнішою і найбільш практичною CMS для новинного інтернет-ресурсу, блогу або для створення проекту електронної комерції є WordPress. З цим двигуном можуть працювати навіть ті, хто практично не має навичок в програмуванні. WordPress має досить варіацій тим і різних плагінів. Саме завдяки їм цю платформу легко адаптувати для будь-яких цілей. Хочете створити дійсно якісний сайт? Тоді вам варто його оптимізувати на WordPress. Саме так ви зможете залучити ще більше потенційних клієнтів.

  Модулі для просування сайту WordPress

      1. WordPress SEO від Yoast
      2. Все в одному SEO Pack
      3. Scribe SEO
      4. Schema Creator від Raven
      5. Vibe Seo Pack
      6. Local Search SEO Contact Page
      7. Google XML Sitemap
      8. SEO Friendly Images
      9. SEO Smart Links
      10. Redirection
      11. SEO Content Control

  WordPress – сама дружня SEO-платформа

  Оптимизация интернет ресурса на WordPress

  Світові пошукачі Гугл, Яндекс, Yahoo, Bing просто обожнюють WordPress. І тому є причина: він має реальні можливості управління контентом, а також деякі особливості, що дозволяють пошуковим системам полегшувати шлях сканування інтернет-ресурсу. Розробники цієї платформи спочатку створили код з урахуванням всіх нюансів SEO-просування. Цей движок дозволяє використовувати з більшою ефективністю різні інструменти і плагіни для SEO-оптимізації. Так, наприклад, blogrolling, Permalinks, .htaccess на цій платформі використовувати більш ніж ефективно.

  Але не слід забувати, що як тільки ви пускаєте в хід різні теми для WordPress, ви можете порушити вже наявний склад необхідних функцій. Тому не забудьте налаштувати дану платформу з урахуванням потрібних вам цілей.

  Оптимізація інтернет ресурсу на WordPress: важливі моменти

  Ви ж хочете, щоб SEO для WordPress спрацювало щонайкраще? Тоді вам можуть стати в нагоді такі поради:

      • Код без помилок

  Обов’язково перевіряйте код вашого веб-ресурсу. Якщо код буде мати помилки, то пошуковику буде вельми проблематично правильно проаналізувати ваш інтернет-ресурс. Отже, код, який не має помилок, прискорить роботу пошукового робота і дасть можливість просканувати сайт без проблем.

      • Контент

  Пошукові системи не можуть переглядати сайти, вони вміють тільки «читати» їх. Тому, здійснюючи оптимізацію даної cms, слід використовувати не тільки ключові слова, а й розміщення унікального і цікавого і необхідного для відвідувачів інтернет-ресурсу контенту.

  оптимизация вордпресс

      • Зміст

  Пошуковики, аналізуючи веб-ресурс, не приймають до уваги CSS або стилі. Вони “пробігають” по наповненню веб-ресурсу і аналізують інформацію, розміщену на сайті. Багато тем даної платформи так створені, що все потрібне зміст розташовується не по всій сторінці рівномірно, а концентрується у верхній її частині. Пошуковики в першу чергу аналізує інформацію, располагаемую в верхніх частинах сторінка, і лише потім вони починають рухатися далі.

  Якщо ви хочете, щоб оптимізація інтернет ресурсу на WordPress проходила успішно, слід упевнитися, що тема, яку ви вибрали для свого інтернет-ресурсу, має можливість розміщення потрібної інформації саме у верхній частині сторінки.

  продвижение сайта вордпресс

   

      • Ключові фрази

  Пошуковики проводять оцінку інтернет-ресурсу ще й по ключових запитах. Тому, оптимізуючи інтернет-ресурс, слід враховувати всі потрібні ключі і складати семантичне ядро сайту правильно.

      • Розкручуємо WordPress сео мета тегами

  Ключі, цілі, опису – все це є метаданими сайту. Мета теги слід обов’язково прописувати і в заголовку сторінки. Саме через них пошукові системи перевіряють всю цікаву для них інформацію, таку як: адреса інтернет ресурсу, його поновлення, авторство сторінок, індексує заголовки сайту WordPress. За замовчуванням мета теги виключені, але це не заважає вам при бажанні прописати їх.

      • txt: оптимізація

  Додавання потрібних записів в цей файл дає можливість заблокувати від перевірки окремі частини сайту. Або ж навпаки – зробити акцент на тому, що їх обов’язково потрібно перевірити.

      • Зображення, посилання і їх зміст

  Природно, що на інтернет-ресурсі розміщується не тільки текстова інформація. Там обов’язково будуть розташовуватися ще й фотографії (картинки, діаграми) і посилання. Пошуковики налаштовані на пошук alt і header тег у всіх наявних на сайті посиланнях або описах зображень. Якщо ви вкажете ці значення, то зробіть сторінки інтернет-ресурсу привабливіше і доступнішим для всіх бажаючих зазирнути на веб-ресурс, а це впливає на SEO-просування інтернет ресурсу.

   

  seo оптимизация сайта на wordpress

      • Реферальні посилання

  Дуже важливо при оптимізації інтернет ресурсу, щоб веб-ресурси, що мають високу репутацію, посилалися на ваш сайт. Саме кількість таких вхідних посилань може позитивно позначитися на позиціях вашого сайту.

  Веб Студія My-Master – Ефективна пошукова оптимізація WordPress

  Пошуковики, «прогулюючись» по різних сторінках вашого інтернет-ресурсу, сканують його. Щоб забезпечити своєму сайту рейтингові позиції в пошукових видачі, а й стабільне розташування там по ключових запитах, слід правильно і якісно провести сео-оптимізацію WordPress.

  • УкрОборонПром
   Державний концерн
  • Veladis
   Ідеальні морепродукти з 40 країн світу
  • Досягай
   Школа футболу Олексія Гая
  • Шустов
   Музей Шустова
  • Хлібні технології
   Компанія, яка є одним з найбільших виробників тонкого лаваша на території України з 2009 року.
  • Vestum
   Торгова марка світлодіодного освітлення
  Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 54,90/5 65
  Loading...
  Статьи по теме
  Закажите бесплатную консультацию!

  Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

  Дізнатися вартість сайту

   • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
    066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

   • Расширенная формаСкачать бриф
   Зробити оцінку проекту?