Зробити оцінку проекту?

Пошукова система – Yahoo (Яху)

Поисковая система - Yahoo (Яху)

Yahoo!

Однією з найпопулярніших систем пошуку в світі є Yahoo. він займає друге місце, пропускаючи вперед тільки Google. Це портал, який зміг поєднати в собі не один сервіс. Так, наприклад, Yahoo! Directory являє собою портал, який може похвалитися електронною поштою, що має широкий функціонал. Ще п’ятнадцять років тому була створена вже нова версія електронної пошти, яка мала оновлений інтерфейс. Розроблявся цей поштовий сервіс на AJAX. Одним з найдавніших електронних сервісів є Yahoo! Mail. Його вік аж ніяк не заважає цьому сервісу бути одним з найбільш затребуваних на просторах Інтернету. Статистика стверджує, що вже до кінця першого кварталу 2012 року сайт Yahoo! був на четвертому місці за відвідуваністю. При цьому майже третина всіх відвідувачів переглядали саме головну сторінку сайту.

 

Хотите развивать свой бизнес в Интернете и иметь больше заказов?

  Як створювався Yahoo!

  В цьому році компанія Yahoo! відзначає двадцятиріччя. У 1994 році Дж. Янг і Д.Файло, які і були засновниками Yahoo !, вчилися в Стенфорді. Джеррі Янг, який народився в Китаї і переїхав в десятирічному віці разом з батьками в Америку в 1978 році, був обдарованою дитиною. Він не тільки зміг опанувати новим для себе мовою (англійською), з яким були певні проблеми, але і став проявляти себе і в навчанні, і в спорті, домагаючись все нових і нових успіхів. Закінчивши школу, Джеррі вибрав для подальшого навчання Стенфордський університет. Будучи студентом, він заробляв, створюючи сайти. У той період і була створена перша версія Yahoo !. Оскільки Інтернет ще тільки розвивався і посилання на сайти тільки з’являлися, то ідея, яка прийшла до творців Yahoo !, об’єднати всі наявні посилання в одному каталозі була більш ніж актуальною. Ось так і був створений той самий Yahoo !, який зміг стати одним з найуспішніших світових проектів.

  Хлопці змогли розумним чином запустити в мережу свій проект, давши йому занадто довге ім’я – «Jerry and David Guide to the World Wide Web». Спочатку сайт був каталогом, на якому розміщувалися найпопулярніші посилання на різні тематичні ресурси. Але через деякий час молоді люди вирішили перейменувати свій проект, давши йому більш лаконічне, але досить яскраве і оригінальна назва – «Yahoo!». Подальший розвиток пішов семимильними кроками. Уже через рік Yahoo! вийшов на IPO, а ще через якийсь час вирішено було не зупинятися тільки на системі пошуку, а додати ще й такі сервіси:

  • e-mail;
  • новини;
  • різні оголошення.

   

  Наступний етап розвитку Yahoo!

  Глобальна мережа продовжувала розвиватися і на шляху Яху стали зустрічатися конкурентні компанії:

  1. WebCrawler;
  2. Webring;
  3. AltaVista;

  Але навіть в таких умовах Yahoo! зуміло підім’яти під себе досить велику кількість різних сервісів, які намагалися вибитися в лідери. У період кризи dotcom величезна кількість конкуруючих компаній лопнули, оскільки змагатися з Yahoo! їм було вже не під силу. Але не такий світлий горизонт був для Yahoo !. Google, який на сьогоднішній день є лідером у всесвітній павутині, і в той період становив загрозу для Yahoo !. Обидві компанії успішно пережили кризу доткомів, але Yahoo! залишився на другій позиції, поступившись сходинку п’єдесталу Google.

   

  Yahoo Mail – багатофункціональний поштовий сервіс

  Yahoo! почав створювати різні нові сервіси, завдяки чому компанія почала швидко і успішно розвиватися. Yahoo Mail не став винятком. Спочатку цей проект відбувся як був самостійний поштовий сервіс. На сьогоднішній день число користувачів даного сервісу обчислюється мільйонами. Можна впевнено стверджувати, що Yahoo Mail не боїться кидати виклик поштового сервісу лідера інтернет-мережі – Google. Одним з тих моментів, який залучають користувач на поштовий сервіс Yahoo, є об’ємність пошти – один терабайт. Якщо ще якихось років п’ять тому для багатьох пересічних користувачів такий обсяг був занадто великий, то на сьогодні – це цілком прийнятне значення. Але той самий час місткості пошти і став черговий «родзинкою», яка змогла залучити і зацікавити нових користувачів сервісу Yahoo Mail. Сервіс має не тільки англомовну версію інтерфейсу, але і російський його варіант, що значно спрощує роботу для багатьох користувачів. Щоб почати роботу з Yahoo Mail, потрібно зареєструватися. Реєстрація дуже проста, але вимагає від відвідувача придумування логіна і складного пароля і вказівки свого телефонного номера. Це дає можливість убезпечити користувачів в разі, якщо вони забудуть свій пароль. Тоді телефон буде тим каналом зв’язку, який дозволить відновити доступ до своєї поштової скриньки на сервісі Yahoo Mail. До речі. На телефон при реєстрації приходить підтвердження доступу до e-mail.

