Зробити оцінку проекту?

Рейтинг хостинг-провайдерів України

Рейтинг хостинг-провайдеров Украины

Огляд хостинг-провайдерів в Україні

Кожен сайт повинен мати власне доменне ім’я і сервер. Однак кількість хороших хостинг-провайдерів настільки велике, що користувач може легко розгубитися при виборі найкращого і вибрати зовсім неоптимальний варіант. У більшості випадків рейтинги хостерів, які публікуються на різних сайтах, складаються беручи до уваги відгуки користувачів. Такий критерій є досить прийнятним, але не варто забувати, що вони відгуки можуть бути не завжди правдивими. Наша кампанія готова представити рейтинг хостингів України, який був складений з урахуванням головних критеріїв їх зручності і практичності використання – аптайм сервера, його швидкості та якості саппорта. Про таких параметрах як вартість, обсяг наданого місця на диску і ще цілий ряд інших функцій ми також згадаємо.

 

Десятка кращих хостинг

Рейтинг хостинг-провайдеров Украины

Отже, маючи докладнішою інформацією щодо тарифів і їх якості надання, можна скласти ТОП хостинг-провайдерів:

 1. Ukraine;
 2. Ukrnames;
 3. S-Host;
 4. HostIQ;
 5. CityHost;
 6. HostLife;
 7. Parkovka;
 8. AvaHost;
 9. HostPro;
 10. Mirohost.

Метою нашого огляду є допомога при виборі оптимальної компанії, яка зможе надати якісні послуги за доступною вартості і з високою швидкістю роботи серверів.

топ хостингов

Хотите развивать свой бизнес в Интернете и иметь больше заказов?

  Аналіз головних параметрів при виборі інтернет хостингу

  Однією з головних цілей, якими задається власник створеного сайту, є пошук якісного і гарного за всіма параметрами провайдера, завданням якого буде зберігати сайт на своїх серверах і забезпечувати до нього постійний доступ. Якщо якість роботи хостера буде, м’яко сказати, «не дуже», то сайт весь час буде гальмувати, а пошукові системи проіндексувати його зможуть з величезними труднощами. Щоб не помилитися у виборі провайдера в Україні, варто уважніше ознайомитися з технічною стороною питання і тоді можна буде скласти ТОП.

  1. Up-Time – є основним і найголовнішим показником надійності провайдера і якості його роботи. Він показує, як співвідноситься час доступності і недоступності сервера. Вимірюється цей показник у відсотках. Якщо число Аптайм вашого провайдера вельми високо, то будьте задоволені – ви зробили правильний вибір, і цей провайдер відноситься до числа кращих. Якщо сервера (дата-центри) часто дають збій, то це негативно вплине на індексацію сайту в світових системах пошуку. Помилка 5.Х.Х. здатна виникати з кількох причин: нестабільне програмне забезпечення, пропускна здатність нижче необхідної, оснащення, яке вже стоїть модернізувати, і ще цілий ряд причин. Як результат, пошуковик відсіє сайт з ранжирування, отримавши замість адекватної відповіді помилку, а значить, сайт не потрапить в пошукову видачу.
  2. Швидкодія – включає в себе три складових: зчитування БД MySql, відпрацювання php і пропускна здатність каналів. Хостинг надаватиме послуги якісніше, якщо показники перших двох складових будуть максимально високими. Якщо сервера розташовуються далеко від місця розташування користувача, то час відгуку сайту буде збільшуватися, що не їсти дуже добре.
  3. Робота саппорта. Служба підтримки, яка завжди в курсі всієї ситуації, яка відбувається, здатна грамотно і професійно забезпечувати безперебійне використання сайту, викликає повагу і бажання і далі співпрацювати з провайдером. Топові хостинги можуть похвалитися оперативністю та професіоналізмом своїх техподдержек. Вони здатні вирішувати виникаючі проблеми з мінімальними тимчасовим витратами, що належним чином позначається на їх репутації. Вибираючи провайдера слід пам’ятати, що співпраця з офіційними хостерами завжди надійніше і безпечніше, ніж робота з ресселлерамі, які нерідко продають послуги, не маючи уявлення про належне якості надання послуг.

