Зробити оцінку проекту?

Оренда інтернет-магазину

Аренда интернет-магазина , сайта в Украине

Оренда онлайн-магазину

 

Створення власного інтернет-магазину займає не один день. Розробка якісного продукту може зайняти не один місяць. Що ж робити в тому випадку, коли сайт такого рада потрібен вже зараз? Вихід є і з цього положення: оренда вже готового інтернет-магазину.

Але перш, ніж займатися бізнесом і орендувати онлайн-магазин слід уточнити цілий ряд питань:

 1. Оплату яких послуг включає в себе вартість оренди. Зазвичай це оплата за техпідтримку сайту і його обслуговування, доменне ім’я та хостинг. Якщо в озвученому вам переліку послуг таких не виявилося, то варто уточнити їх вартість поза оренди. Обійтися без перерахованих послуг, орендуючи інтернет-магазин, буде неможливо;
 2. Мінімальний термін оренди інтернет-магазина. Часом оренда онлайн-магазину за місяць обходиться в пристойну суму. Якщо вам називають саме таку ціну, то краще зібрати гроші, які будуть витрачені на оренду, і замовити створення власного інтернет-магазину. Найчастіше мінімальний термін становить три місяці;
 3. Чи можна буде викупити орендовану інтернет-магазин, якщо в майбутньому з’явиться таке бажання? Це питання варто уточнити до початку оренди. Якщо ваш інтернет-магазин буде приносити відмінний дохід, то найбільш правильним рішенням буде стати повноправним власником сайту;
 4. Дізнайтеся весь функціонал сайту, який буде доступний вашим відвідувачам. Чим краще функціонал, тим простіше буде вашим відвідувачам і клієнтам переглядати наявний у вас товар і здійснювати замовлення;
 5. Тестування інтернет-магазину, який ви збираєтеся брати в оренду. Перш, ніж платити орендну вартість, варто ознайомитися з демо-версією, щоб ви не купували кота в мішку. Багато агентства, що пропонують в оренду інтернет-магазин, мають тестові варіанти сайтів.
Хотите развивать свой бизнес в Интернете и иметь больше заказов?

  Яким чином орендується інтернет-магазин?

  Вам буде необхідно дві речі:

  • доступ до Інтернету;
  • наявність дозволу (патенту / ліцензії) на ведення підприємницької діяльності.

  Підприємці, які тільки збираються вести свій бізнес на просторах Інтернету, обов’язково зіткнутися з цілим рядом перешкод: починаючи з оформлення всіх необхідних дозвільних документів і закінчуючи створенням ефективного інтернет-магазину. Розробка онлайн-магазину є досить складним завданням, яку виконати в стислі терміни практично неможливо. Саме тому оренда вже готових інтернет-магазинів стає все більш затребуваною послугою серед бізнесменів.

  Системи пошуку у видачі можуть порекомендувати достатню кількість агентств, які здають в оренду інтернет-магазини. З цілком доступною ціною можна орендувати магазин потрібної тематики. Дизайн сайту орендар може вибрати самостійно. Крім того, є можливість запускати рекламні кампанії і розміщувати на сайті необмежену кількість товарів. При бажанні можна використовувати доменні зони другого і третього рівня.

  Контроль над інтернет-магазином здійснювати не так складно, як може здатися на перший погляд. Якщо раптом трапляється якийсь збій або виникає проблема, то на допомогу приходить компанія, у якій ви орендуєте сайт. Фахівці агентства швидко розберуться з усіма проблемами, що виникли. Варто згадати і той момент, що рекламні кампанії також відносяться до обов’язків орендодавця. Також агентства, які здають в оренду онлайн-магазини, можуть розміщувати банери і посилання на тематичних сайтах. Зазвичай ціна такої послуги вже включена у вартість оренди сайту.

  Ще один величезний плюс від оренди готового інтернет-магазину – це той момент, що агентство самостійно займається розвитком технічного боку сайту. Всі нові розробки орендар зможе придбати зі знижкою. Підприємцю потрібно тільки розвивати свій магазин, тобто здійснювати пошук постачальників, займатися формуванням прайс-листів, складати описи товарів і встановлювати ціни.

  Якщо ви бачите, що справи в бізнесі у вас йдуть не кращим чином, то ви можете відмовитися від оренди в будь-який момент. При цьому вам повернуть оплату за той термін, який не був використаний.

  Переваги інтернет-магазину

  Для підприємців-початківців брати в оренду вже готовий інтернет-магазин більш, ніж зручно і практично. Укладаючи договір оренди магазину на кілька місяців, можна ще й заощадити кошти на просування сайту. При ефективній роботі орендованого онлайн-магазину можна заробити кошти на створення власного інтернет-магазину.

  • УкрОборонПром
   Державний концерн
  • Veladis
   Ідеальні морепродукти з 40 країн світу
  • Досягай
   Школа футболу Олексія Гая
  • Шустов
   Музей Шустова
  • Хлібні технології
   Компанія, яка є одним з найбільших виробників тонкого лаваша на території України з 2009 року.
  • Vestum
   Торгова марка світлодіодного освітлення
  Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
  Loading...
  Статьи по теме
  Закажите бесплатную консультацию!

  Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

  Дізнатися вартість сайту

   • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
    066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

   • Расширенная формаСкачать бриф
   Зробити оцінку проекту?