Зробити оцінку проекту?

На якій платформі краще створити сайт інтернет магазин?

платформа для интернет магазина

Популярні платформи для інтернет магазинів

На сьогоднішній день існує безліч різних систем управління контентом, які дозволять створити торгову онлайн майданчик з усіма необхідними функціями і сучасним дизайном оформлення веб сторінок. Є CMS платні і з відкритим вихідним кодом, який можна правити під особисті потреби, доповнювати новими плагінами і розширеннями.

OsCommerce

Даний движок для створення повноцінного і багатофункціонального магазину існує вже протягом майже двадцяти років. За цей час до нього розроблено більше сім тисяч різних доповнень і розширень. Він має зручну панель адміністратора, а також безліч безкоштовних і платних шаблонів дизайну.

платформа для создания интернет магазина - OsCommerce

Хотите развивать свой бизнес в Интернете и иметь больше заказов?

  PrestaShop

  Це також безкоштовний движок до якого можна підключити більше двох тисяч додаткових модулів, що відповідають за розширення функціоналу, поліпшення зовнішнього вигляду сайту, SEO просування та інтеграцію з популярними соціальними медіа. Ця система управління контентом має вбудовані потужні інструменти аналітики трафіку. Технічна підтримка доступна прямо в адмін-панелі.

  какая платформа лучше для интернет магазина - PrestaShop

  OpenCart

  Платформа з відкритим вихідним кодом має різні доповнення для проведення якісної пошукової оптимізації веб проекту. Її інтерфейс простий, як для користувачів, так і для розробників. CMS не вимоглива до веб сервера, що спрощує її використання на різному хостингу з підтримкою php і mysql.

  платформы для создания интернет магазина - OpenCart

  VirtueMart

  Це доповнення для ведення електронної комерції до CMS Joomla. Її простота у використанні радує новачків. Також можна додавати масу товарних позицій, використовувати багатомовність і різну валюту, інтегрувати модулі платіжних систем і багато іншого.

  топ платформ для создания интернет магазина - VirtueMart

  Magento

  Багато фахівців і комерсанти вважають, що це найкраща платформа для створення якісної і функціональної торгової онлайн площадки з усіма найостаннішими можливостями і модними фішками. У цій CMS присутня маса корисних функцій, які можна підлаштувати під свої потреби. Але Magento в силу свого великого функціоналу буде важкувато для людей, які мало що розуміють в веб розробці і ніколи не стикалися раніше з даною системою управління контентом.

  на какой платформе лучше делать интернет магазин - Magento

  Ubercart

  Кращий вибір для організації продажів цифрового товару. Наприклад, електронних книг, квитків, відео навчальних курсів і т. Д. Легко інтегрується з Джумла або Друпал.

  Zen Cart

  Шаблони дизайну даного движка для створення інтернет магазину мають сучасної версткою з використанням новітніх елементів каскадних таблиць стилів. Ще одним плюсом є зручність інтерфейсу. Але для великих магазинів дана система управління контентом не підходить, оскільки при великій кількості товарів магазин буде повільніше завантажуватися, що негативно вплине на поведінкові фактори і відповідно на пошукове просування.

  платформа для создания интернет магазинов - Zen Cart

  ZeusCart

  Це ідеальний варіант для невеликих веб проектів. Має привабливий інтерфейс. Проста у використанні і адмініструванні. Піддається пошукової оптимізації, що сприятливо вплине на залучення цільових користувачів і зростання конверсії.

  • УкрОборонПром
   Державний концерн
  • Veladis
   Ідеальні морепродукти з 40 країн світу
  • Досягай
   Школа футболу Олексія Гая
  • Шустов
   Музей Шустова
  • Хлібні технології
   Компанія, яка є одним з найбільших виробників тонкого лаваша на території України з 2009 року.
  • Vestum
   Торгова марка світлодіодного освітлення
  Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 54,90/5 50
  Loading...
  Статьи по теме
  Закажите бесплатную консультацию!

  Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

  Дізнатися вартість сайту

   • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
    066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

   • Расширенная формаСкачать бриф
   Зробити оцінку проекту?