  Що ще є у надійного хостингу?

  Практично кожен хостер надає опції PHP, MySql, FTP. У більшості випадків цього вистачає для того, щоб забезпечити нормальну роботу невеликого сайту, наприклад, сайту-візитки. Але щоб більш масштабні сайту (портали, інтернет-магазини) змогли нормально працювати, таких опцій буде мало. Тому, якщо ви власник великого сайту, то вам варто взяти на замітку наступні відомості:

  • Чи підтримуються C, CGL, Perl і яка їхня тарифікація;
  • який обсяг має диск і трафіку;
  • якою є швидкість доступу;
  • чи можливо згенерувати піддомени;
  • що входить до функціональних можливості пошти і яке загальне число e-mail-акаунтів.

   

  Поїхали!

  1. Ukraine

  Рейтинг хостинг-провайдеров Ukraine

  Є найбільшим з наявних на території України постачальником даних послуг. Компанія працює вже п’ятнадцять років (з 2004 року). Відмінною рисою є раціональний підхід до якості послуг, що надаються і комплектації серверної апаратури. Технічна підтримка завжди на висоті, що, природно, приємно радує користувачів.

  За час перебування на ринку компанія зарекомендувала себе як надійного хостера. Про це свідчить і велика кількість користувачів, і те, що Ukraine регулярно впроваджує нові технології для поліпшення якості послуг, що надаються, що, в першу чергу, збільшують швидкість завантаження серверів.

  Дата-центри є не тільки в Україні, але є також і в Європейських країнах (Німеччина, Франція), і в США. Реєстрація доменних імен також входить в коло можливостей даної компанії, про що свідчить її акредитація.

  Основні характеристики виглядають так:

  • Аптайм серверів – 99,94 відсотка;
  • Технічна підтримка – 8,8 з 10;
  • Швидкість відгуку: 99,92 відсотка;
  • Вирішення проблемних ситуацій – 40 – 110 хвилин.

  На даний момент хостер пропонує своїм клієнтам чотири тарифу. Вартість послуг стартує від трохи більше тридцяти дев’яти гривень на місяць. Насправді це не найдоступніша вартість. Але! Надається якість і перелік послуг того варті. Під сайти вам буде виділено від одного гігабайта місця на SSD-дисках, число БД не обмежується. Крім того, користувач має право п’ять днів тестувати запропонований набір функцій.

  Необхідний хостинг? Тоді можете скористатися послугами лідера даного ТОПу. Не пошкодуєте.

  1. Ukrnames

  Рейтинг хостинг-провайдеров Ukrnames

  ровайдер ТОВ «Центр інтернет-імен» зареєстрований в Харкові. Обладнаний якісною серверної апаратурою, щоб бути кращим для своїх клієнтів. Місячна вартість послуг стартує від шістдесяти трьох гривень. Провайдер готовий запропонувати шість тарифів і істотний обсяг місця на диску – від двох гігабайт.

  Тестування пакету може тривати набагато довше – цілий місяць. Це більш ніж практично, якщо ви – власник масштабного сайту, який вимагає високу швидкість роботи дата-центрів.

  Даная компанія також має всі юридичні права для реєстрації доменних імен в зоні .UA, акредитована ICANN.

  Характеристики тут такі:

  • Аптайм серверів – 99,91 відсотка,
  • Технічна підтримка – 8,8 з 10,
  • Швидкість відгуку: 99,9 відсотка,
  • Вирішення проблемних ситуацій – 40 – 80 хвилин.

  Якщо ви є власником сайту і підшукуєте хостинг високої якості, то Ukrnames буде чудовим дешевим варіантом. Техпідтримка завжди на висоті, кваліфікована і грамотна, сервери стабільні, обладнання – сучасне, великий вибір тарифних пакетів, параметри швидкодії і аптайма залишаються на гідному рівні.

