Зробити оцінку проекту?

Автоматичне просування сайту

Автоматическое продвижение сайта

Автоматична розкрутка сайту в Україні

Сьогодні поговоримо про можливості автоматичного просування сайту в пошукових системах. На сьогоднішній день існує певна кількість систем автоматичного просування, але є всього кілька, про які дійсно варто поговорити. До таких належать: WebEffector, MegaIndex, Wizard.Sape, Rookee, Seopult. Використання інших сервісів для просування власного сайту в ТОП 10 – не найкращий варіант.

Існує думка, що сервіси автоматичного просування сайтів здатні замінити людину. Багато хто думає, що використовуючи подібні сервіси, досить додати свій сайт в систему, поповнити баланс, і сервіс буде просувати далі сайт самостійно. Але так чи правдиво думку, що використання подібних сервісів дешевше і ефективніше, ніж звернення до фахівців? Давайте розбиратися.

Хотите развивать свой бизнес в Интернете и иметь больше заказов?

  Принцип роботи сервісів автоматичного просування

  Розглядати функціонал і принцип роботи сервісів будемо на прикладі Seopult. Всі перераховані вище сервіси мають схожі функції:

  1. Після того, як ви додасте на сервіс свій сайт, програма збере для вас семантичне ядро ​​сайту. Ви можете його прийняти відразу, якщо вас все влаштовує, або внести свої правки. Врахуйте, що в більшості випадків сервіс пропонує вам запити, які входять в ТОП-10 (тобто високочастотні). Такі запити можуть не завжди виправдовувати свої очікування, тобто гроші на них ви витратите, але клієнтів, готових здійснювати замовлення на сайті не отримаєте. Для власників нових сайтів семантичне ядро ​​сервіс скласти не зможе, оскільки він збирає запити, спираючись на видимість в системах пошуку вашого сайту. Тому опрацьовувати його доведеться самостійно;

  Принцип работы сервисов автоматического продвижения

  1. Наступним кроком з боку сервісу буде підбір оптимальних пошукових запитів для просування сторінок сайту. Тут також слід бути уважним, оскільки сервіс вибирає сторінки для подальшого просування, спираючись на думку системи пошуку. У разі неправильної структури сайту або його низької якості сервіс може не вибрати сторінки для просування, а це значить, що розкручувати їх буде вельми проблематично;

  1. Наступний крок – вибір бюджету на розкрутку сайту. І тут багато користувачів, побачивши суми, починають втрачати дар мови і впадати в паніку. Воно й не дивно, адже іноді суми тут можуть зазначатися в кілька тисяч за конкурентний запит. Якщо користувач стане зменшувати бюджет, то ефективність розкрутки він може просто звести до нуля. У конкурентному середовищі все дуже просто: розкрутка по конкуруючим пошуковим запитам – це, в першу чергу, боротьба бюджетів. В даному випадку варто згадати і компанії, які займаються сео-просуванням сайтів. Побачивши ціни на сервісі, ви зрозумієте, що агентства не придумують з нізвідки вартість, вона дійсно висока. Однак, варто відмітити, що хороші фахівці можуть розкрутити сайт і за меншу ціну, спираючись на свій досвід, знання і навички.

  1. Закупівля посилань. Практично всі сервіси надають можливість коригувати користувачам стратегії покупки посилальної маси і написання текстів. Однак більшість користувачів не використовують таку можливість, покладаючись на сервіс. І в більшості своїй роблять грубу помилку. Чудово, якщо ваш сайт також розташовується в популярній ринкової ніші. В такому випадку сервіс зможе працювати, ефективно спираючись на інші проекти в своїй системі. Якщо ви хоч раз вже займалися купівлею посилальної маси і хоч трохи розбираєтеся в цьому питанні, внесіть правки в пропоновану сервісом стратегію закупівлі. Інакше ви будете просто шоковані, дізнавшись на яких ресурсах будуть орендовані посилання на ваш сайт.
  2. Оптимізація сторінок. Кожен із сервісів пропонує конкретні рекомендації щодо оптимізації сторінок сайту, оскільки на ефективність просування ресурсу багато в чому впливають стан сайту в цілому, його оформлення і верстка, якість текстів на сторінках, правильність написання метатег і ще цілий ряд параметрів. Візьміть до уваги, що сервіс вам не обіцяє проведення автоматичної сео-оптимізації сайту, а значить, проводити її вам необхідно буде самостійно. Якщо ви в це не розбираєтеся, звертайтеся до фахівців, інакше ризикуєте викинути гроші на вітер. Врахуйте, що оптимізований сайт – це левова частка успіху. Шкода, що цей етап дуже багато користувачів не беруть.

  Автоматическое продвижение сайтов: достоинства

  Це лише опис головних моментів роботи з сервісами. З вищесказаного можна зробити висновок, що кожен етап вимагає від користувача не тільки певних дій, але і хоч якихось знань в області СЕО. Можна, звичайно, просто внести свій сайт в систему сервісу, вибрати все за замовчуванням і не забути при цьому знизити бюджет. Але не варто в такому випадку чекати ефективного просування, хоча гроші ви точно витратите.

