Зробити оцінку проекту?

Рейтинг реєстраторів доменів в Україні

Хотите развивать свой бизнес в Интернете и иметь больше заказов?

  Рейтинг регистраторов доменов в Украине

   

  ТОП-5 – Рейтинг реєстраторів доменів

  1. Ukraine;
  2. Ukrnames;
  3. Hostiq;
  4. Imena.ua;
  5. Nic.ua;

  Зазвичай домени воліють реєструвати у провайдера, який надає хостинг для сайту, або у компанії, яка спеціалізується на реєстрації доменів. Варто згадати про те, що багато великих хостинг-компанії мають своїх реєстраторів, які працюють під іншою назвою або брендом.

  Головним достоїнством реєстрації доменного імені у хостинг-компанії є можливість зробити це безкоштовно, оскільки багато компаній пропонують тарифні плани, які включають саме такий формат послуги. Це дуже зручно, оскільки це економить час на процедуру реєстрації домена і роботу DNS. Та й чи варто це трохи дешевше.

  Реєстрація домену в спеціалізованій компанії також має свої переваги – це більший вибір імен домену та всілякі акції («оплата двох доменів за ціною одного»).

  Найчастіше до послуг реєстраторів вдаються ті, хто не впевнений у своєму провайдеру. Адже, якщо виникнуть проблеми з провайдером і весь вміст сайту буде втрачено, то його можна буде відновити, оскільки веб-майстри зазвичай мають копію сайту. А ось втратити контроль над доменом – це дійсно катастрофа.

  Порада проста: якщо у вас на слуху є перевірені і надійні хостинг-компанії, то зареєструйте у них домен. Якщо таких немає – зверніть увагу на рейтингові огляди таких компаній України, Росії або Сполучених Штатів Америки, а потім виберіть той варіант, який вас влаштує максимально.

  У разі, якщо ви прийняли рішення співпрацювати зі спеціалізованими компаніями, то вам варто ознайомитися з рейтингом, наведеним вище. Кожна компанія має сертифікати, і контроль їх роботи проводять органи відповідної країни.

  • УкрОборонПром
   Державний концерн
  • Veladis
   Ідеальні морепродукти з 40 країн світу
  • Досягай
   Школа футболу Олексія Гая
  • Шустов
   Музей Шустова
  • Хлібні технології
   Компанія, яка є одним з найбільших виробників тонкого лаваша на території України з 2009 року.
  • Vestum
   Торгова марка світлодіодного освітлення
  Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 54,90/5 30
  Loading...
  Статьи по теме
  Закажите бесплатную консультацию!

  Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

  Дізнатися вартість сайту

   • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
    066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

   • Расширенная формаСкачать бриф
   Зробити оцінку проекту?