Зробити оцінку проекту?

Розробка якісного сайту, магазину

Разработка качественного сайта, магазина

Якісна розробка сайтів

Якісний нтернет ресурс має сучасний, адаптатівний, стильним дизайном, що відповідає тематичним напрямком, корисним контентом, зручним інтерфейсом, веб сторінки швидко завантажуються в вікні браузерів.

Більшість сайтів створюються з метою отримання доходу або лидов. Конверсією називають процентне співвідношення числа користувачів вчинили цільове дію, (оформлення замовлення, реєстрація, підписка) до загальної кількості відвідувачів сайту. Чим цей показник вищий, тим краще для Вашого бізнесу.

На підвищення конверсії впливають такі важливі фактори:

 • продає контент мотивуючий потенційного клієнта до здійснення потрібної дії;
 • правильне дизайнерське оформлення веб сторінок;
 • зручна структура і навігація;
 • працездатність всіх програмних скриптів.

Зростання конверсії прямо пропорційно залежить від обсягу цільового трафіку. Для досягнення цієї мети необхідно займатися пошуковим просуванням і розкручуванням сайту за допомогою соціальних медіа. Реалізацією цього завдання займаються досвідчені SEO фахівці і маркетологи.

Хотите развивать свой бизнес в Интернете и иметь больше заказов?

  Для розробки веб проекту необхідно продумати його структуру, вибрати відповідний програмний скрипт, (CMS), або “движок сайту”, як ще його називають. Створити унікальний дизайн з адаптацією під всі сучасні браузери і мобільні платформи. Написати унікальні, інформативні, читабельні тексти, оптимізовані по ключових запитах заздалегідь складеного семантичного ядра. Кожен з представлених етапів вимагає професійного підходу і тимчасових витрат. Багато що також залежить від особливостей самого проекту.

  Щоб сайт приносив необхідний дохід, показники конверсії росли, перед початком його створення варто провести аналіз цільової аудиторії. Якщо Ви не маєте чіткого поняття, хто саме є Вашими потенційними покупцями товарів або послуг, то і доходу в такому випадку чекати не варто. Процес створення сайту досить не простий. Його в чомусь можна порівняти з народженням дитини. Для успішного розвитку веб проекту необхідно на самому початку підготувати грунт.

  • УкрОборонПром
   Державний концерн
  • Veladis
   Ідеальні морепродукти з 40 країн світу
  • Досягай
   Школа футболу Олексія Гая
  • Шустов
   Музей Шустова
  • Хлібні технології
   Компанія, яка є одним з найбільших виробників тонкого лаваша на території України з 2009 року.
  • Vestum
   Торгова марка світлодіодного освітлення
  Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 54,90/5 59
  Loading...
  Статьи по теме
  Закажите бесплатную консультацию!

  Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

  Дізнатися вартість сайту

   • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
    066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

   • Расширенная формаСкачать бриф
   Зробити оцінку проекту?