Зробити оцінку проекту?

Наповнення сайтів, інтернет магазинів

Стоимость услуги наполнения сайта и магазина

Наповнення сайтів і онлайн магазинів

 

Замовлення послуги наповнення контенту – Ціна 2019

Замовити в нашому агентстві наповнення інтернет-магазину товарами дуже просто. Можна заповнити форму зворотного зв’язку, можна звернутися в онлайн-чат, а можна просто зателефонувати і уточнити всі питання, що цікавлять моменти по телефону.

Крім всіх перерахованих вище послуг, наші фахівці можуть працювати і з фотографіями або зображеннями.

ПослугаОписЦіна
Створення структури каталогуРозробимо структуру каталогу з урахуванням вимог юзабіліті і пошукової оптимізації.від 2000 грн
Розміщення товарівДопоможемо виробникам доставити якісний товарний контент для інтернет-магазинів.від 50 грн
Наповнення сайту контентомвід 10 товаріввід 60 грн
Наповнення сайту товарами на CMS Bitrixвід 10 товаріввід 30 грн
Наповнення сайту товарами на CMS OpenCartвід 20 товаріввід 25 грн
Заповнення карток товарів для інтернет-магазинувід 5 товаріввід 20 грн
Створення описів товаріввід 10 товаріввід 40 грн
Написання текстіввід 5 товаріввід 45 грн

Більшість експертів в області інтернет-маркетингу стверджують, що наповнення сайтів є найважливішим елементом для кожного сайту. На інтерес відвідувачів сайту впливає якість контенту, наскільки він є цікавим, корисним, якісним. Якщо сайт є інструментом e-commerce, то унікальний контент буде залучати відвідувачів, які перетворяться в клієнтів, а значить, компанія буде отримувати прибуток. Багато хто вважає, що немає нічого складного в тому, щоб просто заповнювати сторінки сайту якоюсь інформацією. Однак, як показує практика, дійсно якісно зробити це не так вже й легко. Займатися такою роботою може тільки той, для кого посидючість не є проблемою. А ще необхідні уважність, знання і любов до своєї справи, ну і не поміщає трохи перфекціонізму (здорового). У нашому агентстві є фахівці, які займаються тільки наповненням сайтів. Такий розподіл робіт дає можливість максимально якісно наповнювати сторінки сайту унікальним вмістом. Досвід фахівців дозволяє займатися наповненням сайтів абсолютно будь-якої тематики. Переконатися в цьому ви можете самостійно. Для цього лише потрібно замовити в нашому агентстві послугу по наповненню сайту контентом.

Хотите развивать свой бизнес в Интернете и иметь больше заказов?

  Вартість послуги заповнення карток товару і контенту

  Наполнение сайтов, интернет магазинов

  У вартість туру не має конкретної цифри, оскільки повністю залежить від того, наскільки точно і повно була надана інформація, від «движка» сайту і тематики матеріалів і їх специфіки. Також слід враховувати і складність обробки текстів, які можуть включати в себе фотографії, діаграми, графіки, таблиці, списки та ін. Ціна стартує з 10 гривень за один матеріал. Подробиці і більш точну вартість можна дізнатися у наших менеджерів.

  Заповнення сторінок інтернет-магазину

  Заполнение страниц интернет-магазина

  Щоб успішно запустити інтернет-магазин, потрібно правильно і грамотно внести на сайт всю необхідну інформацію. Заповнити сайт необхідно зробити в певні терміни, оскільки від цього дуже часто залежить відкриття магазину.

  Ми готові зайнятися наповненням вашого інтернет-магазину всією необхідною інформацією, в тому числі і описом товарів.

  Число замовлень багато в чому буде залежати і від якості товарних описів. Якщо в описах містяться помилки, неточності або просто вони неякісно виконані, то користувачі можуть залишити сайт. А ось якщо опис містить детальну інформацію, технічні характеристики, якісні фотографії з різних ракурсів і відеоогляд, то ймовірність покупки товару зростає багаторазово.

  Ніхто не говорить, що заповнити інтернет-магазин за необхідне контекстом не можна власноруч. Але оптимальним варіантом є доручення цієї роботи професіоналам. По-перше, вам як бізнесменові є ще, чим зайнятися, і на стадії запуску інтернет-магазину таких моментів може бути безліч. По-друге, заповнювати сайт однією парою рук виходить набагато довше, ніж це зробить команда фахівців. Тому можете сміливо довіряти нам наповнення свого інтернет-магазину. Ми якісно виконаємо свою роботу в строго відведені терміни.

  Ще одним важливим моментом, який може суттєво вплинути на успішність роботи інтернет-магазину, є актуальність розміщеної інформації. Наявність товару, ціна, асортимент, акційні пропозиції, залишок товарних пропозицій – всі ці дані слід регулярно оновлювати. Якщо випустити з уваги ці дані, то можна втратити частину клієнтів, а цього не хочеться нікому. Щоб цього не сталося, варто скористатися послугами професіоналів. Ми готові не тільки заповнювати ваш інтернет-магазин контентом, то і надавати технічну підтримку. Як результат – відвідувачі сайту завжди будуть отримувати актуальну інформацію.