  1. S-Host

  Рейтинг хостинг-провайдеров S-Host

  Ця компанія заслужено вийшла на третє місце нашого рейтингу. Її серверна апаратура розташовується у Франції і Німеччині. S-Host надає на території України якісні послуги, хоча і не має на території країни дата-центрів. Через віддаленість дата-центрів збільшується і час відгуку в порівнянні з іншими компаніями, що надають подібні послуги, до п’ятдесяти мілісекунд, але це не є критичним. У разі дуже високих вимог сайту до хостингу обов’язково слід брати до уваги дану характеристику. Для більшості ж сайти загального компанія буде відмінним вибором. Пробний термін користування послугами становить сім днів.

  Характеристики мають наступні дані:

  • Аптайм серверів – 99,94 відсотка,
  • Технічна підтримка – 9,8 з 10,
  • Швидкість відгуку: 99,96 відсотка,
  • Вирішення проблемних ситуацій – 20 – 40 хвилин.

  Компанія надає від п’яти гігабайт місця на диску. Обмежень по базах даних немає. Вартість пакету стартує від тридцяти семи гривень на місяць. Кількість тарифів – п’ять. Незважаючи на досить високі технічні характеристики, компанія не зайняла лідируючу позицію через відсутність на території України серверів.

  1. HostIQ

  Рейтинг хостинг-провайдеров HostIQ

  Вже неодноразово ставав лідером рейтингів хостинг-провайдерів України. Якість послуг – на висоті і не поступається трійці призерів. А ось число пропонованих пакетів набагато більше – тридцять. HostIQ розробила спецпакети для найбільш затребуваних систем управління сайтами: OpenCart, WordPress, Magento, Joomla, PrestaShop. Компанія пропонує різні тарифи, як самі звичайні, так і VIP, а також «хмару» і дата-центри в інших країнах.

  HostIQ впевнено займає почесне четверте місце в нашому рейтингу недорогих хостингів. Вартість послуг починається від суми трохи перевищує сто тридцять три гривні на місяць, але за то користувачі цілий місяць можуть тестувати обраний пакет. Деякі пакети мають обмеження по числу баз даних – десять, п’ятдесят, сто. Хостер готовий запропонувати під ресурси місця об’ємом від десяти гігабайт.

  А тепер технічні дані:

  • Аптайм серверів – 99,92 відсотка,
  • Технічна підтримка – 9,9 з 10,
  • Швидкість відгуку: 99,97 відсотка,
  • Вирішення проблемних ситуацій – 25 – 60 хвилин.

  Сервери даного провайдери завжди в межах досяжності, відрізняються чудовою швидкістю відгуку. Техпідтримка оперативно відгукується навіть під час найбільшої навантаження. Якщо ви хочете мати надійного постачальника послуг, що надає широкий спектр послуг з різними цінами, тоді варто звернути увагу саме на HostIQ.

  1. CityHost

  Рейтинг хостинг-провайдеров CityHost

  Представлена компанія, як і Ukraine, вже не один рік досить успішно підкорює український ринок, має необхідну акредитацію для реєстрації доменних імен. Якщо ви в пошуках недорогого, але надійного хостингу, то звертайте увагу на CityHost.

  Тарифи починають стартувати з доступних майже тридцяти гривень (29,7). Компанія пропонує в цілому шість тарифних пакетів. Найдоступніший за ціною пакет не здатний запропонувати великого обсягу на диску – всього половину гігабайти, а також є обмеження по БД (всього три) і e-mail (десять).

  Інші п’ять тарифних планів вже мають вищу вартість – від п’ятдесяти восьми гривень, і набагато більші можливості. Якщо порівнювати цінові пропозиції даної компанії і лідерів рейтингу, то дані послуги надаються доступнішим.