  Автоматичне просування сайтів: гідності

  Такі сервіси можна використовувати, оскільки і у них є свої плюси, але за умови, що ви будете грамотно діяти:

  • Кожен сервіс має велику команду творців, які продовжують в режимі реального часу аналізувати системи пошуку, щоб підтримувати алгоритми сервісу в належному стані. Сервіси мають величезну базу проектів, що дає можливість давати оцінку ефективності кожного з подібних сервісів і покращувати їх роботу;
  • При правильному налаштуванні стратегії покупки посилальної маси вона буде працювати набагато ефективніше, ніж пряма покупка посилань на біржах;
  • Сервіс надає всі необхідні звіти, графіки і позиції по цікавлять вас запитам. Тому в будь-який зручний для вас момент ви можете ознайомитися з цікавить вас інформацією і відстежити історію змін;
  • Сервіс надасть рекомендації щодо оптимізації сайту, щоб сайт краще просувався в пошукових системах.

  Якщо говорити в загальних рисах, то подібні сервіси є зручними посередниками для оренди посилань, оскільки беруть на себе всю рутинну роботу по роботі з біржами. Також сервіси мають непогані інструменти для тих, хто буде виконувати оптимізацію сайту.

  Автоматичне просування сайтів: недоліки

  Мінуси в таких сервісах також є. В першу чергу. Варто згадати про ту ситуацію, коли власник сайту ні чого не знає про сео і буде використовувати сервіс для автоматичного просування в режимі «все за замовчуванням». Тоді гроші будуть витрачені даремно, а ефекту ніякого досягнуто не буде. Крім того, є ще й такі недоліки:

  • Сервіс виконує функцію посередника при оренді посилань, але при цьому ви не знаєте реального обсягу накрутки. Навіть, якщо вам буде заявлено все десять відсотків накрутки, перевірити цього ви не зможете. Немає ніякої гарантії, що скандал шестирічної давності не повториться, коли один з сервісів був викритий в двухсотпроцентной накрутке;
  • Беручи до уваги, що сервіси орендують посилання, то кінець оренди посилань (або гроші на рахунку закінчилися, або роботи по просуванню завершилися) загрожує зниженням позиції в пошуковій видачі. Але ж і системи пошуку звертають увагу на те, що кількість посилань на ваш сайт зазнає постійні коливання, а значить репутація сайту в очах пошукових систем падає;
  • Сервіс працює з даними і, по суті, є лише софтом. Нерідко трапляються ситуації, коли необхідний погляд освіченого фахівця на ваш сайт, оскільки якість сайту може бути незадовільним, а значить, до виправлення всіх недоліків просувати сайт немає сенсу. Сервіс про таку ситуацію нічого вам не скаже;
  • Кілька років тому Яндекс заявив про те, що посилання тепер не будуть визначати авторитетність сторінки. Але якщо ви для розкрутки свого сайту використовуєте тільки кількість посилань. Те досягти бажаного результату вам не вдасться.

  Варто відмітити, що Rookee і Seopult, що є лідерами серед загального числа сервісів автоматичного просування сайтів, регулярно проводять навчання всіх бажаючих. Так вони не тільки роздобувають для себе нових клієнтів, а й навчають користувачів використовувати свої продукти максимально ефективно.

  Висновки

  Ви можете використовувати подібні сервіси, але за умови, що володієте хоча б певними знаннями в області СЕО. Не існує чарівної палички, за помахом якої ваш сайт буде розкручений в одну мить. Просуванням ресурсу необхідно постійно займатися. Використання подібних сервісів здатне оптимально вирішити, по суті, лише одну проблему: оренда посилань. Але це ж лише невелика частина тих робіт, з якими доводиться стикатися фахівцеві-Сеошніку.

  Не варто забувати, що посилання все менше впливу надають на просування сайту. А це означає, що все більше часу і зусиль коштує докладати для просування сайту іншими методами. Що ви виберете – навчатися самому або звертатися до фахівців, щоб ефективно просувати свій сайт, – вирішувати вам. Але варто запам’ятати одне: просто додати сайт на сервіс і чекати результату – марна трата, в першу чергу, засобів. Ніякого ефекту від сервісу в такому випадку ви не отримаєте.

  • УкрОборонПром
   Державний концерн
  • Veladis
   Ідеальні морепродукти з 40 країн світу
  • Досягай
   Школа футболу Олексія Гая
  • Шустов
   Музей Шустова
  • Хлібні технології
   Компанія, яка є одним з найбільших виробників тонкого лаваша на території України з 2009 року.
  • Vestum
   Торгова марка світлодіодного освітлення
  Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 54,90/5 60
  Loading...
  Статьи по теме
  Закажите бесплатную консультацию!

  Мы свяжемся с вами в ближайшее время после отправки заявки и с удовольствем ответим на все вопросы, которые будут вам интересны!

  Дізнатися вартість сайту

   • Отправьте нам заявку на бесплатный просчет стоимости сайта и наш специалист с Вами свяжется. Или звоните:
    066-55-303-88 093-55-303-88 098-55-303-88

   • Расширенная формаСкачать бриф
   Зробити оцінку проекту?