Зробити оцінку проекту?

Прискорення магазину на VirtueMart і Joomla під ключ

Хотите развивать свой бизнес в Интернете и иметь больше заказов?

  Ускорение магазина на VirtueMart и Joomla под ключ

  Збільшити і оптимізувати швидкість сайту Joomla

  Користувачі не люблять чекати завантаження веб сторінок. Більшість через кілька секунд залишає цю затію і звертається до інших веб проектам схожого тематичного спрямування, а Ви залишаєтеся знову без цільової аудиторії. Що робити в цьому випадку?

  Є кілька дієвих порад щодо поліпшення завантаження. Але спершу слід перевірити, яким буде оптимальний час завантаження сторінок саме Вашого веб проекту на Джумла. Для даної мети існує сервіс PageSpeed Insights.

  Ввибір хостингу

  Іноді через некоректну роботу веб сервера сайт на різних CMS може завантажуватися по різному в плані тимчасових витрат. Необхідно вибирати хостинг грунтуючись на особливостях функціональності і технічних вимогах для свого сайту. Також важливими є відгуки клієнтів і мануали до технічних рекомендацій по використанню хостингу для систем управління контентом.

  Кешування в Джумла

  При включенні кешу веб сайт буде більш чуйним і відповідно час його завантаження зменшиться. Джумла має три види кешування, тобто для:

  • компонентів;
  • сторінок;
  • модулів.

  Для модулів і компонентів передбачається “Стандартне кешування”, яке можна знайти в панелі управління, звернувшись до вкладки “Загальні налаштування” – “Система”. Кешування для сторінок включається у пункт “Розширення” – “Додатки” – “Система – кеш”.

  Функція Gzip

  Якщо включити цю функцію, сторінки будуть стискуватися в архів, завантажуватися в браузер і потім розпаковуватися. Така функція абсолютно безпечна і ніяким чином не може вплинути на завантаження вмісту сайту негативно. Функція підтримується всіма сучасними браузерами. Тільки перед тим, як його ввімкнути варто перевірити підтримку хостингом параметра mod_gzip.

  Розширення

  Дуже часто власники сайтів та інтернет магазинів часто встановлюють різні додаткові розширення і плагіни з метою поліпшити сайт, зробити його більш функціональним. Але не варто забувати той факт, що все зайве неабияк гальмує завантаження сайту. Тому має бути видалено або хоча б вимкнено.

  Оптимізація зображень

  Графіка є невід’ємною частиною будь-якого веб сайту. Але не варто забувати, що широкоформатні зображення збільшують час завантаження веб сторінок на яких вони знаходяться.

  З метою зменшення ваги фото використовуйте спеціальні редактори для їх компресии, зберігайте в інших, більш легких форматах.

  Оптимізація CSS і Java скриптів

  Часто в шаблоні дизайну є багато css файлів і javascript. Це також гальмує завантаження в браузері оскільки збільшується розмір і кількість http запитів.

  Розширення для прискорення сайту

  Існують спеціальні розширення для Джумла, що встановлюються і використовуються для зменшення часу завантаження веб сторінок. Найпопулярнішими можна вважати JCH-Optimize і JBetolo.

  Оптимізація для мобільних пристроїв

  Якщо сайт завантажується швидко в вікні браузера ПК або ноутбуці це зовсім не означає, ч то аналогічно відбувається і на мобільних пристроях. Для коректної роботи сайту в першу чергу необхідно відключити всі непотрібні модулі і плагіни. Це одне з основних умов, яке допоможе Вам адаптувати сайт для мобільних телефонів.

  • УкрОборонПром
   Державний концерн
  • Veladis
   Ідеальні морепродукти з 40 країн світу
  • Досягай
   Школа футболу Олексія Гая
  • Шустов
   Музей Шустова
  • Хлібні технології
   Компанія, яка є одним з найбільших виробників тонкого лаваша на території України з 2009 року.
  • Vestum
   Торгова марка світлодіодного освітлення
  Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 54,50/5 64
  Loading...
  Статьи по теме
  Закажите бесплатную консультацию!

  Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

  Дізнатися вартість сайту

   • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
    066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

   • Расширенная формаСкачать бриф
   Зробити оцінку проекту?