Зробити оцінку проекту?

Розкрутка кальянної в Інстаграм

Просування кальянної в Інстаграм

На практичному досвіді було доведено, якщо в профілі приблизно дві тисячі реальних передплатників, то в місяць можна мати двадцять клієнтів. До того ж кожен відвідувач приведе з собою одного або декілька друзів. Цільовою аудиторією є передплатники з Вашого міста, які люблять бавитися кальяном. Відразу хочеться попередити, що використовувати так звані темні методи просування, наприклад такі, як спам або накрутка в даному випадку зовсім неприйнятно.

Оформлення аккаунта

В першу чергу необхідно придумати назву кальянної саме для Інстаграм, щоб Вас легко впізнавали. Бренд зазвичай складається з двох ключових слів – це назва кальянної і назва міста в якому вона власне знаходиться. Таким чином кальянная буде виходити в результатах пошуку саме першими у своєму регіоні.

В описі вкажіть основні особливості Вашого розважального закладу.

Постинг публікацій

У Інстаграм краще сприймається інформація, яка несе користь для людей, а також красиво подається. Швидше за все в даному випадку пряма реклама тут буде не зовсім доречною. Найкращою рекламою будуть відгуки клієнтів і їх задоволені обличчя. Наприклад, можна підносити інформацію про свої послуги у вигляді цікавої історії, що пов’язана з Вашим громадським закладом. Створіть цікаву презентацію у вигляді декількох слайдів. Досить приблизно десяти. У публікаціях розміщуйте назву і адресу кальянної, додавайте контактні дані.

Розкрутка профілю кальянної

Розкрутка повинна проводитися в двох напрямках – це залучення передплатників в акаунт і зі свого облікового запису безпосередньо в сам заклад. В даному випадку відмінно працюють різні акції і розважальні програми.

Чек лист

Для профілю:

 • організація щоденного розіграшу призів;
 • бонуси для фоловерів;
 • призначені для користувача відгуки в WhatsApp або Вайбере.

Безпосередньо для самого закладу:

 1. репост аккаунта, написати відгук і відзначити на фото кальянную, а також додати хештег закладу;
 2. невеликі бонуси для фоловерів;
 3. Feedback.

Інформацію про акції варто розмістити в меню профілю, на видному місці. Акції – це найкращий спосіб привернути увагу зацікавлених користувачів і швидко заслужити їх прихильність.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 54,90/5 34
Loading...
Статьи по теме
Закажите бесплатную консультацию!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

Дізнатися вартість сайту

  • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
   066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

  • Расширенная формаСкачать бриф
  Зробити оцінку проекту?