  Технічні характеристики будуть виглядати так:

  • Аптайм серверів – 99,95 відсотка,
  • Технічна підтримка – 9,6 з 10,
  • Швидкість відгуку: 99,96 відсотка,
  • Вирішення проблемних ситуацій – 35 – 75 хвилин.

  Дата-центри даного провайдера розміщуються і в Україні і за кордоном (Німеччина). CityHost надає SSD-диски своїм клієнтам для розміщення на них ресурсів. Тестувати обраний пакет можна десять днів. Якщо ви власник інформаційного сайту, сайту-візитки, маленького інтернет-магазину або блогу, то вибір даного хостингу буде відмінним рішенням.

  1. HostLife

  хостинг-провайдер HostLife

  Відомий провайдер, який на ринку даних послуг вже більше десятка років. Він є лідером серед всіх провайдерів з надання вільного місця для сайту на сервері, оскільки обмеження тут немає. Сім днів – це час, за який можна протестувати обраний тариф.

  Вартість є трохи завищеною (трохи більше п’ятдесяти двох гривень за місяць), з огляду на, що SSD-диск не використовується. Зібравши всі дані про компанію, ми розмістили її в середину нашого рейтингу.

  Такі технічні характеристики тут:

  • Аптайм серверів – 99,95 відсотка,
  • Технічна підтримка – 9 з 10,
  • Швидкість відгуку: 99,97 відсотка,
  • Вирішення проблемних ситуацій – 35 – 70 хвилин.

  Провайдер Зотов запропонувати своїм клієнтам на вибір сім тарифних пакетів, серед яких присутній і «Преміум» -група і для CMS. Якщо ви збираєтеся розміщувати лише один сайт, то навіть базового пакета буде досить, оскільки він має досить широкий функціонал.

  1. Parkovka

  Лучшие хостинги Украины Parkovka

  Ця компанія ще досить молода, але непогано орієнтується в правилах гри на цьому ринку послуг. Parkovka пропонує чотири тарифні пакети. Вартість місячного базового пакета невелика – тридцять п’ять гривень.

  Але і розігнатися на цьому плані сильно не вийти – оскільки тільки п’ятсот мегабайт, один сайт з однієї БД.

  Плюсом варто назвати той факт, що Parkovka надає клієнтам SSD-носії для розміщення своїх ресурсів.

  Тепер характеристики:

  • Аптайм серверів – 99,99 відсотка,
  • Технічна підтримка – 9 з 10,
  • Швидкість відгуку: 99,95 відсотка,
  • Вирішення проблемних ситуацій – 40 – 70 хвилин.

  Хостер може похвалитися стабільністю і чудовим показником відгуку сервера, тому розміщувати сайти-візитки, інтернет-магазини, великі портали цілком реально, оскільки надається функціоналу більш, ніж достатньо.

  Саппорт кваліфікований і оперативний, здатний дуже швидко вирішувати виникаючі проблеми. Можете сміливо звертати увагу на даного провайдера, якщо ви шукаєте доступні ціни в поєднанні з якісним наданням послуг.

  1. AvaHost

  Міжнародний хостер, який має і сервера і філії в Україні. Крім того, в Америці, європейських країнах і РФ розташовуються дата-центри AvaHost.

  Лучшие хостинги Украины AvaHost

  Дана компанія в змозі запропонувати своїм клієнтам найбільший обсяг диска під сайт з усіх перерахованих вище провайдерів – від десяти гігабайт, а також не лімітує в розміщенні БД.

  AvaHost пропонує вісім тарифних планів, чотири з яких мають орієнтацію на «движок» WordPress. Вартість послуги трохи висока і стартує від шістдесяти дев’яти гривень на місяць.

  Але тут слід враховувати не тільки авторитетність хостингу, але і широкий функціонал, висока якість послуг, що надаються і якісний саппорт.

