Зробити оцінку проекту?

Контекстна реклама Житомир

PPC реклама в Житомирі

Контекстна реклама інтернет-сайту – це оголошення у всесвітній павутині, яке відображається у вигляді контексту в результатах видачі пошукових систем.

Хотите развивать свой бизнес в Интернете и иметь больше заказов?

  Переваги контекстної реклами

  Головним достоїнством такої реклами залишається економне використання коштів. Обумовлено це тим, що замовник платить лише за потік реальних клієнтів. Ще одним плюсом є швидкий запуск цього виду реклами.

  Контекстна реклама в Житомирі, яка використовується разом з просуванням в пошукових системах, дає відчутний результат буквально в лічені дні. Але цей вид реклами можна замовляти в нашому агентстві і як окрему послугу. Контекстна реклама залишається продуктивним інструментом і для веб-ресурсів, які раніше не просувалися в пошукових системах.

  Наші РРС-фахівці створюють креативну, цікаву, залучає до себе увагу контекстну рекламу. Тому ми гарантуємо успішне досягнення цілей в найкоротші терміни: значне збільшення продажів і стрімке збільшення прибутку.

  Скільки коштує контекстна реклама?

  Вартість контекстної реклами безпосередньо пов’язана з наявністю і активністю ваших конкурентів. Ціна за неї буде формуватися за принципом аукціону: платиш більше – частіше показується оголошення. Однак, оскільки контекстну рекламу найчастіше роблять таргетированной, то всі ці критерії також впливають на ціноутворення цього виду реклами.

  Просування сайту допомогою контекстної реклами

  Перше з чого ми починаємо – це визначення параметрів контекстної реклами. Наші фахівці, спільно із замовником, визначають цілі, які будуть досягнуті в процесі роботи. Найчастіше до них відносяться:

  • залучення цільової аудиторії,
  • збільшення обсягу продажів,
  • зростання прибутку,
  • перетворення відвідувачів у замовників.

  На цьому ж етапі визначається необхідний обсяг трафіку. Якщо ви вирішите замовити рекламу google adwords, то повинні бути готові до того, що вам доведеться більше приймати й обробляти замовлень буквально вже на наступний день.

  Наступний етап – підбираємо найкращий спосіб контекстного просування, враховуючи наявний бюджет на рекламну кампанію.

  Далі відбувається настройка контекстної реклами нашими РРС-фахівцями: кому, в який час і в якому обсязі будуть показуватися ваші оголошення. Після підбиття перших підсумків ми можемо внести деяке коректування для досягнення кращих результатів.

  Останній крок – перевіряємо результати. У цей час проводиться аналітична робота успішності контекстної реклами. На допомогу приходять інструменти, що дозволяють вести статистичний облік, який після буде відображатися в звітах клієнту.

  Контекстна реклама онлайн-магазину – найшвидший і вірний спосіб рекламування товарів, що дозволяє збільшити, продажу, прибуток, кількість замовників і підвищити рейтинг фірми.

  Вам потрібні послуги по ppc рекламі і ви шукаєте надійного і досвідченого виконавця? Тоді наше агентство My Master з радістю протягне вам руку допомоги.

  • УкрОборонПром
   Державний концерн
  • Veladis
   Ідеальні морепродукти з 40 країн світу
  • Досягай
   Школа футболу Олексія Гая
  • Шустов
   Музей Шустова
  • Хлібні технології
   Компанія, яка є одним з найбільших виробників тонкого лаваша на території України з 2009 року.
  • Vestum
   Торгова марка світлодіодного освітлення
  Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 54,50/5 32
  Loading...
  Статьи по теме
  Закажите бесплатную консультацию!

  Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

  Дізнатися вартість сайту

   • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
    066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

   • Расширенная формаСкачать бриф
   Зробити оцінку проекту?