Зробити оцінку проекту?

Контекстна реклама Житомир

PPC реклама в Житомирі

Контекстна реклама інтернет-сайту – це оголошення у всесвітній павутині, яке відображається у вигляді контексту в результатах видачі пошукових систем.

Переваги контекстної реклами

Головним достоїнством такої реклами залишається економне використання коштів. Обумовлено це тим, що замовник платить лише за потік реальних клієнтів. Ще одним плюсом є швидкий запуск цього виду реклами.

Контекстна реклама в Житомирі, яка використовується разом з просуванням в пошукових системах, дає відчутний результат буквально в лічені дні. Але цей вид реклами можна замовляти в нашому агентстві і як окрему послугу. Контекстна реклама залишається продуктивним інструментом і для веб-ресурсів, які раніше не просувалися в пошукових системах.

Наші РРС-фахівці створюють креативну, цікаву, залучає до себе увагу контекстну рекламу. Тому ми гарантуємо успішне досягнення цілей в найкоротші терміни: значне збільшення продажів і стрімке збільшення прибутку.

Скільки коштує контекстна реклама?

Вартість контекстної реклами безпосередньо пов’язана з наявністю і активністю ваших конкурентів. Ціна за неї буде формуватися за принципом аукціону: платиш більше – частіше показується оголошення. Однак, оскільки контекстну рекламу найчастіше роблять таргетированной, то всі ці критерії також впливають на ціноутворення цього виду реклами.

Просування сайту допомогою контекстної реклами

Перше з чого ми починаємо – це визначення параметрів контекстної реклами. Наші фахівці, спільно із замовником, визначають цілі, які будуть досягнуті в процесі роботи. Найчастіше до них відносяться:

 • залучення цільової аудиторії,
 • збільшення обсягу продажів,
 • зростання прибутку,
 • перетворення відвідувачів у замовників.

На цьому ж етапі визначається необхідний обсяг трафіку. Якщо ви вирішите замовити рекламу google adwords, то повинні бути готові до того, що вам доведеться більше приймати й обробляти замовлень буквально вже на наступний день.

Наступний етап – підбираємо найкращий спосіб контекстного просування, враховуючи наявний бюджет на рекламну кампанію.

Далі відбувається настройка контекстної реклами нашими РРС-фахівцями: кому, в який час і в якому обсязі будуть показуватися ваші оголошення. Після підбиття перших підсумків ми можемо внести деяке коректування для досягнення кращих результатів.

Останній крок – перевіряємо результати. У цей час проводиться аналітична робота успішності контекстної реклами. На допомогу приходять інструменти, що дозволяють вести статистичний облік, який після буде відображатися в звітах клієнту.

Контекстна реклама онлайн-магазину – найшвидший і вірний спосіб рекламування товарів, що дозволяє збільшити, продажу, прибуток, кількість замовників і підвищити рейтинг фірми.

Вам потрібні послуги по ppc рекламі і ви шукаєте надійного і досвідченого виконавця? Тоді наше агентство My Master з радістю протягне вам руку допомоги.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 54,50/5 32
Loading...
Статьи по теме
Закажите бесплатную консультацию!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

Дізнатися вартість сайту

  • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
   066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

  • Расширенная формаСкачать бриф
  Зробити оцінку проекту?