  Тепер дані:

  • Аптайм серверів – 99,95 відсотка,
  • Технічна підтримка – 9,2 з 10,
  • Швидкість відгуку: 99,97 відсотка,
  • Вирішення проблемних ситуацій – 35 – 60 хвилин.

  Ви підбираєте хостинг, надійний і стабільний? AvaHost готовий підтвердити свою авторитетність. Пробного періоду компанія не пропонує, оскільки повністю впевнена в якості послуг, що надаються. Далеко не всі клієнти задоволені таким станом речей, оскільки багато хто хоче мати уявлення про те, у що ж все-таки вони будуть вкладати свої гроші. Саме тому AvaHost розмістилася на восьмому місці в нашому рейтингу.

  1. HostPro

  Лучшие хостинги Украины HostPro

  Ми промоніторили велика кількість хостингів, які пропонують свої послуги не тільки великому бізнесу, але і фізичним особам.

  Дана компанія пропонує досить широкий функціонал за високою ціною, який для многий сайтів буде більш ніж надмірною.

  Мінімальний тариф – понад сімдесят однієї гривні на місяць, але якщо купувати річний «абонемент», тоді вартість приємно зменшується до майже п’ятдесяти трьох гривень за місяць.

  Така позиція компанії черговий раз наголошує на тому, що провайдер готовий в першу чергу співпрацювати з великими клієнтами, які легко можуть оформити річну оплату послуги.

  Дані свідчать:

  • Аптайм серверів – 99,90 відсотка,
  • Технічна підтримка – 9,8 з 10,
  • Швидкість відгуку: 99,94 відсотка,
  • Вирішення проблемних ситуацій – 30 – 70 хвилин.

  Хостинг-компанія готова запропонувати своїм клієнтам на вибір дев’ять тарифних пакетів, серед яких є пропозиція і під Linux. Місця виділяється по сайт від п’яти гігабайт на SSD-диску. Пробний період становить всього п’ять днів. Саппорт працює якісно і оперативно.

  1. Mirohost

  Лучшие хостинги Украины Mirohost

  Дана компанія також надає послуги, більше розраховані на великих клієнтів, ніж на фізичних осіб. Величезною перевагою Mirohost є наявність дуже великого дата-центру з сучасною технікою на базі Intel Xeon, що має пропускну канал сто вісімдесят гігабіт на секунду і щоденним бекапом.

  Вартість послуг не найдешевша – від майже вісімдесяти семи гривень за місяць.

  Технічні характеристики:

  • Аптайм серверів – 99,97 відсотка,
  • Технічна підтримка – 9,3 з 10,
  • Швидкість відгуку: 99,98 відсотка,
  • Вирішення проблемних ситуацій – 45 – 70 хвилин.

  Пробний період відсутня. Щоб розміщувати сайти клієнтам пропонується обсяг від трьох гігабайт на SSD-носіях.

  Компанія пропонує на вибір три тарифних плани. Можливість розміщення одного – п’яти сайтів з одного – десятьма БД.

   

  Підводимо підсумки

  рейтинги хостингов

  Ми промоніторили і порівняли роботу найкращих хостинг-провайдерів. Скористайтеся представленою інформацією, щоб вибрати для себе оптимальний варіант, оскільки надійність хостингу і якість наданих провайдером послуг суттєво впливає на успіх розкрутки сайту. До слова, цю послугу ви можете замовити в нашому агентстві.

  • УкрОборонПром
   Державний концерн
  • Veladis
   Ідеальні морепродукти з 40 країн світу
  • Досягай
   Школа футболу Олексія Гая
  • Шустов
   Музей Шустова
  • Хлібні технології
   Компанія, яка є одним з найбільших виробників тонкого лаваша на території України з 2009 року.
  • Vestum
   Торгова марка світлодіодного освітлення
  Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 54,70/5 49
  Loading...
  Статьи по теме
  Закажите бесплатную консультацию!

  Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

  Дізнатися вартість сайту

   • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
    066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

   • Расширенная формаСкачать бриф
   Зробити оцінку проекту?