  Після успішної реєстрації на Yahoo Mail перед відвідувачем відкривається головна сторінка поштового сервісу, яка відкриває величезні можливості. А все тому, що Yahoo Mail на просто сайт, а, по суті, величезний портал, на якому можна отримати доступ до неймовірним кількістю інформації – свіжим новинам або актуальним відеоматеріалів і т.д. При необхідності переходу з головної сторінки в пошту можна клікнути по бузковому конверту, який є і в лівій, і в правій колонках меню. При бажанні можна змінити інтерфейс. Зробити це дуже легко: достатньо увійти в свою поштову скриньку і відразу можна отримати чималу кількість фонових малюнків на вибір. А все для того, щоб пошта кожного користувача була індивідуальною і яскравою. Є необхідність розсортувати отриману кореспонденцію? Ліва колонка має потрібне меню, яке дозволить не тільки переходити з папки в папку, а й розсортувати листи, і відредагувати їх. В цьому ж меню є іконки, які спрощують доступ до наявних контактів і надають можливість миттєво обмінятися повідомленнями. Yahoo Mail дає можливість в разі потреби експортувати всі наявні на сервісі контакти на інші сервіси (Outlook, Gmail) або сайти, наприклад, соціальні мережі.

  Але на цьому можливості Yahoo Mail не закінчуються. Ви звикли до свого браузеру? Поштовий сервіс Yahoo дозволяє активувати вкладки, схожі з браузерних. Їх формування відбувається на базі кнопок, розташованих над колонкою листів з лівого боку. При бажанні можна змінити налаштування і виставити відображення кореспонденції в потрібному порядку. При всіх новинках і додаткові функції Yahoo Mail має і звичні, стандартні для поштових сервісів, папки:

  • Відправлені;
  • Вхідні;
  • Чернетки;
  • Кошик;
  • Спам.

  Більш детальний огляд даного поштового сервісу можна подивитися у відеоматеріалі:

  До цього наявного списку додаються ще й нові папки, які здатні розкрити інтерфейс сторінок в повноекранному режимі. Працювати з отриманими листами можна точно також, як і в інших поштових сервісах. Панель інструментів надає всі необхідні кнопки для роботи з кореспонденцією. Якщо їх не вистачає, то можна зазирнути в розділ «Ще» і відшукати відсутні кнопки. Правий верхній кут панелі управління містить всі необхідні настройки меню поштового сервісу Yahoo Mail. Тут же можна вносити корективи в облікові записи на сервері (додати поштову скриньку або номер телефону). До слова, ці дані стануть в нагоді вам отримати доступ до власної електронної пошти, якщо раптом ваш e-mail буде зламаний.

  Налаштування інтерфейсу для написання повідомлень також дуже корисні. Тут можна попередньо переглянути посилання, які потім буду вставлені в лист. Любителі використовувати нестандартні шрифти або універсальну підпис будуть раді тому, що Yahoo Mail надає їм таку можливість. Крім того, поштовий сервіс Yahoo надає ще одну дуже важливу особливість – можливість налаштування облікового запису. З її допомогою можна змінювати пароль, створювати додатковий e-mail, додавати облікові записи, а ще збирати всі отримані дані на своїй основній поштою. Якщо ви хочете відповідати на всі вхідні на вашу пошту листи, то можна скористатися налаштуванням «Авто відповідь». Тут можна не тільки налаштувати всі потрібні параметри, а й відредагувати текст відповіді. У вкладці «Безпека» виставляються необхідні нестандартні налаштування для поштових сервісів. Наприклад, можна створити тимчасовий e-mail, кореспонденція якого буде йти в спам. Щоб використовувати цю функцію, необхідно внести в спеціальну форму ключ, який буде додано до основного e-mail через дефіс. У цій же вкладці можна встановити заборону на відображення графічних елементів (картинок), оскільки дуже часто вони можуть бути джерелом вірусного зараження техніки. Щоб полегшити роботу з утилізації непотрібної кореспонденції, можна використовувати функцію автоматичного видалення спаму.

