Зробити оцінку проекту?

Просування сайту за відсоток від продажів

Просування сайту за відсоток від продажів

Розкрутка сайту, інтернет магазину за % від продажів

Велика кількість різних варіантів є в рамках розкрутки сайту: за виведення веб-ресурсу на топові позиції, збільшення трафіку, виконання KPI. Одним з таких варіантів є просування сайту за відсоток від продажів.

В такому випадку оплата замовником буде проводитися за дійсне підвищення рівня реалізації товарів. Не має особливого значення, яка тематика сайту. Сео-фахівець, який буде просувати сайт за відсоток від продажів, повинен знайти правильний спосіб домогтися бажаних результатів. В такому випадку мається на увазі, що фахівець розуміє, які ризики існують і готовий їх взяти на себе.

Хотите развивать свой бизнес в Интернете и иметь больше заказов?

  Як відбувається в реальності

  Просування сайту за відсоток від продажів

  На жаль, але така схема є, по суті, тільки мрією. Насправді зробити сайт продають не так-то й просто. І здійснити це одноосібно вельми складно. Зазвичай для цього необхідна ціла команда професіоналів. Найчастіше досвідчені фахівці не беруться за просування сайту на таких умовах, оскільки перш, ніж просувати сайт, необхідно провести ще не один, так би мовити, підготовчий етап: внутрішню і зовнішню оптимізацію сайту, розмістити на сайті унікальний контент і різні тематичні фотографії, картинки, відеоматеріали, дочекатися відгуків від клієнтів. Але і це не всі роботи, які потрібно буде виконати. Без залучення відділу маркетингу компанії замовника неможливо буде приділити увагу поведінкових факторів цільової аудиторії. Величезна кількість сайтів мають різні проблеми, які заважають якісній розкрутці сайту. Це може бути пов’язано з CMS сайту, некоректної версткою, неякісним дизайном і т.д. Зрозуміло, що перш, ніж приступати до просування сайту, слід виправити всі недоліки, помилки, недоробки. Тільки після такого коригування сайту можна буде починати розкручувати веб-ресурс в системах пошуку.

  Але навіть після проведення всіх необхідних заходів можна дати жодних гарантій. Сайт може впевнено займати лідируючі позиції в пошуковій видачі в своїй тематиці, але це може свідчити тільки про те, що на сайт будуть активно переходити користувачі Інтернету.

  Багато що залежить і від менеджерів, які приймають заявки на сайті; від того, як швидко і якісно вони їх оброблять і доведуть до оплати.

  Як довго можна виправляти недоліки?

  Розкручувати молодий сайт – справа непроста. Щоб вивести його на лідерські позиції в пошукових системах піде не менше дванадцяти – двадцяти чотирьох місяців. Кілька місяців буде витрачено на первинну підготовку сайту до розкручування і його оптимізацію. Все це за умови, що всі етапи робіт будуть виконуватися професіоналами своєї справи.

  Звичайно початківець сео-фахівець погодиться взятися за розкрутку сайту за відсоток від продажів. Чому так? Для нього такий сайт і робота з ним стануть чудовою можливістю потренуватися і навчитися чомусь новому, перевірити різні підходи і т.д. Іншими словами – він просто буде набиратися досвіду, працюючи з вашим сайтом. Після того, як він підвищить свою кваліфікацію, «наб’є руку» і набереться досвіду, він з легким серцем перейде працювати до ваших конкурентів, але вже на інших умовах.

  Які проблеми можуть вас чекати, якщо ви вирішите просувати свій сайт за відсоток від продажів? Швидше за все, ви витратите в порожню найважливіше – час. Зазвичай, початківці сеошники не особливо піклуються про майбутнє вашого веб-ресурсу. Вони будуть вичавлювати з нього всі соки, що загрожує йому попаданням під штрафні санкції пошукових систем. Щоб швидко розкрутити ваш сайт вони будуть застосовувати не особливо законні і заборонені методи розкрутки, ніж дуже швидко розлютило пошукові системи, які не забаряться відправити сайт під фільтри. А ось вивести ресурс з такого становища дуже часто виявляється досить складним завданням, а часом – і просто неможливою. Попадання сайту під фільтри загрожує йому вильотом з пошукової видачі, а значить, не буде трафіку, продажів і прибутку.

  Кому підійде просування сайту за відсоток від продажів?

  Просування сайту за відсоток від продажів

  Якщо вам пропонують просунути ваш сайт за відсоток від продажів, перш, ніж погоджуватися, уважно зважте всі «за» і «проти». Уточніть, хто буде вести ваш проект, і за рахунок чого будуть даватися гарантії досягнення бажаного результату, оскільки на розкрутку сайту впливають безліч чинників. Не просто читайте договір, який вам пропонують підписати, а читайте його уважно, оскільки формулювання в договорі не завжди відображають реальні обставини і зобов’язання, які фахівці готові на себе взяти.

  Ви хочете повністю тримати під контролем бюджет на рекламні кампанії? В такому випадку вам необхідно звернути свій погляд на таргетірованнаую або контекстну рекламу. Тоді всі бажані «плюси» будуть досягнуті:

  • Отримання практично моментального результату – вже на наступний день після відкриття рекламної кампанії на сайт прийдуть перші клієнти;
  • Можливість охопити більшу аудиторію і зробити акцент на потенційних клієнтів;
  • Ви завжди будете знати, на що було витрачено рекламний бюджет.

  Робіть правильний вибір, беручи до уваги власні завдання. Просування в пошукових системах вимагає часу, але розраховане на довгостроковий ефект, і має більш лояльне ставлення потенційних клієнтів до сайту (отже, кожен перехід матиме меншу вартість). А ось реклама дає можливість тримати під контролем весь рекламний бюджет.

  Наши работы
  • УкрОборонПром
   Державний концерн
  • Veladis
   Ідеальні морепродукти з 40 країн світу
  • Досягай
   Школа футболу Олексія Гая
  • Шустов
   Музей Шустова
  • Хлібні технології
   Одним з найбільших виробників тонкого лаваша на території України з 2009 року.
  • Vestum
   Торгова марка світлодіодного освітлення
  Просування сайту за відсоток від продажівПросування сайту за відсоток від продажівПросування сайту за відсоток від продажівПросування сайту за відсоток від продажівПросування сайту за відсоток від продажів 4,90/5 43
  Просування сайту за відсоток від продажівLoading...
  Статьи по теме
  Закажите бесплатную консультацию!

  Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

  Дізнатися вартість сайту

   • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
    066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

   • Расширенная формаСкачать бриф
   Зробити оцінку проекту?