  Заповнювати товарні картки можна по-різному. Хтось вважає за краще стандартні методи. Це непогано, але викликати інтерес у відвідувача досить складно. А ось більш оригінальний підхід може істотно змінити картину замовлень. Якщо опису товарів будуть доповнені якісними фотографіями, відеоогляди, технічними характеристиками, порівняння з аналогами або з конкурентними варіантами, то такий підхід зможе істотно збільшити і кількість клієнтів, і число замовлень. Саме такі креативні і оригінальні підходи використовують наші фахівці, тому ми сміливо можемо гарантувати збільшення числа замовлень і отримання гарного прибутку інтернет-магазином.

  Скільки коштує заповнити інтернет-магазин

  Сколько стоит заполнить интернет-магазин

  Стартова вартість становить три гривні за одиницю товарної позиції. Більш детальну інформацію може надати наш менеджер, оскільки вартість залежить від певних чинників: числа позицій, якості наданої інформації, необхідність проведення додаткових робіт.

  Перелік пропонованих робіт по наповненню контентом інтернет-магазину

  • «Наповнення товарами просте» – проводиться введення найменування товару, його вартості, кількості одиниць товару і розміщення одного фото. Вартість складає 20 центів за 1 товарну позицію;
  • «Наповнення товарами стандартне» – складається з найменування товару, вартості, кількості одиниць товару і розміщення двох – трьох фотографій. Крім того, прописується короткий і повний опис товару. Короткий включає в себе текст на дві – три рядки; повне має вже від п’яти до п’ятнадцяти рядків. Також на товарній картці розміщується таблиця з усіма технічними характеристиками. Вартість складає 50 центів за 1 товарну позицію;
  • «Наповнення товарами розширене» – тут вже вводиться не тільки назва товару, його вартість і кількості, а й артикул, складські залишки і три – шість фотографій, зроблених в різних ракурсах. Також складається короткий (на дві – три рядки) і повне (п’ять – п’ятнадцять рядків) опис і таблиця з усіма технічними характеристиками. Потім все товарні опису перевіряються, редагуються і форматуються. Також на додаток до всього перерахованого вище додається унікальний відеоогляд. Вартість складає один долар за 1 товарну позицію.

  Ви можете замовити будь-який формат послуги. Незалежно від того, що буде вибрано, наповнення контентом буде виконано якісно і вчасно.

  Терміни наповнення онлайн-магазину товарами

  Сроки наполнения онлайн-магазина товарами

  Наше агентство забезпечує заповнення товарних позицій об’ємом від п’ятдесяти до двох сотень товарних карток в день. Кількість заповнених товарних позицій залежить від CMS сайту, повноти наданих замовником відомостей і необхідність проведення додаткових робіт.

  Що необхідно для замовлення і як ми надаємо дану послугу

  наполнение сайтов и интернет магазинов в Украине

  Замовник повинен надати агентству певну інформацію, щоб фахівці могли якісно виконати свою роботу:

  • файл-список товарів в форматі .xls, або .ods, або CSV-файл;
  • в якості прикладу CSV-файл з описом товарної позиції;
  • в якості прикладу файл в Excel з описом товарної позиції;
  • дані про найменування товарів, їх вартості, залишок товарних одиниць на складі і, якщо потрібно, артикул або внутрішній код;

  Якщо ви захочете, то наші фахівці можуть створити додаткові унікальні матеріали, які вигідно представляють товар:

  • видеообзор с акцентом на основных особенностях;
  • додаткові фото, які зроблені з різних ракурсів;
  • інструкції по експлуатації в форматі .docx, .pdf;
  • зведені таблиці технічних характеристик.

  Крім того, наше агентство надає і інші послуги, пов’язані з наповненням інтернет-магазину:

  • редагування і внесення змін до вже наявний опис товарів;
  • імпортування товарів з CSV-файлу;
  • форматування вже розміщених товарних описів;
  • створення додаткової товарної розмітки.
  • УкрОборонПром
   Державний концерн
  • Veladis
   Ідеальні морепродукти з 40 країн світу
  • Досягай
   Школа футболу Олексія Гая
  • Шустов
   Музей Шустова
  • Хлібні технології
   Компанія, яка є одним з найбільших виробників тонкого лаваша на території України з 2009 року.
  • Vestum
   Торгова марка світлодіодного освітлення
  Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 54,90/5 62
  Loading...
  Статьи по теме
  Закажите бесплатную консультацию!

  Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

  Дізнатися вартість сайту

   • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
    066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

   • Расширенная формаСкачать бриф
   Зробити оцінку проекту?