Зробити оцінку проекту?

Контекстна реклама Івано-Франківськ

PPC Контекстна реклама в Івано-Франківську

Ви живете в Івано-Франківську і вирішили, що потрібно терміново збільшувати кількість клієнтів в своєму інтернет-магазині? Тоді ви звернулися за адресою. Наше агентство My Master пропонує вам швидко і якісно збільшити кількість клієнтів, кількість продажів, обсяги виручки і все це за доступні кошти. Про що мова? Контекстна реклама інтернет сайту – ось про що йде мова. Вона має багато переваг, про які ми зараз і розповімо.

 

Якщо говорити про сео-просуванні сайту, то на це піде від декількох місяців. Безумовно – це метод є фундаментальним і дає результати на тривалий термін. Але коштує ця послуга дорожче, ніж контекстна реклама, і часу займає більше.

Даний же вид реклами починає працювати практично миттєво: настає завтра, і ви розумієте, що кількість оброблюваних вашими менеджерами замовлень істотно збільшилася, а з новими клієнтами – і прибуток теж почала зростати. Люди, зацікавлені у вашому товарі, відгукуються на ваші рекламні оголошення і відразу переходять по ним на ваш сайт.

Хотите развивать свой бизнес в Интернете и иметь больше заказов?

  Кому, коли і скільки?

  Гугл контекстна реклама для сайту не вимагає постійно трансляції у всесвітній павутині. Реклама спеціально налаштовується з урахуванням певних вимог:

  • вік,
  • час трансляції,
  • регіон трансляції.

  Креативно, цікаво, привабливо оформивши рекламу, налаштувавши все потрібні параметри, ми допоможе вам досягти поставлених цілей в найкоротші терміни.

  Скільки коштує контекстна реклама?

  Відповідь на це питання не може бути дано відразу, оскільки конкретної ціни немає. Формується ціна за клік по аукціонним принципом, при цьому кількість конкурентів грає в ціноутворенні не останню роль. Але при грамотному підборі ключів можна зменшити вартість, не втративши при цьому потенційних клієнтів.

  В цілому, просування сайту допомогою контекстної реклами коштує набагато менше, ніж сео-просування. Але не варто порівнювати ці дві послуги тільки за ціновим параметром, оскільки вони мають і різні часові проміжки дії, і створюються вони з різним додатком зусиль.

  При контекстній рекламі оплачується тільки перехід по кліку, тому її можуть собі дозволити навіть інтернет-магазини з невеликим рекламним бюджетом. Вартість за рекламні оголошення з менш частотними ключовими запитами буде нижче. Але ці ключі не особливо змінять кількість потенційних замовників.

  Наше агентство багато років надаємо різні послуги, в тому числі і послуги з ppc рекламі. Саме тому ми пропонуємо вам замовити рекламу google adwords у нас. На нашому сайті ви можете ознайомитися з відгуками наших клієнтів і переконатися, що ми завжди виконуємо взяті на себе зобов’язання.

  • УкрОборонПром
   Державний концерн
  • Veladis
   Ідеальні морепродукти з 40 країн світу
  • Досягай
   Школа футболу Олексія Гая
  • Шустов
   Музей Шустова
  • Хлібні технології
   Компанія, яка є одним з найбільших виробників тонкого лаваша на території України з 2009 року.
  • Vestum
   Торгова марка світлодіодного освітлення
  Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 54,50/5 32
  Loading...
  Статьи по теме
  Закажите бесплатную консультацию!

  Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

  Дізнатися вартість сайту

   • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
    066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

   • Расширенная формаСкачать бриф
   Зробити оцінку проекту?