Зробити оцінку проекту?

Ефективна контекстна реклама Суми

Ефективна контекстна реклама магазину в Сумах

Без сумніву є в цьому чудовому місті багато організацій, які б хотіли залучити нових клієнтів на свої інтернет-ресурси. Для деяких сайтів такий інструмент як контекстна реклама інтернет сайту може бути оптимальним варіантом. Такими є інтернет-магазини і сайти на яких надаються певні послуги.

Просування сайту допомогою контекстної реклами Суми

Рекламувати свій сайт можна на різних майданчиках, але найбільш популярними залишаються Google Adwords і Яндекс.Директ. Відбувається це тому, що велика частина користувачів всесвітньої павутини довіряють цим пошуковим системам. Контекстна реклама видається користувачеві за його пошуковому запиту в верхній або правій частині пошукової видачі. Ці маленькі оголошення ненав’язливі, оскільки припадають до місця. Система аналізує запити на пошук тих чи інших товарів і послуг і таким чином визначає портрет споживача, який в майбутньому допомагає налаштовувати рекламу таргінг.

Налаштування ефективної контекстної реклами для онлайн магазину

Чим займаються наші РРС-фахівці під час рекламної кампанії:

 • Створюють рекламне оголошення. Крім яскравого заголовка, воно містить ще й інформаційний текст, в якому зазначаються характеристики интересуемого товару або контактні дані інтернет-магазину. Оголошення складається короткий, але цікаве, щоб можна було привернути увагу користувача.
 • Підбирають ключові слова. Це один з найважливіших етапів. Від того, наскільки грамотно підібрані ключі, залежить вся рекламна кампанія. Наші фахівці стежать за тим, щоб ключові запити давали максимальну віддачу. В іншому випадку їх коригують або видаляють. Крім того, ключі впливають і на вартість всієї рекламної кампанії. Саме тому так важливо надати вести рекламну кампанію професіоналам.
 • Налаштовують показ оголошень. Орієнтування може проводитися за багатьма параметрами. Всі вони визначаються портретом потенційного покупця і безпосередньо часом роботи фірми і регіоном, який вона обслуговує. Наприклад, можна виставити показ оголошень лише на території Сум і області або обмежений час показу, наприклад з 8.00 до 18.00 і так далі.
 • Визначають бюджет стратегічні плани. Тут йде робота разом з замовником: він визначає розмір бюджету, ми представляємо звіти про виконану роботу. Таким чином рекламна кампанія рухається до своїх цілей.
 • Налаштовують ціну за клік. Оскільки ціна за клік формується за аукціонним принципом і безпосередньо залежить від кількості конкурентів, то варто дуже грамотно шукати баланс для забезпечення найкращих позицій рекламних оголошень за доступною ціною. Інакше – при необдумано високих цінах рекламний бюджет швидко буде витрачено.

Ефективна реклама послуг інтернеті

Точної цифри немає. Вона різна для кожного замовника. Але сумарно вона складається з рекламного бюджету та оплати послуг агентства.

Звертайтеся і ми допоможемо!

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 54,50/5 53
Loading...
Статьи по теме
Закажите бесплатную консультацию!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

Дізнатися вартість сайту

  • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
   066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

  • Расширенная формаСкачать бриф
  Зробити оцінку проекту?