Зробити оцінку проекту?

Просування сайтів на PROM.UA – Розкрутка інтернет магазину на Проме

Продвижение сайтов на PROM.UA

Розкрутка інтернет магазинів на PROM.UA

Відео відгуки
Відео відгук - Бюро переводов – Филин
Бюро переводов – Филин
Відео відгук - Адвокат – Андрей Козырев
Адвокат – Андрей Козырев
Відео відгук - Ресторан в Запорожье – Ochagzp
Ресторан в Запорожье – Ochagzp
Відео відгук - Создание видеороликов – Lp-movie
Создание видеороликов – Lp-movie

У цій статті ми відкриємо секрети розкрутки сайтів на різних маркетплейсах, в тому числі і на PROM.UA.

как продвигать товар на пром юа

seo оптимизация prom ua

как продвигать товар на пром юа

Продвижение сайтов на PROM.UA - Раскрутка интернет магазина на Проме

Продвижение сайтов на PROM.UA киев

SEO оптимізація prom ua

Обговорення з приводу розкручування сайтів на такій платформі як prom.ua, з’являються все частіше. Одні дотримуються думки, що цілком реально розкрутити сайт в пошукових системах, підвищивши його у видачі, інші стверджують, що цього зробити не вдасться, оскільки для пошукової системи потрібен окремий сайт. Хто ж правий? Зараз і будемо розбиратися.

Спочатку сайти, які створювалися на marketplace, призначалися для торгівлі всередині майданчика. При певних умовах, коли сайт на майданчику має хороші позиції, демократичні ціни, велика кількість позитивних відгуків клієнтів, можна мати достатню кількість замовлень в день. Так, наприклад, для сайтів, які пропонують дорогий товар, відмінним варіантом буде кілька замовлень в день, а для тих, хто пропонує товар більш ходовий цілком реально отримати кілька десятків замовлень за день. Сайт, який відмінно зарекомендував себе на prom.ua, може приносити досить непоганий прибуток навіть при торгівлі тільки всередині marketplace – кілька тисяч доларів на місяць. Однак, в реальності таких сайтів не так вже й багато. Адже більшість підприємців хочуть розкручувати свій сайт не тільки всередині marketplace, але і в пошукових системах.

Чи це можливо? Так, цілком. Ніхто не говорить, що це легко, оскільки до коду сайту на marketplace доступ відсутній, а значить і вносити правки в технічну частину неможливо. Крім того, здійснюючи покупку зовнішнього посилання, ви розкручуєте не тільки свій сайт, але і безпосередньо prom.ua. Все це сильно ускладнює просування сайту з торгового майданчика. Однак, якщо ви часті відвідувач Прома, то, швидше за все, помітили, що в різних тематиках обов’язково є пару топові сайтів, що свідчить про можливість просування.

Залиште заявку - отримаєте ціну і пропозицію на свій Email:

  Як ефективно просувати сайт і на PROM.UA, і в пошукових системах?

  1. Розміщення в великій кількості текстового контенту. Це потрібно і для сайтів на торгових майданчиках, і для незалежних сайтів.
  2. Правильно прописані метатеги з ключовими словами (title, дескриптор, заголовки Н1).
  3. Прописування ключових слів для всіх товарних категорій, що значно спростить пошук товару на пром.юа. Крім того, правильне використання ключів підвищить ранжування сайту на самій торговому майданчику, а отже, допоможе збільшити кількість замовлень.
  4. Кількість відгуків повинно постійно збільшуватися. (Не забувайте нагадувати клієнтам залишати відгуки.) Даний момент більш ніж актуальне для ранжирування сайту всередині marketplace.
  5. Великий асортимент має на увазі під собою велику кількість категорій, які наповнені текстами з високою унікальністю. Якщо умовно говорити про те, що кожна посадкова сторінка здатна залучити одного клієнта, що з цього випливає, що чим більше посадочних сторінок, що мають корисної інформації, тим більше клієнтів прийде на ваш сайт.
  6. Створення на своєму сайті новинного розділу або блогу допоможе залучити з пошукової видачі додаткових відвідувачів, які, з великою часткою ймовірності, можуть стати вашими клієнтами.
  7. Не варто забувати і про зовнішні посилання. Посилання на ваш сайт, що розміщуються на різних ресурсах, схожі з «сарафанне радіо»: чим більше про вашому сайті дізнається користувачів мережі, тим краще для вас. Однак, не варто забувати, що посилання варто залишати тільки на авторитетних сайтах. Це автоматично буде підвищувати і авторитетність вашого сайту. в іншому випадку, сайт з поганою репутацією, залишить пляму і на вашій, отже кількість відвідувачів може значно скоротитися. Саме тому слід спочатку думати про якість посилання і лише потім – про їх кількість.
  8. Трафік повинен бути різноманітним. Постарайтеся залучати клієнтів з різних соціальних мереж, з інших сайтів, використовуючи розсилку по e-mail і т.д. Системи пошуку схвалюють різноманітність трафіку, особливо, коли потенційні клієнти затримуються на вашому сайті довше декількох хвилин. Якщо, крім сайту в Інтернеті, ви маєте ще й стаціонарну торгову точку (оффлайн-магазин), то розробіть друковану продукцію (флаєра, календарики, візитки і т.д.) і вкажіть на них посилання на ваш сайт. Роздаючи їх, можна збільшити кількість відвідувачів на свій сайт майже на двадцять відсотків.
  9. Ще одним фактором, що впливає на просування сайту, – є його вік. Розкрутити молодий сайт складніше. Тому не варто просто сидіти і чекати, поки сайт «подорослішає». Варто витратити з розумом ці кілька місяців, оптимізувавши сайт і наповнивши його унікальним контентом. Вже через пару місяців ви зможете побачити результати своєї роботи. Сайт і далі буде рости, якщо ви будете йому допомагати в цьому, прикладаючи хоча б мінімальні зусилля.
  10. З приводу контекстної реклами. Вона мало чим може допомогти в підвищенні позицій сайту, але збільшити кількість відвідувачів (за умови, що вона налаштована правильно) здатна. В іншому випадку її використання може погіршити ситуацію.

  Розкрутити сайт на prom.ua можливо. Це потребує більше часу й більшого терпіння, але продажу ви зможете отримувати і з торгового майданчика і з систем пошуку.

  Послуги з просування в My-Master

  Ми пропонуємо свої послуги для просування вашого сайту, не залежно від його тематики. Ми можемо гарантувати збільшення трафіку і обсягів продажів, оскільки наші фахівці добре знають специфіку роботи даної торгової площадки і застосовують лише перевірені і працюють методи.

  • УкрОборонПром
   Державний концерн
  • Veladis
   Ідеальні морепродукти з 40 країн світу
  • Досягай
   Школа футболу Олексія Гая
  • Шустов
   Музей Шустова
  • Хлібні технології
   Компанія, яка є одним з найбільших виробників тонкого лаваша на території України з 2009 року.
  • Vestum
   Торгова марка світлодіодного освітлення
  Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 54,50/5 32
  Loading...
  Статьи по теме
  Закажите бесплатную консультацию!

  Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

  Дізнатися вартість сайту

   • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
    066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

   • Расширенная формаСкачать бриф
   Зробити оцінку проекту?