Зробити оцінку проекту?

Прискорення магазину, сайту на 1c Bitrix під ключ

Оптимізація роботи сайту на Бітрікс

Ускорение магазина, сайта на 1c Bitrix под ключ

Кожна система управління контентом має свої особливості і вимоги до хостингу. Бітрікс є досить складною системою. Відповідно повільне завантаження веб сторінок може привести до того, що більшість користувачів віддадуть перевагу нанести візит Вашим конкурентам ніж чекати завантаження Вашого власного веб проекту. Щоб цього не сталося потрібно розглянути і знайти проблеми, які часто бувають причиною повільного завантаження.

Оновлення кешу

Відразу хочеться відзначити, що кеш необхідно скинути. Користувачі повинні оперативно отримувати оновлену інформацію надану на веб сторінках. Щоб оптимізувати розмір кеша необхідно провести аналіз Кешована даних.

Конфігурація сервера

Віртуальний хостинг надає собою розподіл на окремі акаунти, що розділяють одні й ті ж ресурси, а також IP-адреса. Виділений сервер – це фізичний сервер з власним ПО, що працює незалежно. Такий сервер має значно більше переваг в плані гнучкості налаштувань. Але оренда такого сервера і його утримання обходиться дорожче ніж віртуального хостингу. Хоча надійність і стабільність роботи покриває ці втрати цілком.

Оптимизация работы сайта на Битрикс

Щоб веб сторінки на Бітрікс генерувалися швидше потрібно вибирати версію модуля PHP не нижче 5.6. Оптимальний варіант – версія 7.1. Бази даних MySQL – 5.0.

На швидкість виконання скриптів впливає їх якість. Для оптимізації краще використовувати розширення OpCache і відладчик php коду – XDebug. Бази даних в Бітрікс складаються з двох різних видів таблиць. До них відносяться транзакційні, (InnoDB) і без транзакцій. InnoDB варто коректно налаштувати, а саме збільшити buffer pool, тобто внутрішній кеш БД.

На завершення обговорення теми хочеться додати, що для коректної, швидкого завантаження сайту на Бітрікс потрібно проводити моніторинг роботи веб сервера, (перевірку дискової підсистеми, оцінку пропускної спроможності мережевого інтерфейсу).

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 54,90/5 67
Loading...
Статьи по теме
Закажите бесплатную консультацию!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

Дізнатися вартість сайту

    • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
      066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

    • Расширенная формаСкачать бриф
    Зробити оцінку проекту?