Зробити оцінку проекту?

Рейтинг реєстраторів доменів в Україні

Рейтинг регистраторов доменов в Украине

 

ТОП-5 – Рейтинг реєстраторів доменів

 1. Ukraine;
 2. Ukrnames;
 3. Hostiq;
 4. Imena.ua;
 5. Nic.ua;

Зазвичай домени воліють реєструвати у провайдера, який надає хостинг для сайту, або у компанії, яка спеціалізується на реєстрації доменів. Варто згадати про те, що багато великих хостинг-компанії мають своїх реєстраторів, які працюють під іншою назвою або брендом.

Головним достоїнством реєстрації доменного імені у хостинг-компанії є можливість зробити це безкоштовно, оскільки багато компаній пропонують тарифні плани, які включають саме такий формат послуги. Це дуже зручно, оскільки це економить час на процедуру реєстрації домена і роботу DNS. Та й чи варто це трохи дешевше.

Реєстрація домену в спеціалізованій компанії також має свої переваги – це більший вибір імен домену та всілякі акції («оплата двох доменів за ціною одного»).

Найчастіше до послуг реєстраторів вдаються ті, хто не впевнений у своєму провайдеру. Адже, якщо виникнуть проблеми з провайдером і весь вміст сайту буде втрачено, то його можна буде відновити, оскільки веб-майстри зазвичай мають копію сайту. А ось втратити контроль над доменом – це дійсно катастрофа.

Порада проста: якщо у вас на слуху є перевірені і надійні хостинг-компанії, то зареєструйте у них домен. Якщо таких немає – зверніть увагу на рейтингові огляди таких компаній України, Росії або Сполучених Штатів Америки, а потім виберіть той варіант, який вас влаштує максимально.

У разі, якщо ви прийняли рішення співпрацювати зі спеціалізованими компаніями, то вам варто ознайомитися з рейтингом, наведеним вище. Кожна компанія має сертифікати, і контроль їх роботи проводять органи відповідної країни.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 54,90/5 30
Loading...
Статьи по теме
Закажите бесплатную консультацию!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

Дізнатися вартість сайту

  • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
   066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

  • Расширенная формаСкачать бриф
  Зробити оцінку проекту?