Зробити оцінку проекту?

Експресс-аналіз вашого сайту, інтернет магазину

Експресс-аналіз вашого сайту, інтернет магазину

Швидкий-аудит вашого сайту, онлайн магазину

Наше агентство My-Master пропонує своїм клієнтам проведення швидкого аудиту юзабіліті вашого сайту. Експрес-аналіз допоможе визначити наявні на сайті недоробки зручності користування сайтом. До таких, наприклад, можуть ставитися проблеми з пошуком користувачами потрібної інформації або складності з здійсненням замовлення. Наші фахівці після проведення швидкого аналізу вашого сайту дадуть вам цінні поради, втіливши в життя які, ви зможете поліпшити ваш сайт, зробити його більш комфортним для відвідувачів, що в результаті дасть підвищення рівня продажів.

Наведемо приклад, взятий з реального сайту, аудит якого проводили фахівці нашого агентства. Зокрема, поради були дані щодо ось цього пункту :

Експресс-аналіз вашого сайту, інтернет магазину

Хотите развивать свой бизнес в Интернете и иметь больше заказов?

  Як бачите, на цій сторінці реєстрації слід було вказати чимало конфіденційних даних. Далеко не кожен відвідувач сайту готовий це зробити, оскільки для цього потрібна реально значима причина. Мотивувати користувачів реєструватися можуть якісь матеріальні “приманки”. Наприклад, дисконтна програма, програма знижок, розіграш цінних призів, участь у різних опитуваннях або спрощена форма замовлення і багато іншого, але все це тільки для тих користувачів, хто зареєструвався на сайті.

  Були дані наступні поради:

  • Розкажіть відвідувачам про всі ті переваги, які вони будуть мати, якщо погодяться зареєструватися на вашому сайті (наприклад, отримання персональних унікальних пропозицій зі знижками, спрощена форма замовлення і більш швидка його обробка і доставка і т. п.);
  • Скоротіть кількість полів обов’язкових до заповнення. В реальності потрібними виявляються тільки поле з електронною поштою, яка може служити і логіном, пароль і його повторення (щоб уникнути помилки введення користувачем). Всі інші поля можуть заповнюватися користувачем за бажанням. Поля, обов’язкові до заповнення, слід поставити в початок сторінки. Це дасть можливість відвідувача не перемикати розкладку клавіатури кілька разів, а значить, він (користувач) підсвідомо стане лояльніше ставитися до заповнення даної форми;
  • Відмітьте, що всі конфіденційні дані, які користувач буде вказувати на вашому сайті, не будуть передані третім особам, а будуть використовуватися тільки для підвищення комфорту юзабіліті сайту.

  Після того, як дані рекомендації були виконані, число бажаючих зареєструватися на сайті збільшилася більш, ніж на 70%.

  У нашому агентстві ви можете замовити експрес-аудит юзабіліті сайту будь-яким зручним для вас способом: в онлайн-чаті, зателефонувавши або відправивши заявку на наш e-mail.

  Наши работы
  • УкрОборонПром
   Державний концерн
  • Veladis
   Ідеальні морепродукти з 40 країн світу
  • Досягай
   Школа футболу Олексія Гая
  • Шустов
   Музей Шустова
  • Хлібні технології
   Одним з найбільших виробників тонкого лаваша на території України з 2009 року.
  • Vestum
   Торгова марка світлодіодного освітлення
  Експресс-аналіз вашого сайту, інтернет магазинуЕкспресс-аналіз вашого сайту, інтернет магазинуЕкспресс-аналіз вашого сайту, інтернет магазинуЕкспресс-аналіз вашого сайту, інтернет магазинуЕкспресс-аналіз вашого сайту, інтернет магазину 4,90/5 52
  Експресс-аналіз вашого сайту, інтернет магазинуLoading...
  Статьи по теме
  Закажите бесплатную консультацию!

  Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

  Дізнатися вартість сайту

   • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
    066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

   • Расширенная формаСкачать бриф
   Зробити оцінку проекту?