Зробити оцінку проекту?

Модернізація сайту, інтернет магазину

Доопрацювання та модернізація сайту

Модернизация и Корректировка сайта, Переделка интернет магазина

Ціна і Вартість 2019

ПослугаЦіна
Створення мобільної версії сайтувід 5000 грн.
Створення мовної версіївід 3500 грн.
Технічна SEO оптимізаціявід 3000 грн.
Редизайн сайтувід 1000 грн.
Виправлення помилок після розробників і клієнтіввід 1000 грн.
Створення нового функціоналувід 4000 грн.
Перенесення на новий движок (CMS)від8000 грн.

 

Модернізація сайту і його технічне доопрацювання це по суті виправлення раніше допущених помилок веб-майстри займається його розробкою. Коли Ваш сайт не приносить доходів і скоріше за все не має привабливого вигляду, контента і в цілому не виконує поставлених завдань, в таких випадках необхідним заходом є комплекс дій дозволяє оформити унікальний дизайн, створити потрібну структуру і провести технічну модернізацію.

Інструменти модернізації

В першу чергу проводимо повний редизайн, нову розробку модулів і їх оновлення. Здійснюємо інтеграцію з соц. мережами після чого відбувається прискорення завантаження сторінок і головний виконавчий директор оптимізація.

Корректировка сайта, Переделка интернет магазина

Для того щоб створити ресурс зручнішим для споживача необхідно його оформити за допомогою сучасного дизайну – зробити його більш привабливим і легко запам’ятовується. Інтеграція сайту із соціальними мережами призведе до підвищення кількості потенційних клієнтів, а також підніме сайт на першу позицію в пошуковому рядку завдань. Доопрацювання або зміни всіх видів присутніх елементів, удосконалення та їх використання призводить до значного зростання цільової аудиторії, отже підвищує працездатність даного ресурсу.

Якщо Ви є власником інтернет магазину і існуючий контент чимось бентежить не тільки Вас, а в цілому всю відвідувану аудиторію, то в такому випадку зверніться за допомогою до фахівців. Вони проведуть ретельний аналіз ресурсу, адаптують його графіку і дизайн, організовують швидкість завантаження і функціональні розширення системи управління.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 54,90/5 32
Loading...
Статьи по теме
Закажите бесплатную консультацию!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

Дізнатися вартість сайту

    • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
      066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

    • Расширенная формаСкачать бриф
    Зробити оцінку проекту?