Зробити оцінку проекту?

Контекстна реклама Вінниця

Контекстна реклама в Вінниці

Ваша рекламна кампанія не дає результатів? Продажі не ростуть або вже проблеми тягнуть на дно? Тоді терміново зверніться в наше агентство My Master. Ми забезпечимо просування сайту допомогою контекстної реклами. Наше агентство надає різні послуги, в тому числі і послуги з ppc рекламі. Ми працюємо вже не один рік, тому можемо гарантувати, що всі поставлені цілі будуть досягнуті.

Контекстна реклама інтернет-магазину – це відмінний спосіб впоратися з грошовими труднощами і вивести свій бізнес на нову, прибуткову щабель. Найбільший плюс цього інструменту – можливість запуску реклами за один день. Фахівцям у сфері PPC необхідні тільки кошти, майданчики і створення і публікація оголошень.

Послуги інтернет реклами в Вінниці

Найчастіше до нас звертаються ті, хто вже встиг зазнати невдачі з рекламними кампаніями. Тому нашим фахівцям нерідко доводиться виправляти помилки попередників, або ж починати роботу з початку.

 1. Моніторимо наявні позиції. Перевіряємо всі можливі моменти від «А» до «Я». Виправляємо ситуацію, якщо сайт виявився непроданих, і тільки після цього починаємо говорити про рекламу.
 2. Збір семантичного ядра. Підбираємо необхідні ключі. Контекстна реклама з’явиться також тільки в потрібних місцях. Це дасть можливість заощадити при оплаті за клік / показ.
 3. Налаштування контекстної реклами. Детально прописуємо всі критерії портрета потенційного клієнта: геометки, вікові категорії, хобі і так далі. Від усіх цих нюансів залежить і вартість рекламної кампанії.
 4. Скільки коштує контекстна реклама? Розрахунок бюджету рекламної кампанії проводиться з урахуванням багатьох критеріїв (вибір майданчика, попит і сезонність товарів і т.д.). Ми складаємо найбільш економний варіант витрати коштів при найбільш вигідних умовах просування сайту.
 5. Аудит щомісяця. Тут на допомогу приходить статистика. Використання її інструментів допомагає тримати руку на пульсі і знаходити нові шляхи вирішення проблем. Ми проводимо моніторинг, щоб надати замовнику всі дані про стан його бізнесу на ринку.

Контекстна реклама інтернет-сайту: переваги.

 • Можливість швидкого запуску;
 • Продажі відразу після запуску веб-ресурсу;
 • Попадання в потрібний сегмент аудиторії;
 • Плата за клік;
 • Можливість регулювання часу і частоти трансляції;
 • Легко вносити зміни в рекламну кампанію;
 • Рекламний бюджет завжди залишається управляємо.

На даний момент найпопулярнішими в Україні сервісами залишаються Google Adwords і Яндекс.Директ. Замовити рекламу google adwords в нашому агентстві нескладно: досить передзвонити нашим менеджерам або залишити заявку на нашому сайті.

Вам потрібна якісна реклама, здатна вивести ваш бізнес на нові позиції? Тоді звертайтеся, і ми обговоримо всі деталі!

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 54,50/5 48
Loading...
Статьи по теме
Закажите бесплатную консультацию!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

Дізнатися вартість сайту

  • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
   066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

  • Расширенная формаСкачать бриф
  Зробити оцінку проекту?