Зробити оцінку проекту?

Просування сайту в Google: Актуальні поради сеошників

Розкрутка сайтів в Гуглі:

Поради топових SEO-шників

Якщо у вас є бажання бути відомим на весь світ, то розкручування власного сайту в Google може стати основним вашим зброєю. Довідкова інформація безпосередньо від самої пошукової системи і наші поради допоможуть вам продуктивно просунути веб-ресурс!

Продвижение сайта в Google: Актуальные советы сеошников

Ціна і вартість просування в Google – «Пакет Мінімум»

Сайт Терміни (місяців) Посилальна маса Зростання трафіку Ключових слів в просуванні Ціна в місяць
Сайт послуг 4 35 від 15% 100-200 від 4 500 грн
Інтернет магазин 6 50 від 20% 200-400 від 5 500 грн
Landing Page 4 25 від 25% 100-200 від 3 500 грн
Портал 6 50 від 15% 200-250 від 5 000 грн
Блог 3 35 від 20% 200-300 від 4 000 грн

Відео відгуки
Відео відгук - Бюро переводов – Филин
Бюро переводов – Филин
Відео відгук - Адвокат – Андрей Козырев
Адвокат – Андрей Козырев
Відео відгук - Ресторан в Запорожье – Ochagzp
Ресторан в Запорожье – Ochagzp
Відео відгук - Создание видеороликов – Lp-movie
Создание видеороликов – Lp-movie

Про що слід думати, приступаючи до розкручування сайту в Google?

Раскрутка сайтов в Гугле

Пам’ятаєте приказку, яка нагадує про шкоду поспішно прийнятих рішень? Саме нею слід керуватися при виборі агентства, який обіцяє зайнятися просуванням вашого веб-ресурсу. Якщо вам обіцяють швидкі результати, то біжіть геть від таких горе-фахівців, оскільки якісне просування займає не один місяць. До того ж вимоги пред’являються до сео-просування, досить серйозні, до того ж вони постійно змінюються. Гугл-просування має певні особливості, тому варто уважніше розглянути нюанси, що стосуються внутрішньої оптимізації сайту.

 • Код потребує ревізії: все зайве – геть. Опрацювання карти веб-ресурсу – це наступний крок, після якого слід настройка robots.txt.
 • Задобрити пошукову систему заздалегідь заготовленими унікальними, якісними, цікавими статтями (не менше ста штук). Гугл оцінить ваші старання після того, як ви розмістите весь підготовлений матеріал.
 • Існує поняття семантичної розмітки сторінки. Саме відповідно до нього і слід оформляти сторінки інтернет-ресурсу. Не забудьте прописати всі заголовки, не пропустіть з уваги і мета-теги (у них, між іншим, можна адекватно вписати потрібні ключі).
 • Перелінковка по внутрішнім сторінкам сайту – окремий пункт розмови. При наявності помилок або неякісних посилань можете отримати зниження позиції у видачі, тому обов’язково врахуйте помилку 404. Залучіть до перевірки сео-інструменти.
 • А як же семантичне ядро? Чи не хочете сердити Google? Тоді не забудьте правильно розподілити потрібні ключові слова. Вони рівномірно можуть бути розподілені по всьому тілу тексту.

Ну ось і закінчили оптимізувати веб-ресурс всередині. Тепер саме час поговорити про те, що обговорюють просунуті сео-фахівці. А подейкують вони про те, що добитися необхідних результатів білими методами буває досить складно. Існують, звичайно, і інші методи, але Гугл дуже жорстко реагує на них, регулярно перевіряючи за допомогою нових алгоритмів сайти. У разі виявлення порушника пошукова система може забанити сайт. Такі покарання не проходять безслідно ні для веб-ресурсу, ні для сеошників: репутація буде підмочена і утіх, і у інших.

“Сірі” методи отримання трафіку

Google є принциповим: він пропустить контент тільки в тому випадку, якщо ви доведіть його унікальність, а також якщо наповнення ресурсу отримає «добро» від звичайних користувачів. Такий варіант, як покупні посилання для розкрутки веб-ресурсу розглядаються деякими сео-фахівцями. Вони, звичайно, можуть надати істотну допомогу в завоюванні потрібних топових позицій, але далеко не всі сеошникі заохочують такі дії. Так які ж варіанти для зовнішньої оптимізації є прийнятними?

 1. Подумайте, де ви можете знайти потенційних відвідувачів – всілякі форуми підходящої тематики, різні майданчики, де проходять дискусії тощо. Складіть перелік таких сайтів.
 2. Ви все ще недолюблюєте мережі? А дарма. Ми сміливо можете починати просувати свій ресурс, якщо не в Гугл +, то в більш популярною у нас соц. мережі. (Хоча, Гугл + недооцінюється тільки у нас; зарубіжжі досить широко використовує і цю послугу для свого спілкування). Коментарі та like можуть відмінно спрацювати і збільшити трафік, що, в свою чергу, поліпшить позиції в ведучих. А ось такий інструмент як SMM допоможе ще і зробити ваш бренд більш впізнаваним.
 3. Є ще один помічник – це Гугл реклама. Використовувати такий інструмент без РРС-фахівців не рекомендується. Але вони допоможуть не тільки налаштувати ремеркетінг і попрацюють з контекстом, а й зможуть порахувати всі необхідні витрати на рекламу, пропрацюють таргетинг і допоможуть отримати прибуток швидше.

раскрутка сайта в google

Google готовий зустрічати нові ресурси з розпростертими обіймами, регулярно винаходячи нові інструменти для їх просування. Вимоги у нього цілком прийнятні: висока якість і прийнятність для відвідувачів.

Статьи по теме
Закажите бесплатную консультацию!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

Дізнатися вартість сайту
 • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
  066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

 • Расширенная формаСкачать бриф
Зробити оцінку проекту?
ми випустили книгу Інтернет магазини секрети
успіху
Детальніше