   

  Пошукова система Yahoo Search

  Зручний сервіс, який допомагає відшукати на просторах всесвітньої павутини необхідну інформацію, – Yahoo Search. Зовсім не обов’язково реєструватися в Yahoo, щоб мати можливість користуватися цим сервісом. Yahoo разом з Bing відкривають перед користувачами такі можливості:

  1. Корпорація Yahoo об’єднала свою пошукову систему разом з можливостями Microsoft;
  2. Це дає можливість не тільки передавати всі дані про запити пошуку в Microsoft, але анонімні дані з браузерів;
  3. Microsoft не просто отримує всі дані, а використовує їх для того, щоб поліпшити показники системи пошуку;
  4. Після чого Yahoo надає вже користувачеві все результати пошуку від Bing;
  5. Політика конфіденційності Bing має на увазі під собою надання додаткової інформації в разі потреби.

   

  Яким чином здійснюється пошук?

  1. При проведенні пошуку на веб-ресурсі використовується YST-технологія. Yahoo! збирає всі необхідні статистичні дані про роботу користувачів за стандартним шаблоном;
  2. Знаходить потрібну інформацію допомагає сервіс Search Assist. Під час введення пошукового запиту в рядок пошуку пошукова система пропонує найбільш підходящі популярні запити. Після того, як пошук завершено, сервіс запропонує найбільш популярні терміни запиту пошуку;
  3. Yahoo може персоналізувати певні рекламні оголошення застосовуючи журнал пошуку.

   

  Спонсоровані результати пошуку

  1. Список оплачених процесів пошуку складається з сайтів, власники яких заздалегідь внесли плату за сайти;
  2. Подібні результати пошуку зазвичай відповідають поточним запитам;
  3. Технологія Bing застосовується до всіх списками спонсорується пошуку;
  4. Bing adCenter або Yahoo Search Marketing надають уже готові пошукові результати, які можуть мати в собі URL-адреси.

   

  Які можливості має розширений пошук в Yahoo Search?

  Можливість уточнити детально всі параметри пошуку називається розширеним пошуком. Дані умови пошукового запиту дозволяють зробити результати більш точними, оскільки будуть вказуватися додаткові, уточнюючі параметри. В результаті будуть обрані ті результати, які будуть співпадати із заданими параметрами. Уточнення мови допоможе отримати більш точні результати пошуку. Не варто забувати, що всі користувачі, які будуть використовувати дану пошукову систему, приймають всі умови корпорації Yahoo! автоматично. Певні дані можуть змінюватися шляхом зміни функцій або постачальника послуг.

   

  Yahoo Travel – путівник, який може стати в нагоді

  Хочете мати грамотного помічника, який допоможе спланувати подорож і вибрати оптимальні готелі? Тоді приймайте допомогу сервісу Yahoo Travel. Маючи такого помічника, вже не буде необхідності користуватися паперовими картами, путівниками та довідниками. Такі сервіси як Yahoo Travel, насправді, стали «прописуватися» в Інтернеті не так давно. Але в силу своєї необхідності їм вдається досить впевнено триматися на плаву. Yahoo Travel надає своїм користувачам інформацію про ті події і заходи, які будуть проводитися в різних куточках нашої планети. Таким чином, користувач сам зможе вибрати, де саме він захоче провести той чи інший святковий день. Крім того, він отримає всю необхідну інформацію про подорож по цій країні, і корисні поради щодо нюансів подорожі або перебування в певному регіоні. Сервіс Yahoo Travel пропонує англомовну версію всіх матеріалів, що знаходяться на сервісі. Ще одна корисна функція цього сервісу – перегляд відеоматеріалів і різні відомості, що надаються різними туристами. Головна сторінка сервісу Yahoo Travel має наступні розділи:

  • Cruise;
  • Romance;
  • Family;
  • EAT;
  • Video;
  • A Broad Abroad;
  • Adventure;
  • Weekend Getaways;
  • Hotels;
  • Roadtrip;
  • Snap Shot;
  • How to;
  • Solo;

   

  Ось так можна помандрувати в відео-режимі з Yahoo Travel

  Кожна з визначних пам’яток має докладний опис, якісні фото та рейтинг популярності. Маючи під рукою такий сервіс, можна легко отримувати більше корисної інформації про ті місця, де варто побувати.

  • УкрОборонПром
   Державний концерн
  • Veladis
   Ідеальні морепродукти з 40 країн світу
  • Досягай
   Школа футболу Олексія Гая
  • Шустов
   Музей Шустова
  • Хлібні технології
   Компанія, яка є одним з найбільших виробників тонкого лаваша на території України з 2009 року.
  • Vestum
   Торгова марка світлодіодного освітлення
  Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 54,90/5 69
  Loading...
  Статьи по теме
  Закажите бесплатную консультацию!

  Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

  Дізнатися вартість сайту

   • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
    066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

   • Расширенная формаСкачать бриф
   Зробити оцінку проекту?